Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Bonus 8 milionů dolarů vyhrál Mickelson. Až za ním Woods

  30. prosince 2021 – pv

  Phil Mickelson na svém Twitteru oznámil, že získal bonus osmi milionů dolarů jako vítěz Player´s Impact Programu (PIP) za rok 2021. PGA Tour uvedla, že oficiální výsledky budou až kolem 15. února, ale informaci potvrdilo pro GolfChannel.com několik nezávislých zdrojů, včetně dovětku, že druhé místo získal Tiger Woods.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Mickelson obvinil PGA Tour ze zadržování příjmů z Youtube

  23. prosince 2021 – pv

  Na jednu stranu přichází PGA Tour s různými finančními bonusy, kterými plní účty těch nejlepších hráčů dalšími miliony dolarů, na druhou stranu se nedělí o miliardy dolarů, které vydělává na svém Youtube kanále. A to hodně vadí Philu Mickelsonovi.

 • Dustin Johnson
  3

  Zprávy

  Válka začala? DJ, Mickelson, Garcia a další budou hrát u Saúdů

  29. listopadu 2021 – ak

  Dustin Johnson, Bryson DeChambeau a Phil Mickelson se řadí do hvězdné skupiny golfistů, kteří už potvrdili svou účast na turnaji Saudi International v únoru příštího roku. A to i navzdory snahám vedení PGA Tour i DP World Tour jim start zakázat pod hrozbou sankcí.

 • Phil Mickelson
  4

  Bleskovky

  Mickelson jako Jack Nicklaus, Langer poprvé porazil svůj věk

  15. listopadu 2021 – ak

  Phil Mickelson s trofejí v ruce rozdával úsměvy na greenu osmnácté jamky Phoenix Country Clubu. Právě vyhrál čtvrtý turnaj na PGA Tour Champions. A vedle něj nešetřil úsměvy ani Bernhard Langer, který pošesté – což je rekord – získal v 64 letech Charles Schwab Cup.

 • Phil Mickelson a Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Nejvíce vydělávající golfisté roku? Lídr překvapí i nepřekvapí

  3. listopadu 2021 – ak

  Hranice finančních výdělků profesionálních golfistů se každoročně posouvá o kousek výš. Stručně řečeno, ti nejlepší golfisté si rok co rok vydělávají víc peněz. Jakkoliv se to může zdát absurdní, je to realita. A kteří hráči si v letošním roce zatím vydělali nejvíc?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení