Články na téma: PGA Tour

 • Hideki Matuyama
  1

  Zprávy

  Dva eagly a je to! Matsuyama vyhrál ZOZO Championship

  24. října 2021 – haf

  Skvělé finálové kolo vyneslo Japonci Hidekimu Matsuyamovi triumf na domácím ZOZO Championship. Šampion letošního Masters vedl před finálovém kolem o ránu, v něm však mimo jiné zahrál dva eagly a vyhrál jasně o pět před Američany Steelem a Tringalem.

 • Sam Ryder
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Nejsmutnější eagle, jaký jste kdy viděli

  23. října 2021 – haf

  Zahrát eagle, to je vždy důvod k oslavě. Tedy, jak ukázalo třetí kolo ZOZO Championship, skoro vždy. Sam Ryder se sice v sobotu loučil eaglem na pětiparové osmnáctce, ale z hlavy se mu nemohla dostat myšlenka, že vlastně o ránu přišel. Tak blízko byl albatrossu!

 • Tiger Woods a Henrik Stenson
  3

  Bleskovky

  Woods zlákal na Bahamy elitu. Jen dva nejlepší mu řekli ne

  19. října 2021 – pv

  Opravdu parádní startovní pole se na začátku prosince na Bahamách představí na turnaji Tigera Woodse Hero World Challenge. Neoficiální podnik v kalendáři PGA Tour, který se loni nehrál kvůli pandemii Covid-19, si přijede zahrát 15 z 20 nejlepších hráčů světa.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  Fowler čekání neukončil, titul v Las Vegas mu vyfoukl McIlroy

  18. října 2021 – ak

  Na jedné straně nadšení, na druhé zklamání. To první platilo pro Roryho McIlroye, který završil skvělý víkend na turnaji CJ Cup v Las Vegas a po kolech 62 a 66 si připsal 20. vítězství na PGA Tour. To druhé prožil Rickie Fowler, který neukončil 32 měsíců dlouhé čekání na turnajové vítězství.

 • Rickie Fowler
  5

  Zprávy

  Je Fowler zpět? Po 987 dnech vede před finále na PGA Tour

  17. října 2021 – haf

  Už skoro Rickie Fowler není tím Rickiem Fowlerem, na kterého byli golfoví fanoušci v minulosti zvyklí. Jeden z nejpopulárnějších hráčů golfové historie se dlouhodobě trápí, ale tomu je nyní možná konec. Na CJ Cupu totiž vede po dvou kolech o dvě rány. A hraje skvělý golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení