Články na téma: PGA Tour Champions

 • Rozhodčí na PGA Tour Champions
  1

  Bleskovky

  Rozhodčí zachránil hráče, sestřelil mu míč botou ze stromu

  8. listopadu 2020 – haf

  Skvělé házecí schopnosti rozhodčího Briana Claara pomohly na PGA Tour Champions zachránit situaci Billymu Andrademu, který skončil se svým drivem v koruně stromu. Neměl přitom jak identifikovat svůj míček, než ho Claar přesnou ranou sestřelil botou ze stromu.

 • John Daly
  2

  Zprávy

  Daly bojuje s rakovinou po svém. Poslouchá doktory a hraje skvělý golf

  31. října 2020 – haf

  Když doktoři diagnostikovali Johnu Dalymu rakovinu močového měchýře, nesložil se. Právě naopak. Americký golfový rebel se rozhodl nejtěžšího soupeře ve svém životě porazit a jak je vidět, prospívá mu to i při hře. V pátek zahrál své nejlepší kolo na PGA Tour Champions.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Neporazitelný Mickelson, vyhrál i při svém druhém startu mezi veterány

  19. října 2020 – haf

  Phil Mickelson si své účinkování na PGA Tour Champions podle předpokladů užívá. Ani ve druhém turnaji na zámořském veteránském okruhu nenašel přemožitele, tentokrát vyhrál o tři rány Dominion Energy Charity Classic. Ve finálovém kole zahrál za 65 ran (-7).

 • Phil Mickelson
  4

  Bleskovky

  Mickelson odehrál za den 36 jamek, ztrácí tři rány na lídra

  18. října 2020 – haf

  V souboj leváků se podle všeho promění bitva o titul na dalším turnaj PGA Tour Champions ve Virginii. Na Dominion Energy Charity Classic vede před finálovým kolem Mike Weir o tři rány před Philem Mickelsonem. Hráči na děleném třetím místě ztrácejí už ran pět.

 • Ernie Els
  5

  Zprávy

  Els získal svůj druhý titul mezi veterány, na PGA Tour slaví Laird

  12. října 2020 – haf

  Dramatickou podívanou na SAS Championship pro sebe na posledních dvou greenech rozhodl Ernie Els a získal druhý titul na PGA Tour Champions. Na PGA Tour se nejvíce v Las Vegas dařilo Martinu Lairdovi, který vyhrál Shriners Hospitals for Children Open v play-off.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení