21

Zprávy

Další zápis do historie! Lieser na Challenge Tour dělený čtvrtý

4. října 2020 – haf

Ondřej Lieser prožívá i přes pandemii koronaviru doslova snovou sezonu. Poté, co dvakrát překonal historické české maximum na European Tour, se mu nyní něco podobného podařilo na Challenge Tour. Na turnaji v Itálii totiž obsadil dělenou čtvrtou příčku.

• Stanislav Matuš
    22

Bleskovky

Matuš se dotáhl na Liesera, v Itálii dělí osmé místo

3. října 2020 – haf

Před finálovým kolem turnaje Italian Challenge Open Eneos Motor Oil jsou čeští golfisté Ondřej Lieser a Stanislav Matuš shodně na děleném osmém místě. V sobotu se dařilo více Matušovi, který se díky skvělému kolu na svého krajana dotáhl. Hrát se budou jen tři kola.

23

Zprávy

Skvělý Lieser dělí na akci Challenge Tour v Itálii druhé místo

1. října 2020 – haf

Ondřej Lieser opět potvrzuje, že má letos formu jako hrom. Na turnaji Italian Challenge Open Eneos Motor Oil je po prvním kole na fantastickém děleném druhém místě, když se dostal sedm ran pod par hřiště. Slušně začal také Stanislav Matuš, který zahrál za mínus tři.

24

Bleskovky

Lieser vyhrál slovenské Open na Penati, bral čtvrt milionu

15. září 2020 – haf

Ondřej Lieser si připsal v roce 2020 další zajímavý zářez. Turnaj Penati Slovak Open Championship sice není po sportovní stránce ničím až tak výjimečný, ale o to zajímavější si připravil pro vítěze prize money. Na nejlepšího hráče čekalo rovných 10 000 eur, v přepočtu více jak 250 000 korun. A pro ty si došel právě Lieser.

25

Bleskovky

Těžký den na PGT, v elitní desítce se udržel jen Lieser

30. srpna 2020 – haf

Do finálového kola turnaje ALTEPRO Trophy by EXTEC sice vstupovali v elitní desítce s vyhlídkami na skvělá umístění hned čtyři Češi, nakonec se ale v TOP 10 udržel, a to jen tak tak, jediný. Ondřej Lieser obsadil dělenou 10. příčku, vyhrál Němec Thomas Rosenmüller.