Články na téma: PGA Tour Champions

 • Alex Čejka
  1

  Zprávy

  Daly diskvalifikace, Čejka také. Co se stalo?

  17. května 2022 – ak

  Alex Čejka obhajoval na úvodním majoru PGA Tour Champions titul. Loni během tří týdnů vyhrál dva majory hned při svém premiérovém startu. Letos ale nenavázal. Místo toho byl diskvalifikován. Stejný osud potkal o den dřív Johna Dalyho. Co se stalo?

 • Rasmus Hojgaard
  2

  Zprávy

  Nejsmůlovatější rána roku i triple bogey místo birdie

  10. května 2022 – ak

  Dokud míček neskončí v jamce, není v golfu nic jistého. Útok na birdie se může proměnit v bolestivou noční můru. A dokonce, i když míček do jamky vletí, nemusí to skončit ani trochu dobře. A je celkem jedno, jestli jste vycházející hvězda, nebo zkušený veterán.

 • PGA Tour Champions
  3

  Zprávy

  Nejdřív došly míčky. A pak přišly dva tresty v jednom kole

  7. března 2022 – ak

  V golfu se někdy dějí věci. I hodně bizarní. Jedna taková se odehrála během druhého kola turnaje Hoag Classic v rámci PGA Tour Champions. V hlavní roli se ocitl Rick Garboski. V tomto případě to ale byla situace, kdy mu nebylo co závidět.

 • Miguel Angel Jimenez
  4

  Zprávy

  Dvě esa, taneček a tradiční doutník na oslavu vítězství

  28. února 2022 – ak

  Miguel Angel Jimenez ani po přestupu na seniorskou PGA Tour Champions neztratil vítězný apetit. Na cestě za dvanáctým titulem mezi seniory na turnaji Cologuard Classic v Tucsonu zahrál 59letý Španěl navíc ještě dvě esa – v prvním i finálovém kole.

 • Bernhard Langer
  5

  Zprávy

  Nestárnoucí, šokující. Langer stále vítězí. Věku navzdory

  21. února 2022 – ak

  Loni v říjnu se stal Bernhard Langer nejstarším vítězem na PGA Tour Champions. Teď svůj rekordní zápis znovu posunul. Ve věku 64 let, 5 měsíců a 23 dní triumfoval, navíc stylem start-cíl, na turnaji Chubb Classic v rámci zámořské seniorské tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení