Články na téma: Ondřej Lieser

 • Stanislav Matuš
  16

  Bleskovky

  Matuš se utká s Lieserem o velký balík peněz, kolik je ve hře?

  16. května 2020 – haf

  Zajímavou golfovou bitvu slibuje v příštím týdnu částečně exhibiční souboj Stanislava Matuše s Ondřejem Lieserem. Dva špičkoví čeští golfisté se utkají v úterý odpoledne na Ypsilonce v rámci Tipsport Golf Challenge, ve které půjde celkem o 150 000 korun.

 • Stanislav Matuš
  17

  Zprávy

  Chybí nám turnajové napětí, shodují se čeští profíci. Tohle je pro nás rok nula

  24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Může se stát, že tahle golfová sezóna se zapíše do historie jako sezóna, která nikdy nebyla. Pandemie sice odeznívá, ale návrat profesionálních golfových turnajů na evropská hřiště je v nedohlednu.

 • Ondřej Lieser
  18

  Zprávy

  Lieser si užívá dcery a říká: Nemám jak si teď pokazit švih

  26. března 2020 – Honza Fait

  Sezona se pro něho ani pořádně nerozjela, a už stejně jako většina profesionálních golfistů nemá kde hrát a čeká, kdy se nejen golfový svět vrátí do normálu. Ondřej Lieser si loni uhrál na Pro Golf Tour kartu na Challenge Tour a letos chtěl zabojovat o olympiádu, místo toho však puttuje v garáži.

 • Klára Spilková
  19

  Zprávy

  České naděje odklad OH nepřekvapil, co pro ně znamená?

  25. března 2020 – haf

  Úterní rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru ohledně odložení 32. Letních olympijských her, které se měly letos uskutečnit v japonském Tokiu, překvapilo málokoho. V šoku rozhodně nejsou ani největší české olympijské golfové naděje. Co to pro ně znamená?

 • Jordan Spieth
  20

  Zprávy

  Spiethův pád pokračuje. Poprvé od roku 2013 vypadl z TOP 50

  28. ledna 2020 – pv

  Golfový pád Jordana Spietha pokračuje i v roce 2020. Stále teprve 26letý Američan, který byl před několika lety považovaný za jeden z největších talentů světového golfu, poprvé od roku 2013 vypadl ze světové padesátky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení