Články na téma: PGA Tour

 • Viktor Hovland
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Hovland měl na 4paru po úžasném drivu metrák do eaglu

  11. července 2020 – haf

  Viktor Hovland po koronavirové pauze opět potvrzuje, že je velkým talentem světového golfu. Ve hře o titul je opět také na Workday Charity Open v Muirfield Village, kde předvedl v pátečním druhém kole parádní pokoření čtyřparu čtrnácté jamky.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Zpátky do hry! Woods potvrdil, že se vrátí na Memorialu

  10. července 2020 – haf

  Přesně po pěti měsících se Tiger Woods ukáže fanouškům na PGA Tour. Bude to v příštím týdnu, když ve čtvrtek na Twitteru potvrdil, že se zúčastní slavného Memorialu Jacka Nicklause.

 • DeChambeau a Woods
  3

  Zprávy

  Věděl, o čem mluví! Co řekl Tiger Woods o DeChambeauovi?

  7. července 2020 – haf

  Tiger Woods rozumí golfu jako málokdo na světě. A tak, když už před dvěma lety mluvil o Brysonu DeChambeauovi, dokázal novou hvězdu amerického golfu neuvěřitelně odhadnout. O to více optikou posledních týdnů a měsíců, kdy začíná dominovat.

 • Memorial Tournament
  4

  Bleskovky

  Lidí s COVID-19 stále přibývá, bez fanoušků bude i Memorial

  7. července 2020 – haf

  Měla to být první akce, na kterou po restartu PGA Tour zavítají fanoušci. Nakonec však ani slavný The Memorial v příštím týdnu nenabídne hráčům alespoň nějakou atmosféru. Vedení série na poslední chvíli rozhodlo o tom, že také turnaj Jacka Nicklause v Muirfield Village se bude hrát v komorní atmosféře.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  DeChambeau změnil sebe i celou hru. A vyhrál v Detroitu

  6. července 2020 – haf

  Tak dlouho bušil Bryson DeChambeau na dveře svého dalšího vítězství na PGA Tour, až je rozrazil v Detroit Golf Clubu. Dokázal tak, že se v golfu dá vyhrávat i jiným způsobem, než obecně známým čekáním na birdie s nastavením "fairway, green a dva putty".Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení