Články na téma: PGA Tour Champions

 • Alex Čejka
  1

  Zprávy

  Čejka o útěku z Československa: Naštěstí po nás nikdo nestřílel

  11. května 2021 – pv

  Alex Čejka v neděli dobyl nejspíš největší vítězství ve své kariéře. Ve špičkové konkurenci slavných jmen vyhrál na PGA Tour Champions turnaj Regions Tradition, který patří mezi pět veteránských majorů. Během turnaje si také zavzpomínal, jaké to bylo stát se v devíti letech uprchlíkem, podstoupit nebezpečnou cestu s otcem za železnou oponu, a dojít až k velkým golfovým triumfům.

 • Alex Čejka
  2

  Zprávy

  Skvělé! Alex Čejka slaví svůj premiérový titul z majoru

  10. května 2021 – ak

  Před pár měsíci oslavil Alex Čejka padesáté narozeniny a stačily mu pouhé tři starty na PGA Tour Champions, aby získal na turnaji Regions Tradition svůj premiérový titul na z majoru mezi seniory. Na turnajový titul přitom rodák z Mariánských Lázní čekal dlouhých 2254 dní.

 • Alex Čejka
  3

  Zprávy

  Čejka si mezi legendami zahraje o titul na majoru!

  9. května 2021 – pv

  Alex Čejka zahrál na prvním z pěti veteránských majorů v kalendáři roku 2021 další skvělou rundu za 66 ran (-6) a do finálového kola půjde s celkovým skóre -13 se ztrátou jediné rány na vedoucího Steva Strickera. Rodák z Mariánských lázní se přitom do turnaje dostal na poslední chvíli až jako náhradník.

 • Alex Čejka
  4

  Zprávy

  Čejka jako náhradník vede po dvou kolech veteránský major

  8. května 2021 – pv

  Alex Čejka si vede skvěle na prvním z pěti veteránských majorů sezóny, který se tento týden hraje v Greystone Golf & Country Clubu v Alabamě. V polovině Regions Tradition se dělí o vedení společně se Stevem Strickerem, Jerrym Kellym a Darrenem Clarkem.

 • John Daly
  5

  Zprávy

  Daly utopil šance na poslední jamce. Vzal to s nadhledem

  4. května 2021 – pv

  John Daly útočil v neděli na veteránské PGA Tour Champions na své druhé vítězství, první po dlouhých čtyřech letech. Někdejší dvojnásobný major šampion se ale nakonec musel sklonit před Mikem Weirem, za kterým zaostal o dvě rány. Nechal je na poslední jamce, kde smolně utopil svou příhru do greenu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení