Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Rebelové na US Open neoslnili. Černý den prožil Mickelson

  17. června 2022 – ak

  Skoro by se to mohlo nazvat golfovou občanskou válkou. Přesně ta právě zuří na 122. US Open. Roznětkou je nová série LIV Golf, která je tvrdou konkurencí pro dosud bezkonkurenční PGA Tour, a hráči, kteří se nové sérii upsali a teď hrají v Brookline.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Rebel Mickelson sklízí na US Open nadšené ovace fanoušků

  16. června 2022 – ak

  Jestliže někdo pochyboval, jak fanoušci na US Open přijmou rebelujícího Phila Mickelsona, dostal jasnou odpověď. Davy diváků vítaly Leftyho nadšeným jásotem, potleskem. Ten jim na oplátku trpělivě rozdával podpisy a děkoval svým typicky zdviženým palcem.

 • Dustin Johnson a Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Jen Saúdům čistíte reputaci, zlobí se pozůstalí po 11. září

  12. června 2022 – Petr Vlček

  První turnaj konkurenční série LIV Golf Invitational je minulostí. Všem jeho 48 účastníkům po návštěvě Centurion Clubu u Londýna povážlivě nabobtnaly peněženky. Až tak moc, že se po turnaji nemluví o ničem jiném. O samotných výkonech téměř vůbec. Ozvali se ale také naštvaní pozůstalí obětí z 11. září.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Reakce hráčů na vyloučení? Mickelson nechce o PGA Tour mluvit

  10. června 2022 – pv

  Nedlouho poté, co ve čtvrtek v Centurion Clubu u Londýna vypukl inaugurační turnaj rebelské série LIV Golf Invitational, přišla striktní, ale očekávaná odpověď ze zámoří. PGA Tour vzkázala všem svým 17 hráčům, i těm, kteří už na členství rezignovali, že již nejsou vítáni. Na obou stranách Atlantiku to v golfovém světě začalo vřít ještě více.

 • Phil Mickelson
  5

  Zprávy

  Rebelská série začala. PGA Tour všechny hráče suspendovala

  9. června 2022 – pv

  Ve čtvrtek odstartovala série LIV Golf Invitational a s jejím začátkem došlo i k překotnému vývoji ve světovém profesionálním golfu. Ještě během úvodního kola v Centurion Clubu v Londýně přišla PGA Tour s prohlášením, že suspendovala všechny své hráče, kteří do saúdského okruhu vstoupili.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení