Články na téma: PGA Tour

 • Jon Rahm
  1

  Bleskovky

  Rahm slavil výhru nad Barcelonou, pak se odhlásil z PGA Tour

  19. ledna 2021 – haf

  Jon Rahm měl být v tomto týdnu hlavním favoritem turnaje PGA Tour, v pondělí se však z The American Express odhlásil. A to jen den poté, co si užíval triumf "svého" Atletika Bilbao nad slavnou Barcelonou ve finále španělského Superpoháru.

 • Kevin Na
  2

  Zprávy

  Málem se opět ze Sony Open odhlásil, místo toho Na vyhrál

  18. ledna 2021 – haf

  Nechybělo mnoho a Kevin Na potřetí v řadě odstoupil ze Sony Open. Místo toho se však mohl v neděli radovat na Havaji ze svého čtvrtého vítězství v posledních čtyřech letech a pátého na PGA Tour v kariéře. Díky birdie na poslední jamce finálového kola.

 • Jim Herman
  3

  Bleskovky

  Smutný Herman. Štve ho škrtnutí Trumpova hřiště

  15. ledna 2021 – haf

  Jim Herman se na PGA Championship v příštím roce neuvěřitelně těšil. Měl se totiž konat na jeho domovském hřišti Trump National v Bedminsteru. To už je ale minulost, organizace PGA of America se totiž místo konání po nepokojích ve Washingtonu rozhodla změnit.

 • Honda Classic
  4

  Zprávy

  Honda Classic přivítá fanoušky, Jelínek skončil na juniorce třetí

  12. ledna 2021 – haf

  Medvědí past snad ani letos nebude bez fanoušků. Loni byla Honda Classic předposlední akcí před tříměsíční pauzou způsobenou pandemií koronaviru, letos organizátoři plánují na hřiště pustit alespoň omezený počet fanoušků. Ty si nemohl užívat Maxmilián Jelínek, který začátkem ledna skončil dělený třetí na místní juniorce.

 • GettyImages-1295714323 (2).jpg
  5

  Zprávy

  Turnaj šampionů vyhrál English. Nebýt COVIDu, tak by ho nehrál

  11. ledna 2021 – haf

  Harris English nevyhrál na PGA Tour přes sedm let. Za normálních okolností by své období sucha logicky neměl šanci ukončit na Turnaji šampionů, ale pandemie koronaviru COVID-19 některé věci změnila. A tak si English v Kapalue mohl v neděli dojít v play-off pro vítězství.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení