Články na téma: Paulina Gretzky

 • Paulina Gratzky a Dustin Johnson
  1

  Bleskovky

  Přijde DJ o svou oporu? Paulina se před Ryder Cupem zranila

  14. září 2021 – pv

  Už dvakrát stála Paulina Gretzky v Ryder Cupu po boku svého snoubence Dustina Johnsona a vždycky na sebe strhávala velkou pozornost. Aby také ne. Její letošní účasti ve Whistling Straits, kde se boj s Evropany rozhoří už příští týden, je ohrožena.

 • Paulina Gretzky a Dustin Johnson
  2

  Zprávy

  Paulina a DJ chystají svatbu. Místo už mají, datum ještě tají

  29. srpna 2021 – ak

  Po letech všemožných spekulací, včetně těch, že hrozí jejich rozchod, oznámili Paulina Gretzky a Dustin Johnson, že chystají svatbu. Už je jasné, kde se odehraje. V Blackberry Farm, pětihvězdičkovém resortu v Tennessee. Jediné, co ještě drží v tajnosti, je datum svatby.

 • Wayne Gretzky
  3

  Zprávy

  Pebble Beach plné celebrit. Která z nich hraje nejlepší golf?

  6. února 2020 – pv

  Tento týden se PGA Tour zastavila na jednom z nejproslulejších míst golfové planety na poloostrově Monterrey v Kalifornii. Na třech hřištích, z nichž zdaleka to nejznámější dává název i celému turnaji AT&T Pebble Beach Pro Am, se od čtvrtka do neděle tradičně konají dva turnaje v jednom.

 • Putter Wayna Gretzkyho
  4

  Bleskovky

  Gretzky miluje svůj putter, vzácný kousek svého hrdiny

  8. února 2019 – pv

  Jednou z nejsledovanějších dvojic na AT&T Pebble Beach Pro Am je tým Dustin Johnson – Wayne Gretzky. DJ hraje na slavném turnaji týmovou soutěž opět se svým 'skorotchánem' a hokejovou legendou, a i díky Gretzkyho posvátnému putteru jim to spolu šlape.

 • Paulina Gretzky
  5

  Bleskovky

  DJ potvrdil krizi s Paulinou: Všechny vztahy mají vrcholy a pády

  13. září 2018 – GolfExtra.cz

  Od zasnoubení v roce 2013 jsou Dustin Johnson Paulina Gretzky nejsledovanějším golfovým párem světa. Ale pověsti, které se kolem nich v posledních dnech rozvířily, naznačují, že prominentní dvojice je na pokraji rozpadu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení