Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Mickelson poškodil hůl, pak hrál driver z listí mezi stromy

  18. září 2021 – haf

  Phil Mickelson byl opět Philem Mickelsonem. Během druhého kola Fortinet Championship se rozhodl hrát driverem z listí mezi stromy, díky čemuž zahrál na pětiparové šestnáctce birdie!

 • Phil Mickelson
  2

  Bleskovky

  Famózní flop Mickelsona. Přes hodně neobvyklou překážku

  13. září 2021 – ak

  Kdo umí, ten umí. Přesně to platí pro Phila Mickelsona v okamžiku, kdy musí vytáhnout některou ze svých jedinečných ran. Naposledy ukázal své golfové umění, když zahrál famózní flop přes poněkud neobvyklou překážku, basketbalovou hvězdu Stephena Curryho.

 • Phil Mickelson a Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Mickelson asistentem pro Ryder Cup. Woods v týmu USA nebude

  2. září 2021 – pv

  Phil Mickelson ani letos Ryder Cup nevynechá. Poprvé od roku 1995 však nikoliv jako hráč, ale jako asistent, za kterého si ho vybral kapitán týmu USA Steve Stricker společně s Fredem Couplesem. Již dříve byli jako asistenti jmenováni Zach Johnson, Davis Love III. a Jim Furyk.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Bez zlepšení nemám na Ryder Cup nárok, má jasno Mickelson

  11. srpna 2021 – ak

  Phil Mickelson má jasno. Pokud hodně brzy neuhraje nějaké výrazně lepší výsledky, než v předchozích týdnech, nezaslouží si místo v americkém týmu pro letošní duel Ryder Cupu proti výběru Evropy. Jeho výjimečná série tak může skončit.

 • Louis Oosthuizen
  5

  Zprávy

  Oosthuizen skvěle rozjel i The Open. Mickelson padl na úplné dno

  15. července 2021 – pv

  Louis Oosthuizen potvrdil i v 1. kole 149. The Open svou letošní vynikající formu na majorech, když stanovil vedoucí skóre v Royal St George´s na -6. Využil tak výrazně lepších dopoledních podmínek, stejně jako Jordan Spieth, který je jen o ránu za ním. Pro kohokoliv, kdo startoval odpoledne, už bylo mínusové skóre velkým úspěchem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení