Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  6

  Bleskovky

  Lieser opět útočí na své české maximum na European Tour

  17. července 2020 – haf

  Ondřej Lieser může opět po týdnu posunout české maximum na European Tour. Poté, co skončil v minulém týdnu dělený 44. na Austrian Open, to má ještě lépe rozehrané na Euram Bank Open v Adamstalu, když je před finále na děleném 31. místě.

 • Stanislav Matuš
  7

  Zprávy

  Matuš se na European Tour drží TOP 10, cut dal i Lieser

  16. července 2020 – haf

  Hodně divoký den prožil na Euram Bank Open český golfový profesionál Stanislav Matuš. Jeden z lídrů po prvním kole začal skvěle, ale poté přišlo trápení. Matuš se však dokázal oklepat a nakonec je v polovině společného turnaje European Tour a Challenge Tour ránu za elitní desítkou. Cutem nakonec těsně prošel i Ondřej Lieser.

 • Stanislav Matuš
  8

  Zprávy

  BOMBA! Matuš vede turnaj European Tour, Lieser dal eso

  15. července 2020 – haf

  Naprosto senzačně vstoupili do dalšího společného turnaje European Tour a Challenge Tour čeští profesionálové Stanislav Matuš a Ondřej Lieser. Matuš po prvním kole Euram Bank Open se skóre -7 dělí první místo, prozatím šestý Lieser se pak blýskl trefeným esem!

 • Ondřej Lieser
  9

  Zprávy

  Lieser neměl velká očekávání, v sobotu už skoro neudržel hůl

  14. července 2020 – Honza Fait

  Má za sebou povedený turnaj, kterým nejen on restartoval v Evropě svou mezinárodní golfovou sezonu. Ondřej Lieser si v minulém týdnu poprvé vychutnával pocit, jaké to je na European Tour projít cutem, a hned v tomto týdnu dostane další šanci si ten pocit zopakovat.

 • Ondřej Lieser
  10

  Zprávy

  Lieser se loučil v paru, zapsal nejlepší český výsledek historie European Tour!

  12. července 2020 – haf

  Lépe ještě žádný český golfista v historii European Tour neskončil! Ondřej Lieser na Austrian Open zaznamenal dělené 44. místo a zapsal se do české golfové historie. Ve finálovém kole turnaje v rakouském Diamond Country Clubu zahrál v paru a stejně došel celý turnaj.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení