Články na téma: PGA Tour

 • Alex Čejka
  1681

  Bleskovky

  Skvělý Čejka útočil na TOP 10, v závěru ho potopil dabláč

  5. června 2016 – GolfExtra.cz

  Parádní třetí kolo prožíval na letošním Memorialu Alex Čejka. V úvodu skóroval o sto šest a na chvilku proklouzl i do elitní desítky prestižního turnaje PGA Tour. V závěru se ale jeho birdie stroj zasekl a double bogey na poslední jamce bylo možná až příliš krutým trestem.

 • Rory McIlroy a Jordan Spieth
  1682

  Bleskovky

  Velká 3 na Memorialu cutem prošla, Fowler ne. Kooch jede!

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Největší hvězdy si v Muirfield Village zahrají i o víkendu. Jason Day, Jordan Spieth i Rory McIlroy prošli na letošním Memorialu bez problémů cutem, na ty nejlepší ale nepatrně ztrácejí a v sobotu budou potřebovat dobrá kola, aby se přiblížili boji o titul.

 • Phil Mickelson
  1683

  Bleskovky

  Dvě bláznivé jamky Phila Mickelsona. Trefil vodu i dobrovolníka

  3. června 2016 – GolfExtra.cz

  Bylo to hodně nevšedních 20 minut pro Phila Mickelsona během úvodního kola Memorialu. S hodně bizarními odskoky se ale vyrovnal tak, jak umí pouze on - neztratil během těch dvou jamek nic. Nejprve sice zahrál bogey, ale pak přidal birdie. S obrovským štěstím.

 • Rory McIlroy
  1684

  Zprávy

  Tu zeď přeskočíme! McIlroy a spol. stěhování od Trumpa kvitují

  3. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Po deseti letech opustí úvodní turnaj série World Golf Championship území USA. Snad by se to obešlo bez větších emocí, kdyby ho dosud nehostilo hřiště miliardáře a prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. A kdyby se nestěhoval zrovna do Mexika.

 • Dustin Johnson
  1685

  Bleskovky

  DJ zahrál 10 birdie a vede, nahání ho také Jason Day

  3. června 2016 – GolfExtra.cz

  Báječné úvodní kolo prožil Dustin Johnson na letošním Memorialu. Ke své tradičně skvělé hře v poli přidal i parádní kousky na greenech, což mu vyneslo celkem 10 birdie během 18 jamek. S průběžným skóre -8 ale vede jen o jedinou ránu před Brendanem Steelem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení