Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  156

  Zprávy

  Na Zbraslavi se hraje o rovný milion, nejlépe začal Lieser

  19. října 2016 – Honza Fait

  Ondřej Lieser má v závěru sezony formu jako hrom. Po vítězství v Berouně a TOP 10 na Kaskádě, kde si zajistil celkové vítězství v Order of Merit Czech PGA Tour, je na tom nejlépe po prvním kole Prague Golf Masters 2016, které se hraje na Zbraslavi.

 • Ondřej Lieser
  157

  Zprávy

  Lieser se zbavil ambicí a golf už si zase užívá: Hrál jsem jenom pro peníze

  5. září 2016 – Honza Fait

  Ondřej Lieser prožívá těžkou sezonu. Hlavně po psychické stránce. Prošel si během ní snad vším, co v golfu existuje. V neděli v Berouně přidal i to poslední, co mu dlouhou dobu chybělo. Vítězství. Přesto i nadále řeší, jak dál. Potřebuje jistotu a chce, aby ho golf bavil.

 • Ondřej Lieser
  158

  Zprávy

  Lieser zlomil prokletí, v Berouně vyhrál v play-off

  4. září 2016 – GolfExtra.cz

  Prokletí druhých míst je zlomeno. Ondřej Lieser se po dlouhé době raduje z vítězství, když ovládl letošní WGM Beroun Czech Open. V dramatickém play-off udolal Angličana Luka Grovese, na vítězství mu stačila dvě bogey.

 • Ondřej Lieser
  159

  Bleskovky

  12. Čechem na Penati bude Lieser, čeká ho letošní premiéra

  5. července 2016 – GolfExtra.cz

  Na poslední chvíli se rozrostl počet českých hráčů na turnaji D+D REAL Slovakia Challenge, který se hraje v tomto týdnu na Penati. Místo jedenácti se jich na další akci Challenge Tour ukáže dvanáct, uvolněné místo zaplnil na sponzorskou pozvánku Relmostu Ondřej Lieser.

 • Ondřej Lieser
  160

  Zprávy

  Jednoruký bandita Lieser hledá motivaci: Nejde hrát, když jste zpruzený

  28. června 2016 – Honza Fait

  V posledních měsících tak trochu vyklidil pozice. Ondřej Lieser se však nezhoršil výsledkově, jenom (tolik) nehraje. Důvodů je několik. Od těch zdravotních, vrátily se mu problémy s levým zápěstím, přes motivační, když mu golf pocitově nedává to, co v minulosti, až po obyčejné životní. Lieser prostě řeší, kudy dál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení