Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  V Rakousku si ET zahraje také Lieser! Nebudu lhát, jsem natěšený, říká

  2. července 2020 – haf

  Ondřej Lieser nemusel být nervózní příliš dlouho ohledně toho, zda se do startovní listiny Austrian Open, společného turnaje European Tour a Challenge Tour, v příštím týdnu dostane. Už během úterý poskočil v entry listu "nad čáru" a mohl se začít připravovat na vytoužený mezinárodní restart sezony, který pro něho i Stanislava Matuše proběhne v Diamond Country Clubu.

 • Stanislav Matuš
  2

  Bleskovky

  Matuš si zahraje European Tour v Rakousku, také Lieser je blízko

  30. června 2020 – haf

  Už v příštím týdnu dojde k očekávanému restartu European Tour. A chybět u toho v Rakousku nebudou ani čeští golfisté. Místo ve startovní listině Austrian Open má už nyní jisté Stanislav Matuš, jen těsně pod čarou je pak nyní Ondřej Lieser.

 • Stanislav Matuš
  3

  Bleskovky

  Matuš se utká s Lieserem o velký balík peněz, kolik je ve hře?

  16. května 2020 – haf

  Zajímavou golfovou bitvu slibuje v příštím týdnu částečně exhibiční souboj Stanislava Matuše s Ondřejem Lieserem. Dva špičkoví čeští golfisté se utkají v úterý odpoledne na Ypsilonce v rámci Tipsport Golf Challenge, ve které půjde celkem o 150 000 korun.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Chybí nám turnajové napětí, shodují se čeští profíci. Tohle je pro nás rok nula

  24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Může se stát, že tahle golfová sezóna se zapíše do historie jako sezóna, která nikdy nebyla. Pandemie sice odeznívá, ale návrat profesionálních golfových turnajů na evropská hřiště je v nedohlednu.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Lieser si užívá dcery a říká: Nemám jak si teď pokazit švih

  26. března 2020 – Honza Fait

  Sezona se pro něho ani pořádně nerozjela, a už stejně jako většina profesionálních golfistů nemá kde hrát a čeká, kdy se nejen golfový svět vrátí do normálu. Ondřej Lieser si loni uhrál na Pro Golf Tour kartu na Challenge Tour a letos chtěl zabojovat o olympiádu, místo toho však puttuje v garáži.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení