Články na téma: PGA Tour

 • Patrick Cantlay
  16

  Zprávy

  To byla řežba! Vítězný Cantlay rozhodl až na šesté jamce rozstřelu

  30. srpna 2021 – ak

  Až šestá jamka rozstřelu rozhodla o vítězi BMW Championship, druhého podniku play-off FedExCupu. Stal se jím ledově klidný Patrick Cantlay, který v bitvě dvou golfových stylů udolal ranaře Brysona DeChambeaua. Navíc si zajistil místo v týmu USA pro Ryder Cup.

 • Patrick Reed
  17

  Zprávy

  Kapitán Amerika je z nejhoršího venku. Léčí se už doma

  30. srpna 2021 – ak

  Patrick Reed je z nejhoršího venku a byl už propuštěn z nemocnice do domácího ošetřování. Před týdnem byl 31letý Američan hospitalizován v Houstonské metodistické nemocnici s oboustranným zápalem plic a přišel o dva turnaje play-off FedExCupu.

 • Bryson DeChambeau
  18

  Zprávy

  Divoká jízda DeChambeaua: dva eagly za sebou i dva utopené míče

  29. srpna 2021 – ak

  Dva eagly a šest ran pod par, to bylo skóre Brysona DeChambeaua po první devítce ve třetím kole BMW Championship a vypadalo to, že bude druhý den po sobě útočit na magické skóre 59 ran. Na druhé devítce už ale přišly i chyby, a tak dělí vedení s Patrickem Cantlaym.

 • Bryson DeChambeau
  19

  Zprávy

  DeChambeau útočil na rekordních 58 ran. Nedosáhl ani na 59

  28. srpna 2021 – ak

  Bryson DeChambeau proměnil druhé kolo BMW Championship ve své velké sólo. Dvě jamky před koncem kola 27letý Američan sahal po zápisu do knihy rekordů PGA Tour. Stačila mu dvě birdie, aby zapsal rekordních 58 ran. Nebyla z toho ale ani magická 59.

 • Patrick Reed
  20

  Bleskovky

  Velké komplikace pro Reeda. Leží v nemocnici s pneumonií

  24. srpna 2021 – pv

  Vítěz Masters z roku 2018 Patrick Reed se minulý týden odhlásil kvůli nemocnému levému kotníku z prvního turnaje play off FedEx Cupu. Poté navštívil doma v Texasu lékaře, než přišla nepříjemná diagnóza onemocnění plic, dvojitá intersticiální pneumonie.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení