Články na téma: PGA Tour Champions

 • Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Mickelson ještě jen na veteránský okruh nemyslí, jak ho bere?

  23. října 2021 – haf

  Phil Mickelson by mohl ve svých 51 letech dominovat okruhu PGA Tour Champions, on se pouze na něj ale zatím soustředit nechce. Stále věří, že může tu a tam zazářit na hlavní golfové scéně.

 • Alex Čejka
  2

  Bleskovky

  Čejka byl blízko třetímu titulu mezi seniory. Chyběla jedna rána

  18. října 2021 – ak

  Alex Čejka sahal po svém třetím vítězství na PGA Tour Champions. Po dvou kolech dělil vedení s Miguelem Angelem Jimenezem. Na titul ale nedosáhl ani on ani Španěl. Poprvé od roku 2015 se radoval z turnajového titulu Američan Lee Janzen.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Na PGA Tour by ho sežrali zaživa. Mezi seniory Mickelson vyhrál

  11. října 2021 – ak

  Čtyři starty, tři vítězství. Přesně taková je bilance Phila Mickelsona na PGA Tour Champions. Třetí vítězství přidal 51letý Američan na turnaji Constellation Furyk & Friends, i když o něj musel bojovat až do konce se Španělem Miguelem Angelem Jimenezem.

 • Phil Mickelson
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Mickelson hrál opět driverem zpod stromů. Vede!

  9. října 2021 – haf

  Phil Mickelson si podle všeho našel novou libůstku. Podruhé za poslední tři týdny se na turnaji rozhodl hrát z pozice pod stromy driverem a podruhé z toho byla parádní rána! I díky té poslední po prvním kole turnaje Constellation Furyk & Friends dělí první místo!

 • Alex Čejka
  5

  Bleskovky

  Další skvělý turnaj Čejky, v Pebble Beach skončil druhý

  27. září 2021 – haf

  Nechybělo mnoho a Alex Čejka si připsal ve své premiérové sezoně na PGA Tour Champions už třetí titul, první mimo majorový. Na turnaji PURE Insurance Championship v Pebble Beach obsadil dělené druhé místo, jen dvě rány za vítězným Korejcem K.J. Choiem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení