Články na téma: PGA Tour

 • Patrick Cantlay
  6

  Zprávy

  Cantlay ovládl FedEx Cup, i když jeho formát nemá rád. Bere 320 milionů

  6. září 2021 – haf

  Stylem start-cíl, a to doslova, vyhrál Patrick Cantlay letošní finále FedEx Cupu. Už do turnaje TOUR Championship totiž vstupoval jako lídr se skóre -10 a v neděli slavil vítězství o ránu před Jonem Rahmem. Sám ale po turnaji přiznal, že se mu formát akce nezamlouvá.

 • Bryson DeChambeau
  7

  Bleskovky

  Koepka odsoupil pro zranění, DeChambeauovi vzal divák míček

  5. září 2021 – haf

  V čele pořadí na TOUR Championship se nic nezměnilo ani po třetím kole. Stále vede Patrick Cantlay, jehož jediným vážným soupeřem je Jon Rahm, když se na dostřel přiblížil také Justin Thomas. Titulky tak v sobotu plnili Brooks Koepka a Bryson DeChambeau.

 • Patrick Reed
  8

  Zprávy

  Reedovi doktoři doporučili, aby se raději rozloučil s rodinou

  4. září 2021 – haf

  Patrick Reed podle svých slov v minulých týdnech bojoval o vlastní život. Doktoři, kteří léčili jeho oboustranný zápal plic, mu dokonce doporučili, aby se rozloučil se svou rodinou, kdyby vše nedopadlo dobře. To se ale naštěstí nestalo a Reed už je opět zpět ve hře.

 • Patrick Cantlay
  9

  Bleskovky

  Cantlay, Rahm a ti ostatní. Finále PGA Tour má jasný scénář

  4. září 2021 – haf

  Po dvou kolech seto zdá zase jasnější. Šampionem letošní PGA Tour bude nejspíše jeden z dvojice Patrick Cantlay - Jon Rahm. S americko-španělskou dvojicí zatím nikdo nedokáže držet krok, když Cantlay využívá svého náskoku před turnajem a Rahm hraje skvěle.

 • Harris English
  10

  Bleskovky

  VIDEO: Patnáctka v Atlantě zažila vůbec první eso!

  3. září 2021 – haf

  Je to jamka, kde hráči bojují spíše o par, než že by na ní skórovali. Harris English ale na patnáctce v East Lake předvedl ve čtvrtek perfektní ránu, díky které upsal ze svého skóre hned dvě rány! Zahrál totiž hole-in-one, po prvním kole i díky němu dělí třetí místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení