Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  11

  Bleskovky

  Lieserovi nevyšel závěr třetího kola, klesl do páté desítky

  11. července 2020 – haf

  Těžké podmínky si přichystalo na hráče třetí kolo Austrian Open, společného turnaje European Tour a Challenge Tour, který se hraje v tomto týdnu v rakouském Diamond Country Clubu. Nakonec v závěru dostaly i Ondřeje Liesera, který se dlouho držel, ale finiš nezvládl.

 • Ondřej Lieser
  12

  Bleskovky

  Skvělý Lieser dal v Rakousku cut, vede Jiménez

  10. července 2020 – haf

  Po prvním kole, které došli Stanislav Matuš i Ondřej Lieser na Austrian Open v paru, bylo jasné, že pokud chtějí na společné akci European Tour a Challenge Tour projít cutem, budou muset v pátek zamířit pod par. Matušovi se to v rámci dopoledních flightů nepovedlo, Lieser však odpoledne zahrál skvěle a s mínus čtyřmi se posunul do třetí desítky!

 • Stanislav Matuš
  13

  Bleskovky

  Češi začali na ET v Rakousku parem, čeká je boj o cut

  9. července 2020 – haf

  Jak Stanislav Matuš, tak Ondřej Lieser odstartovali Austrian Open kolem v paru. Na společné akci European Tour a Challenge Tour jim patří po 1. kole dělené 66. místo, v pátek je tak oba čeká boj o cut.

 • Ondřej Lieser
  14

  Zprávy

  V Rakousku si ET zahraje také Lieser! Nebudu lhát, jsem natěšený, říká

  2. července 2020 – haf

  Ondřej Lieser nemusel být nervózní příliš dlouho ohledně toho, zda se do startovní listiny Austrian Open, společného turnaje European Tour a Challenge Tour, v příštím týdnu dostane. Už během úterý poskočil v entry listu "nad čáru" a mohl se začít připravovat na vytoužený mezinárodní restart sezony, který pro něho i Stanislava Matuše proběhne v Diamond Country Clubu.

 • Stanislav Matuš
  15

  Bleskovky

  Matuš si zahraje European Tour v Rakousku, také Lieser je blízko

  30. června 2020 – haf

  Už v příštím týdnu dojde k očekávanému restartu European Tour. A chybět u toho v Rakousku nebudou ani čeští golfisté. Místo ve startovní listině Austrian Open má už nyní jisté Stanislav Matuš, jen těsně pod čarou je pak nyní Ondřej Lieser.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení