Články na téma: PGA Championship

 • Trofej pro vítěze PGA Championship
  1

  Zprávy

  103. US PGA Championship se zapíše do historie. Čím?

  12. května 2021 – ak

  Už příští týden se hraje druhý major sezony – US PGA Championship na proslulém hřišti Ocean v Kiawah Island. Přestože ještě pár dní do jeho startu schází, už teď je jisté, že se letošní ročník zapíše mezi rekordní. Bude se totiž hrát na nejdelším hřišti v historii majorů.

 • Rickie Fowler
  2

  Bleskovky

  Záchranné lano pro Fowlera. Dostal pozvánku na major

  29. dubna 2021 – pv

  Rickie Fowler se na hřišti trápí a klesá ve světovém žebříčku stále níž. Proto mu více než vhod přišla pozvánka na nejbližší major PGA Championship, který se hraje od 20. května na Kiawah Island a kde by jinak neměl právo startovat.

 • Dálkoměr
  3

  Zprávy

  Revoluce na PGA Championship. Co bude pomáhat hráčům?

  10. února 2021 – ak

  Na letošním PGA Championship, jednom ze čtveřice majorů, bude k vidění poněkud překvapivý obrázek, který byl dosud prakticky nepředstavitelný. Hráči a jejich caddie totiž budou moci využít i při soutěžních kolech pomoc techniky. Dřív nemyslitelné dálkoměry!

 • Sergio Garcia
  4

  Bleskovky

  Místo Trumpova hřiště vybrala PGA Oklahomu, kde vyhrál Woods

  26. ledna 2021 – haf

  Už víme, kam vyrazí nejlepší golfisté světa v příštím roce na turnaj PGA Championship. Slavným major se měl původně konat na hřišti Donalda Trumpa v Bedminsteru, odtud ho ale organizace PGA of America přesunula do Southern Hills Country Club v Oklahomě.

 • Justin Thomas
  5

  Bleskovky

  Největší balík si vydělal na PGA Championship Thomas, jak to?

  12. srpna 2020 – haf

  Na první pohled to pro něj nebyl dobrý týden. Justin Thomas skončil na PGA Championship až na děleném 37. místě a přišel o post světové jedničky, který si užíval jen sedm dní. Přesto si v San Francisku zajistil více jak dva miliony dolarů, tedy zhruba 45 milionů korun!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení