Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  16

  Zprávy

  BOMBA! Lieser jako první Čech vyhrál turnaj Challenge Tour

  8. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser je šampionem Challenge Tour. V zatím životní sezoně aktuálně nejlepší český golfista opět posunul hranice českého golfu, když si jako první Čech připsal vítězství na akci druhé evropské golfové ligy. A výrazně se přiblížil zisku karty na European Tour.

 • Ondřej Lieser
  17

  Zprávy

  Skvělí Češi! Lieser je na Challenge Tour před finále třetí, Matuš sedmý

  7. listopadu 2020 – haf

  Naprosto senzačně mají rozehraný před nedělním finále čeští golfisté turnaj Andalucía Challenge de España. Ondřej Lieser je po skvělém třetím kole dělený třetí a na první místo ztrácí jedinou ránu. Stanislav Matuš je jen o další ránu zpět na děleném sedmém místě.

 • Stanislav Matuš
  18

  Zprávy

  Matuš už je ve Španělsku třetí! Cut dal také Lieser

  6. listopadu 2020 – haf

  Fantasticky rozehraný turnaj má na Challenge Tour český profesionál Stanislav Matuš. Ten je v polovině Andalucía Challenge de España na děleném třetím místě, na první však ztrácí pět ran. Cutem nakonec bez problémů prošel tak Ondřej Lieser.

 • Stanislav Matuš
  19

  Bleskovky

  Ve Španělsku začal lépe Matuš, Lieser musí zabojovat o cut

  5. listopadu 2020 – haf

  Čeští golfisté Ondřej Lieser a Stanislav Matuš rozehráli první ze tří španělských turnajů na závěr sezony Challenge Tour. Lépe vstoupil do Andalucía Challenge de España Matuš, který se dostal ránu pod par a dělí 14. místo. Lieser je s plus dvěma dělený čtyřiačtyřicátý.

 • Ondřej Lieser
  20

  Zprávy

  Milionář Lieser. Co všechno si český golfista v Itálii uhrál?

  7. října 2020 – haf

  Nedělní posunutí českého historického maxima na Challenge Tour mělo pro Ondřeje Liesera také řadu osobních benefitů. A to jak finančních, tak s ohledem na budoucnost. Na co všechno díky dělenému čtvrtému místu v Itálii dosáhl a čemu dalšímu se přiblížil?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení