Články na téma: PGA Tour Champions

 • Miguel Angel Jiménez
  1

  Bleskovky

  Výhry veteránů. Tituly slavili Jiménez a Cink

  14. září 2020 – haf

  Že vyhraje Miguel Angel Jiménez na PGA Tour Champions, to není nic až tak překvapivého. Na zámořské veteránské sérii ve svých 56 letech stále patří mezi mladíky. Triumf Stewarta Cinka na PGA Tour už ale lehkým překvapením je. O to více, že přišel po více jak deseti letech.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Mickelson to dokázal! Vyhrál při své premiéře mezi seniory

  27. srpna 2020 – haf

  Očekávané se stalo skutkem. Phil Mickelson při svém debutu na PGA Tour Champions zvítězil. Turnaj Charles Schwab Series at Ozarks National ovládl se skóre -22 o čtyři rány a připsal si své první vítězství na zámořském okruhu pro hráče starší 50 let.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Mickelson si jde pro titul, vede už o čtyři rány

  26. srpna 2020 – haf

  Ve druhém kole sice zahrál o něco hůře než v tom prvním, ale svůj náskok v čele leaderboardu Phil Mickelson navýšil. Ten při svém premiérovém startu na PGA Tour Champions vede před finálovým kolem Charles Schwab Series at Ozarks National už o čtyři rány.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Nováček Mickelson zahrál za 61 (-10) a mezi veterány vede

  25. srpna 2020 – haf

  Určitě by se raději připravoval na druhý turnaj play-off FedEx Cupu. Když do něho ale Phil Mickelson nepostoupil, rozhodl se spravit náladu premiérovým startem na PGA Tour Champions. A první kolo na Charles Schwab Series at Ozarks National prožil skvostné.

 • Jim Furyk
  5

  Bleskovky

  Ve stínu WGC. Šampiony také nováček Furyk a Werenski

  3. srpna 2020 – haf

  V minulém týdnu na sebe hlavní pozornost golfového světa strhla dramatická podívaná v Memphisu, kde získal titul Justin Thomas. Na PGA Tour se ale hrály také dva další turnaje, když především ten mezi veterány našel zajímavého vítěze. Debutanta Jima Furyka!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení