Články na téma: PGA Tour

 • Tony Finau
  21

  Zprávy

  Odložené finále The Northern Trust ovládl v play off Finau

  24. srpna 2021 – pv

  Tony Finau už měl nejvyšší čas, aby konečně po více než pěti letech a 142 turnajích ukončil čekání na vítězství. Povedlo se mu to na prvním turnaji play off FedEx Cupu na The Northern Trust na hřišti Liberty National v New Jesey silným závěrem na poslední devítce, než mu následně v play off pomohl velkou chybou Cameron Smith.

 • Tiger Woods
  22

  Bleskovky

  Kedík Woodse dostal práci jinde. Tiger ho půjčil příteli

  23. srpna 2021 – pv

  Není jasné, kdy se Tiger Woods vrátí zpět na turnaje. A tak se jeho caddie Joe LaCava vrátil na PGA Tour bez něj, když tento týden na The Northern Trust pracuje pro Patricka Cantlaye. Tomu pro změnu chybí jeho kedík Matt Minister kvůli Covidu-19.

 • Cameron Smith
  23

  Bleskovky

  Úžasný Smith atakoval skóre 59, neděli zrušila bouře Henri

  22. srpna 2021 – ak

  Vedení po 3. kole turnaje Northern Trust, úvodního podniku play-off FedExCupu, dělí Cameron Smith a Jon Rahm se skóre -16, ale každý se k němu propracoval úplně jinou cestou. Rozhodně spokojenější byl Australan Smith, který dokonce atakoval magickou 59.

 • Jon Rahm
  24

  Zprávy

  Rahm udržel v New Jersey vedení. Systém play off nemá rád

  21. srpna 2021 – pv

  Jon Rahm je i po druhém kole prvního turnaje play off FedEx Cupu na PGA Tour v čele leaderboardu. Zatímco po prvním kole vedl společně s Justinem Thomasem, po pátku už je v samostatném vedení o ránu před Tonym Finauem. Po dohrání si neodpustil pár poznámek o systému, kterým se od roku 2019 play off hraje.

 • Jordan Spieth
  25

  Zprávy

  Spieth nehrál normální golf. Zapsal dva eagly v řadě a 62 ran

  21. srpna 2021 – ak

  Nehrál jsem normální golf, konstatoval po 2. kole turnaje Northern Trust Jordan Spieth. Co se odehrálo? Do druhého dějství prvního podniku play-off FedExCupu vstupoval se skóre +1, po první jamce už byl dvě rány nad par, ale nakonec končil kolo se 62 ranami, -9.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení