Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  21

  Zprávy

  Další zápis do historie! Lieser na Challenge Tour dělený čtvrtý

  4. října 2020 – haf

  Ondřej Lieser prožívá i přes pandemii koronaviru doslova snovou sezonu. Poté, co dvakrát překonal historické české maximum na European Tour, se mu nyní něco podobného podařilo na Challenge Tour. Na turnaji v Itálii totiž obsadil dělenou čtvrtou příčku.

 • Stanislav Matuš
  22

  Bleskovky

  Matuš se dotáhl na Liesera, v Itálii dělí osmé místo

  3. října 2020 – haf

  Před finálovým kolem turnaje Italian Challenge Open Eneos Motor Oil jsou čeští golfisté Ondřej Lieser a Stanislav Matuš shodně na děleném osmém místě. V sobotu se dařilo více Matušovi, který se díky skvělému kolu na svého krajana dotáhl. Hrát se budou jen tři kola.

 • Ondřej Lieser
  23

  Zprávy

  Skvělý Lieser dělí na akci Challenge Tour v Itálii druhé místo

  1. října 2020 – haf

  Ondřej Lieser opět potvrzuje, že má letos formu jako hrom. Na turnaji Italian Challenge Open Eneos Motor Oil je po prvním kole na fantastickém děleném druhém místě, když se dostal sedm ran pod par hřiště. Slušně začal také Stanislav Matuš, který zahrál za mínus tři.

 • Ondřej Lieser
  24

  Bleskovky

  Lieser vyhrál slovenské Open na Penati, bral čtvrt milionu

  15. září 2020 – haf

  Ondřej Lieser si připsal v roce 2020 další zajímavý zářez. Turnaj Penati Slovak Open Championship sice není po sportovní stránce ničím až tak výjimečný, ale o to zajímavější si připravil pro vítěze prize money. Na nejlepšího hráče čekalo rovných 10 000 eur, v přepočtu více jak 250 000 korun. A pro ty si došel právě Lieser.

 • Ondřej Lieser
  25

  Bleskovky

  Těžký den na PGT, v elitní desítce se udržel jen Lieser

  30. srpna 2020 – haf

  Do finálového kola turnaje ALTEPRO Trophy by EXTEC sice vstupovali v elitní desítce s vyhlídkami na skvělá umístění hned čtyři Češi, nakonec se ale v TOP 10 udržel, a to jen tak tak, jediný. Ondřej Lieser obsadil dělenou 10. příčku, vyhrál Němec Thomas Rosenmüller.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení