Články na téma: PGA Tour

 • Jordan Spieth
  1

  Zprávy

  Spieth se dočkal, po 1351 dnech slaví vítězství. Přišlo doma

  5. dubna 2021 – haf

  Tak dlouho se chodí s dobrými skórkartami do klubovny, až se turnaj vyhraje. Přesně to se v neděli přihodilo Jordanu Spiethovi, který po letech trápení zažívá od února své golfové obrození, které zakončil titulem na Valero Texas Open. Dočkal se po dlouhých 1351 dnech.

 • Jordan Spieth
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Spieth předvedl úžasný flop shot, opět útočí na titul

  4. dubna 2021 – haf

  Jordan Spieth čeká na své dvanácté vítězství na PGA Tour už skoro čtyři roky, v posledních týdnech už ale skutečně buší na jeho brány. Nyní má další šanci ve svém domovském Texasu, a to i díky úžasnému flop shotu ze závěru třetího kola. Po jeho skončení dělí vedení.

 • GettyImages-1310356854 (2).jpg
  3

  Zprávy

  Villegas je po smrti dcery stále jak na houpačce, Mickelson zahrál jamku za 10

  2. dubna 2021 – haf

  Před 10 lety se zdálo, že Camilla Villegase čeká ideální život golfového profesionála, pak ale přišlo několik životních ran. Kolumbijský golfista se s nimi snaží vyrovnávat i díky golfu, přesto stále nemůže seskočit z bláznivé houpačky. Ve čtvrtek zamířil v Texasu směrem nahoru.

 • Dustin Johnson
  4

  Bleskovky

  DJ mění před obhajobou zeleného saka plány, koho zklamal?

  30. března 2021 – haf

  Měl být v tomto týdnu hlavní hvězdou turnaje PGA Tour v San Antoniu, nakonec se ale Dustin Johnson rozhodl texaské fanoušky, kteří plánují na turnaj Valero Texas Open vyrazit, zklamat. Z akce se totiž v pondělí odhlásil, chce se raději doma připravovat na Masters.

 • Billy Horschel
  5

  Zprávy

  Světovou jamkovku ovládl Horschel a pomalá hra. Co se dělo?

  29. března 2021 – haf

  Nedělní vyvrcholení světové jamkovky nabídlo drama jak na hřišti, tak posléze na internetu. Tam se totiž z televizního přenosu přesunula debata nad tím, jak je možné, že se hrálo tak dlouho. Pomalou nedělní hru v texaském Austinu nakonec ovládl Billy Horschel.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení