Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  1

  Bleskovky

  Další šance pro Mickelsona. Přijal pozvánku na US Open

  15. května 2021 – haf

  Phil Mickelson dostane ještě minimálně jednu šanci splnit si svůj životní sen a uzavřít kariérní Grand Slam. Pro letošní US Open totiž dostal od USGA speciální pozvánku, kterou přijal.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Mickelson pořád umí! Na úvod v Quail Hollow vystřihl parádní rundu a vede

  7. května 2021 – haf

  Jen pár dní poté, co si postěžoval, že na hřišti často ztrácí koncentraci, vystřihl Phil Mickelson parádní kolo na úvod letošního Wells Fargo Championship. Díky 64 ranám (-7) se dokonce ujal vedení o dvě rány a našlápl tak k ukončení nepříznivé série.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Mickelsona sráží problém. Pere se s ním, ale zatím nepříliš úspěšně

  3. května 2021 – ak

  Phil Mickelson má problém. Bojuje s ním, ale zatím nepříliš úspěšně. Přiznal to poté, co na turnaji Valspar Championship neprošel cutem. Letos už potřetí, přestože měl turnaj nadějně rozehraný. Padesátiletý vítěz pěti majorů se s přibývajícím věkem pere se ztrátou soustředění.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Phil Mickelson zatím neví, zda by přijal pozvánku na US Open

  1. května 2021 – haf

  Šance Phila Mickelsona na to, že na pro něho prokletém US Open uzavře svůj kariérní Grand Slam, se rok co rok zmenšují. Už nyní přitom nejsou až tak vysoké, s ohledem na Leftyho dlouhodobý pokles formy. A dokonce mu letos opět hrozí, že se na turnaj ani nepodívá.

 • Phil Mickelson
  5

  Zprávy

  Mickelsonova výjimečná série skončila. Po 1425 týdnech

  8. března 2021 – ak

  Jedna výjimečná golfová éra končí, byť to tak v podání zdánlivě všední zprávy nemusí vypadat: Phil Mickelson vypadl z první stovky světového žebříčku. Jenže za touhle zprávou se skrývá i to podstatné – "Lefty" vydržel v top 100 neuvěřitelných 1425 týdnů bez přerušení.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení