Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  11

  Bleskovky

  Lieser díky finiši začal finále na Mallorce kolem pod par

  19. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser nezačal finálový turnaj Challenge Tour na Mallorce úplně ideálně, díky povedenému závěru však je po prvním kole pod parem hřiště a jen pár ran od prvního místa.

 • Ondřej Lieser
  12

  Zprávy

  Lieser plánuje udělat rodině hezké Vánoce. Dá si ještě jeden dárek?

  17. listopadu 2020 – haf

  Před devíti dny si připsal zatím největší vítězství v kariéře a zapsal se do historie českého golfu. Ondřej Lieser vyhrál jako první Čech turnaj Challenge Tour, kterým se přiblížil zisku karty na European Tour. O tom, zda ji získá, se rozhodne v tomto týdnu na Mallorce.

 • Ondřej Lieser
  13

  Zprávy

  Ondřej Lieser se přiblížil účasti na olympiádě. A co European Tour?

  11. listopadu 2020 – haf

  Nedělní vítězství Ondřeje Liesera na Andalucia Challenge de Espana nebylo pouze historickým triumfem nejlepšího českého golfisty. Ten se díky titulu na Challenge Tour posunul ve světovém žebříčku už na začátek čtvrté stovky a může dál reálně snít svůj sen o olympijských hrách. To samé platí v případu posunu na European Tour.

 • Ondřej Lieser
  14

  Bleskovky

  OBRAZEM: Historický úspěch Ondřeje Liesera na Challenge Tour

  9. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser napsal v neděli jednu z nejdůležitějších kapitol v historii českého golfu. Jako vůbec první Čech vyhrál turnaj Challenge Tour, druhé evropské golfové ligy, a navíc se velmi výrazně přiblížil plné kartě na European Tour. Jak jeho velký den probíhal?

 • Ondřej Lieser
  15

  Zprávy

  Lieser po životním titulu: Dělám to pouze pro svou rodinu

  9. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser se v neděli zapsal výrazným písmem do historie českého golfu. Jako první si připsal vítězství na Challenge Tour, když ovládl Andalucía Challenge de España. Po dohrání českého profíka přemohly emoce, vítězství zařadil na třetí místo ve svých životních highlightech.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení