Články na téma: PGA Tour

 • Jon Rahm
  11

  Bleskovky

  S Cantlayem drží v Atlantě na finále PGA Tour krok jen Rahm

  3. září 2021 – haf

  Luxusní startovní pozici do finálového turnaje letošní PGA Tour využil Patrick Cantlay na TOUR Championship k vedení po prvním kole. V Atlantě má se skóre -13 dvě rány náskok na Jona Rahma, hráči na děleném třetím místě ztrácejí už ran pět.

 • Patrick Reed
  12

  Zprávy

  Jedu do Atlanty, vzkázal Reed po oboustranném zápalu plic

  2. září 2021 – pv

  Ačkoliv vynechal tři turnaje v řadě včetně prvních dvou podniků play off FedEx Cupu, dokázal se Patrick Reed udržet na 30. místě celkového pořadí sezóny. Udržel se tak právě akorát mezi třicítkou hráčů, která si zahraje Tour Championship v Atlantě.

 • K. H. Lee
  13

  Bleskovky

  Hodně drahá zkažená rána. Nejméně za 8,5 milionu!

  1. září 2021 – ak

  Dostat se do finále play-off FedExCupu na závěrečný turnaj Tour Championship v Atlantě, to je pro každého golfistu něco, jako zlatá vstupenka. Když se to ale nepodaří, navíc o jedinou ránu a ještě až na poslední jamce, tak to zabolí hodně bolestivě. I finančně.

 • Patrick Cantlay a Bryson DeChambeau
  14

  Bleskovky

  Na PGA Tour zbyla poslední třicítka. Jak půjde do finále?

  31. srpna 2021 – pv

  Letos potřetí se odehraje finálový turnaj PGA Tour upraveným systémem, kdy je nejlepším třiceti hráčům sezóny před Tour Championship přiděleno skóre podle pořadí ve FedEx Cupu. V East Lake půjde tento týden do turnaje z čela leaderboardu Patrick Cantlay, dvě rány za ním bude Tony Finau.

 • Bryson DeChambeau a Patrick Cantlay
  15

  Zprávy

  Mohl bys stát?! Mezi Američany je před Ryder Cupem dusno

  31. srpna 2021 – pv

  Za nedlouho budou spoluhráči v Ryder Cupu. V neděli ve finálovém kole bylo ale mezi cítit velké napětí. V jednu chvíli Bryson DeChambeau svého soka v boji o vítězství na BMW Championship Patricka Cantlaye dokonce příkře okřikl.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení