Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  131

  Zprávy

  Bez komplikací. Lieser dominoval milionové akci na Zbraslavi a bere 200 000

  21. října 2016 – Honza Fait

  Pouhou formalitou bylo podle očekávání finálové kolo premiérového ročníku Prague Golf Masters. Pro trofej pro vítěze a šek na dvě stě tisíc si dokráčel Ondřej Lieser, který ve čtvrtek naprosto rozstřílel hřiště na Zbraslavi a v pátek si náskok pohlídal.

 • Ondřej Lieser
  132

  Zprávy

  Lieser rozstřílel Zbraslav! Na milionovém turnaji vede o devět ran

  20. října 2016 – GolfExtra.cz

  Tak tohle osmnáctka na Zbraslavi ještě nezažila! Během druhého kola Prague Golf Masters ji naprosto rozstřílel Ondřej Lieser, který se dostal devět ran pod par hřiště. A to ještě zahrál bogey na své závěrečné jamce, kterou byla devítka. Před finále vede o devět ran.

 • Ondřej Lieser
  133

  Zprávy

  Na Zbraslavi se hraje o rovný milion, nejlépe začal Lieser

  19. října 2016 – Honza Fait

  Ondřej Lieser má v závěru sezony formu jako hrom. Po vítězství v Berouně a TOP 10 na Kaskádě, kde si zajistil celkové vítězství v Order of Merit Czech PGA Tour, je na tom nejlépe po prvním kole Prague Golf Masters 2016, které se hraje na Zbraslavi.

 • Ondřej Lieser
  134

  Zprávy

  Lieser se zbavil ambicí a golf už si zase užívá: Hrál jsem jenom pro peníze

  5. září 2016 – Honza Fait

  Ondřej Lieser prožívá těžkou sezonu. Hlavně po psychické stránce. Prošel si během ní snad vším, co v golfu existuje. V neděli v Berouně přidal i to poslední, co mu dlouhou dobu chybělo. Vítězství. Přesto i nadále řeší, jak dál. Potřebuje jistotu a chce, aby ho golf bavil.

 • Ondřej Lieser
  135

  Zprávy

  Lieser zlomil prokletí, v Berouně vyhrál v play-off

  4. září 2016 – GolfExtra.cz

  Prokletí druhých míst je zlomeno. Ondřej Lieser se po dlouhé době raduje z vítězství, když ovládl letošní WGM Beroun Czech Open. V dramatickém play-off udolal Angličana Luka Grovese, na vítězství mu stačila dvě bogey.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení