1

Bleskovky

Lieser vyhrál slovenské Open na Penati, bral čtvrt milionu

15. září 2020 – haf

Ondřej Lieser si připsal v roce 2020 další zajímavý zářez. Turnaj Penati Slovak Open Championship sice není po sportovní stránce ničím až tak výjimečný, ale o to zajímavější si připravil pro vítěze prize money. Na nejlepšího hráče čekalo rovných 10 000 eur, v přepočtu více jak 250 000 korun. A pro ty si došel právě Lieser.

2

Bleskovky

Těžký den na PGT, v elitní desítce se udržel jen Lieser

30. srpna 2020 – haf

Do finálového kola turnaje ALTEPRO Trophy by EXTEC sice vstupovali v elitní desítce s vyhlídkami na skvělá umístění hned čtyři Češi, nakonec se ale v TOP 10 udržel, a to jen tak tak, jediný. Ondřej Lieser obsadil dělenou 10. příčku, vyhrál Němec Thomas Rosenmüller.

3

Bleskovky

Češi se s Německem loučili koly pod par, nejlépe zahrál Lieser

19. srpna 2020 – haf

Nejlepším z českých hráčů, kteří se v tomto týdnu zúčastnili Starnberg Open v rámci Pro Golf Tour, byl Ondřej Lieser. Ten obsadil se skóre -8 dělené 15. místo, když se s turnajem loučil kolem za 67 ran (-4).

4

Zprávy

Lieser je na PGT v Německu devátý, dobře začal také Cafourek

17. srpna 2020 – haf

Velmi povedený vstup do dalšího turnaje Pro Golf Tour prožil Ondřej Lieser. Ten na úvod německého Starnberg Open zahrál za 67 ran (-4) a po prvním kole dělí devátou příčku. Jen o ránu a osm míst hůře je na tom po pondělku v golfovém klubu Starnberg Jan Cafourek.

• Jakub Bareš
    5

Zprávy

Povedený turnaj v Polsku. Lieser s Barešem skončili pátí, vyhrál Brun

31. července 2020 – haf

První turnaj Pro Golf Tour po koronavirové pauze se českým profesionálům vydařil. Jakub Bareš a Ondřej Lieser skončili na Gradi Polish Open na děleném pátém místě, těsně za TOP 10 dohrál Filip Mrůzek. Z celkového vítězství se navíc radoval Francouz Julien Brun, který žije v Česku a trénuje na Albatrossu.