Články na téma: PGA Tour

 • Dustin Johnson
  1

  Bleskovky

  PGA Tour nepustí hráče na lukrativní turnaj do Saúdské Arábie

  30. července 2021 – haf

  Boj PGA Tour proti saúdskoarabským snahám proniknout do nejvyšších pater světového golfu pokračuje. Vedle toho, že hráče straší vyřazením z okruhu, pokud by se připojili k Super Golf League, jim podle všeho v příštím roce nedovolí start na akci Saudi International.

 • Cameron Champ
  2

  Bleskovky

  Champ provedl úplný obrat. A vyhrál třetí turnaj na PGA Tour

  26. července 2021 – ak

  Letošní sezona PGA Tour se pro Camerona Champa nevyvíjela ani trochu dobře. Měl až příliš mnoho volných víkendů, protože jedenáctkrát neprošel cutem. Začal o sobě pochybovat, hledal nové cesty. Šlo mu to docela rychle, protože na turnaji 3M Open zvítězil.

 • Rickie Fowler
  3

  Bleskovky

  Snový start: sedm birdie v řadě. A "sněhulák" v podání Fowlera

  25. července 2021 – ak

  Birdie, birdie, birdie, … Snový start kola v podobě sedmi birdie v řadě zažil na turnaji 3M Open Keith Mitchell, ale druhá devítka už tak skvělá nebyla. Parádně začal i Rickie Fowler, ale pak se jeho hra rozpadla. Po třech kolech vede turnaj Cameron Tringale.

 • Dustin Johnson
  4

  Bleskovky

  Trable velkých jmen na PGA Tour. DJ nedal cut, Fowler se propadl

  24. července 2021 – ak

  Jeden den skvělý golf, druhý den všechno jinak. Radost Rickieho Fowlera z návratu kvalitní hry vyprchala na turnaji 3M Open hodně rychle. Ještě hůř dopadl druhý hráč světa Dustin Johnson, který nedal cut. O vedení se po 2. kole dělí Adam Hadwin a Ryan Armour.

 • Rickie Fowler
  5

  Bleskovky

  Tohle tu už dlouho nebylo. Fowler dělí vedení na turnaji PGA Tour

  23. července 2021 – ak

  Tak tohle už tady dlouho nebylo. Čekali na to golfoví fanoušci, experti a především samotný hráč. Rickie Fowler vede po prvním kole, byť nedohraném pro tmu, turnaj 3M Open na hřišti TPC Twin Cities. A ukazuje, že se sice pomalu, krok za krokem, jeho bývalá forma vrací.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení