Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  6

  Zprávy

  Lieser letí na turnaj ET do Dubaje! Jak je to ale s jeho kartou? A co olympiáda?

  24. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser zaznamenal v listopadu před měsícem možná stěží uvěřitelný posun ve své golfové kariéře. Díky dvěma vítězstvím na Challenge Tour i celkovému triumfu v sérii se přiblížil životním cílům. Na druhou stranu, v jiných letech by z toho profitoval více. Přesto se může těšit na turnaje European Tour, na první vyráží už v pátek!

 • Ondřej Lieser
  7

  Zprávy

  Lieser v slzách děkoval své ženě. Je to hlavně její vítězství, řekl

  23. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser v posledních třech týdnech změnil svůj život. A to jen díky tomu, že mu ho před čtyřmi lety změnila jeho žena Michaela. Nejlepší český golfový profesionál po triumfu na letošní Challenge Tour přiznal, že bez ní by dnes už možná nehrál golf. A Česká republika by neměla svého prvního hráče s plnou kartou na European Tour.

 • Ondřej Lieser
  8

  Zprávy

  Lieser to dokázal! Vyhrál na Mallorce a má kartu na European Tour

  22. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser se opět zapsal do historie českého golfu. Po slabším rozjezdu v úvodních dvou kolech znovu ukázal, že mu víkendová kola v listopadu ve Španělsku sedí. Díky finálové rundě za 69 ran (-3) vyhrál s celkovým skóre -11 finále letošní Challenge Tour, díky čemuž si zajistil kartu na European Tour v příštím roce!

 • Ondřej Lieser
  9

  Zprávy

  Skvělý Lieser už je třetí! V neděli si zahraje o titul i European Tour

  21. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser je neskutečně blízko tomu, stát se prvním Čechem s plnou kartou na European Tour. Před nedělním finálovým kolem Challenge Tour Grand Final je totiž na děleném třetím místě, a na Mallorce tak bude hrát nejen o titul, ale i o další posun ve své kariéře.

 • Ondřej Lieser
  10

  Bleskovky

  Lieser drží šanci na European Tour, polepšil si o dvě rány

  20. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser i ve druhém kole finálového turnaje Challenge Tour zahrál pod par hřiště a drží tak svou naději na to, získat kartu na European Tour pro příští sezonu. Rozhodne se o víkendu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení