1

Bleskovky

Valášek šokoval vítězstvím na PGT. V Polsku ovládl jamkovku

9. července 2021 – pv

Své první profesionální vítězství v kariéře zaznamenal ve čtvrtek Peter Valášek, který překvapivě zvítězil v Karolinka Golf Park Matchplay v Polsku. 28letý Slovák v jamkovce postupně eliminoval čtyři soupeře a v Opoli tak ovládl turnaj ze série Pro Golf Tour.

• Aleš Kořínek
    2

Bleskovky

Parádní kolo Kořínka! Na jamkovce PGT postoupil s přehledem

6. července 2021 – pv

Aleš Kořínek si na Pro Golf Tour zahraje o vítězství v jamkovce. Na Karolinka Golf Park Matchplay v Polsku zahrál skvělé, i když nikoliv bezchybné druhé kolo za 67 ran (-5), a s velkou jistotou postoupil do vyřazovací části pro nejlepších 32 hráčů. A to dokonce z děleného druhého místa.

• Stanislav Matuš
    3

Bleskovky

Matuš i Mrůzek dohráli v Rakousku na Challenge Tour v TOP 30

21. července 2019 – pv

Stanislav Matuš i Filip Mrůzek se na Challenge Tour v Rakousku oba vešli do třicítky. O jednu ránu lépe zahrál v konečném účtování Matuš, který skončil se skóre -7 na děleném 27. místě. Mrůzek bere dělené 30. místo za skóre -6.

4

Bleskovky

Matuš s Mrůzkem prošli v Rakousku cutem. Nekončí ani Valášek

19. července 2019 – pv

Stanislav Matuš a Filip Mrůzek se na Challenge Tour v Rakousku těší na další dvě kola. Oba profesionálové prošli cutem na Euram Bank Open v Golf Clubu Adamstal, na rozdíl od dalších Čechů Jana Cafourka, Daniela Suchana a Aleše Kořínka. Prošel i Slovák Peter Valášek.

• Filip Mrůzek
    5

Zprávy

Kvalitní start Mrůzka s Matušem. Skvělý finiš Suchana

9. května 2019 – pv

Filip Mrůzek a Stanislav Matuš potvrdili svorně role největších domácích favoritů turnaje Prague Golf Challenge, když na Zbraslavi zahráli první kolo za -2. Stačí to na dělené 30. místo a hodnocení obou bylo téměř totožné. Tohle byl dobrý start do turnaje.