Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  26

  Bleskovky

  Lieser si mírně polepšil. Mrůzek útočí v Egyptě na TOP 10

  20. ledna 2020 – pv

  Jak Filip Mrůzek, tak i Ondřej Lieser zahráli druhé kolo na turnaji Red Sea Ain Sokhna Classic v Egyptě v paru (72 ran). Na druhém turnaji nové sezóny Pro Golf Tour to pro prvního z nich znamenalo o ránu horší výsledek než v neděli, pro druhého naopak o ránu lepší.

 • Filip Mrůzek
  27

  Bleskovky

  Češi začali v Egyptě solidně. Mrůzek atakuje desítku

  19. ledna 2020 – jom

  Velmi dobrý vstup do druhého egyptského turnaje Pro Golf Tour v sezóně mají za sebou čeští profesionálové. Filip Mrůzek pokořil par hřiště, když v úvodu zahrál 71 ran (-1) a dělí 11. místo. Ondřej Lieser začal jednou ranou nad par a dělí 25. místo.

 • Ondřej Lieser
  28

  Zprávy

  Lieser v Egyptě vypadl z TOP 10, Mrůzek si na závěr polepšil

  16. ledna 2020 – haf

  Ještě v polovině finálového kola Red Sea Egyptian Classic 2020 mohl Ondřej Lieser pomýšlet i na celkové vítězství, nakonec však na turnaji Pro Golf Tour vypadl z TOP 10. Do třetí desítky konečného pořadí se naopak posunul Filip Mrůzek, další turnaj začíná v Egyptě v neděli.

 • Ondřej Lieser
  29

  Zprávy

  Lieser začal na Pro Golf Tour skvěle, Vlašínová ve Španělsku vládne mužům

  14. ledna 2020 – pv

  Ondřej Lieser potvrdil, že mu Pro Golf Tour náramně sedí. V úvodním turnaji nové sezóny v Egyptě zahrál první kolo za 68 ran (-4) a usadil se v TOP 5. Na Red Sea Egyptian Classic startuje rok 2020 i Filip Mrůzek, který zahrál na úvod 74 ran (+2). Kateřina Vlašínová si vede skvěle na Gecko Tour v Egyptě, kde po prvním kole vede.

 • Ondřej Lieser
  30

  Zprávy

  Startuje nová sezona Pro Golf Tour, jsou u toho také dva Češi

  13. ledna 2020 – haf

  V Česku jak u hráčů, tak fanoušků velmi populární Pro Golf Tour v úterý odstartuje v Egyptě svůj další ročník. Na turnaji Red Sea Egyptian Classic 2020 u toho nebudou chybět Ondřej Lieser s Filipem Mrůzkem, kteří se ale letos oba dva upínají nejvíce k Challenge Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení