Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  1

  Bleskovky

  Mickelson bude dělat oblečení s bombastickým názvem. Jakým?

  29. června 2020 – haf

  Phil Mickelson sice v minulém týdnu svůj 45. titul na PGA Tour nepřidal, přesto si podle všeho udělal radost. Začátkem týdne totiž jeho spolčenost zažádala o ochranou známku na název "HIT BOMBS", kterou chce využít při výrobě oblečení.

 • Dustin Johnson
  2

  Bleskovky

  DJ hrál jen samá birdie: Šanci jsem měl na každé jamce

  28. června 2020 – haf

  Byl to jeden z těch dnů, které obyčejný golfista nikdy nezažije. Ale i pro ty nejlepší profesionály na světě jsou výjimečné. Dustin Johnson zahrál v sobotu jedno ze svých nejlepších kol v kariéře, díky kterému si v neděli zahraje na Travelers Championship o titul.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Phil Mickelson už vede! Další hráči z Travelers odstoupili

  27. června 2020 – haf

  Čerstvý padesátník Phil Mickelson si svůj první turnaj po kulatých narozeninách náramně užívá. Na Travelers Championship po dvou kolech vede, když zahrál jediné bogey a se skóre -13 má ránu náskok na nejbližší pronásledovatele.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  První kolo 50letého Mickelsona? Bez chyby! A pojede i na US Open

  26. června 2020 – haf

  V minulém týdnu oslavil Phil Mickelson své 50. narozeniny, v tomto týdnu se tak představuje golfovým fanouškům poprvé jako golfový veterán. Že ale stále nepatří do starého železa dokázal hned v prvním kole Travelers Championship, po kterém je na děleném pátém místě!

 • Phil Mickelson
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Ty nejlepší rány oslavence Phila Mickelsona (50)

  16. června 2020 – haf

  Phil Mickelson slaví v úterý 16. června 2020 jubilejní 50. narozeniny. Oficiálně tak může začít hrát veteránské turnaje, to ale ještě rozhodně není na pořadu dne. Svou kvalitu na PGA Tour stále má, zde si můžete připomenout jeho některé úžasné kousky. Tak vše nejlepší, Lefty!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení