Články na téma: Padraig Harrington

 • Ryder Cup, tým Evropy
  1

  Zprávy

  Evropané uctili domácí fanoušky sýrem na hlavě. Pomůže to?

  23. září 2021 – pv

  Středa byla v týmu Evropy ve znamení zelené barvy a sýrových klobouků. Nešlo o nic jiného, než vyjádření úcty místním fanouškům ve Wisconsinu a svéráznou prosbu, aby byli na tým Evropy během nadcházejícího Ryder Cupu aspoň trochu hodní. Jaký efekt to mělo, můžete již od pátku sledovat exkluzivně na Golf Channelu.

 • ryd3.jpg
  2

  Zprávy

  Rozhodnuto. Tým Evropy pro Ryder Cup je kompletní

  12. září 2021 – pv

  Po BMW PGA Championhip známe kompletní složení týmu Evropy, který se zanedlouho vydá do Whistling Straits obhajovat vítězství v Ryder Cupu. Čtyři zbývající místa v přímé kvalifikaci si ve Wentworthu uhráli Tyrrell Hatton, Bernd Wiesberger, Matthew Fitzpatrick a Lee Westwood. Později jmenoval Pádraig Harrington své tři kapitánské volby, kterými jsou Sergio Garcia, Shane Lowry a Ian Poulter.

 • Pádraig Harrington
  3

  Zprávy

  Kdo doplní Evropu v Ryder Cupu? Rozhoduje se ve Wentworthu

  10. září 2021 – GolfExtra.cz

  V anglickém Wentworthu se právě hraje turnaj BMW PGA Championship, který je významný nejen sám o sobě, ale i tím, že na něm probíhá závěrečná bitva o přímou kvalifikaci do týmu Evropy pro nadcházející Ryder Cup. Po nedělním čtvrtém kole bude jasno, kterých 12 hráčů si zajistilo místo v týmu Pádraiga Harringtona.

 • Henrik Stenson
  4

  Zprávy

  Pět největších hvězd Czech Masters. Na koho se těšit na Albatrossu?

  17. srpna 2021 – pv

  Ani 7. ročník D+D REAL Czech Masters se neobejde bez účasti těch největších hvězd světového golfu. I když letos chybí někteří účastníci z minulých let, jako třeba Lee Westwood, John Daly, či Thomas Pieters, fanoušci nemusí litovat. Tady je pět největších hvězd, které mohou tento týden na vlastní oči vidět na Albatrossu.

 • Padraig Harrington
  5

  Bleskovky

  Osm Evropanů pro Ryder Cup je už prakticky jistých. Kdo další?

  19. července 2021 – ak

  Sotva Padraig Harrington dohrál poslední putt na letošním The Open, které mu nevyšlo tak docela podle jeho představ, okamžitě přehodil „výhybku“ a z hráče se proměnil v kapitána rydercupového výběru Evropy. A spíš jen naznačil, než prozradil, jak jeho tým vzniká.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení