Články na téma: Padraig Harrington

 • Padraig Harrington a Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Proč se nikdy nevsázet s Philem Mickelsonem o večeři?

  21. února 2021 – ak

  Není tajemstvím, že Phil Mickelson má blízko k tomu, aby si tu a tam vsadil. To ostatně ke golfu tak nějak patří. Sázky hru ještě víc okoření. Své o tom ví i další zkušený golfový harcovník Padraig Harrington. A také už dobře ví, že sázky s Leftym si musí dobře "ošetřit".

 • Padraig Harrington
  2

  Zprávy

  Covid uvěznil Harringtona. "Přežil" na Netflixu, kari a čaji

  17. února 2021 – ak

  Pozitivní test na Covid-19 vyřadil Padraiga Harringtona z účasti na turnaji v Pebble Beach a poslal ho do desetidenní karantény. Nicméně v nadmíru luxusním prostředí – do hotelu The Lodge s výhledem na odpaliště první jamky hřiště Pebble Beach Golf Clubu.

 • Padriag Harrington
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Harrington využil pravidel, odstranil obří padlou větev

  25. září 2020 – haf

  Pádraig Harrington se dostal během prvního kola Dubai Duty Free Irish Open do nepříjemné situace, když se svým míčkem skončil na kraji lesa. V nápřahu mu přitom vadila velká větev stromu, tedy až do té doby, než zjistil, že se jedná o volný přírodní předmět.

 • Padraig Harrington
  4

  Zprávy

  Harrington se Ryder Cupu nevzdává, hráče si klidně vybere

  3. dubna 2020 – haf

  Pádraig Harrington, aktuální kapitán evropského týmu, je stále přesvědčený o tom, že se letošní Ryder Cup uskuteční. A to přesto, že bude výrazně ovlivněna samotná kvalifikace. On se toho ale nebojí a říká, že si klidně všech 12 hráčů vybere sám. Jen aby se hrálo.

 • Padraig Harrington
  5

  Bleskovky

  Harinngton žádá: Udělejme hřiště na Ryder Cup neutrální

  3. října 2019 – pv

  O tom, jak dopadne Ryder Cup, se začíná rozhodovat už dávno předtím, než začnou první páteční fourbally. A evropský kapitán pro Whistlings Straits 2020 Padraig Harrington to dobře ví. Jedním z hlavních faktorů totiž bývá výhoda domácího hřiště. A Harrington bojuje, aby byla tentokrát pro Američany co nejmenší.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení