Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Liesera čekají po přelomovém roce změny. Jeho tým povede manželka

  17. prosince 2021 – ak

  Z mnoha pohledů byl rok 2021 pro Ondřeje Liesera přelomový. Byla to pro něj první kompletní sezona na European Tour a jako první český golfista v historii startoval na olympijském turnaji v Tokiu. Jak prožíval sezonu 2021? Po vzájemné dohodě ukončil spolupráci se společností Geum. Jaké další změny chystá v nadcházející sezoně?

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Lieser začal na DP World Tour fantasticky. Pak přišel pád

  25. listopadu 2021 – pv

  Fantastický začátek, pak pád leaderboardem, takový byl ve čtvrtek start Ondřeje Liesera do nového ročníku DP World Tour, jak se elitní evropský golfový okruh nově jmenuje. Po 14 jamkách Joburg Open, které stihl odehrát, je Lieser se skóre v paru na děleném 43. místě.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Lieser po boku hvězd. V Dubaji hrají i Fleetwood, či Casey

  31. října 2021 – ak

  Sezona European Tour se pomalu chýlí ke konci. Skvělou zprávou je, že předposlední turnaj roku v Dubaji si zahraje i Ondřej Lieser. Navíc po boku velkých hvězd. Turnaj AVIV Dubai Championship si zahrají i Tommy Fleetwood, Paul Casey, či Martin Kaymer.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Lieser si na Mallorce na závěr polepšil, první titul slaví Winther

  24. října 2021 – haf

  To nejlepší si Ondřej Lieser nechal na Mallorca Golf Open na závěr. Ve finálovém kole dalšího turnaje European Tour zahrál i díky eaglu za 68 ran (-2) a s celkovým skóre dvě pod si polepšil na konečnou dělenou 45. příčku. Premiérové vítězství na okruhu slaví Dán Jeff Winther.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Na Hluboké vyhrál Matuš, Lieser na ET zahrál pod par

  23. října 2021 – haf

  Závěrečný letošní turnájek za sebou má Czech PGA Tour, když na Hluboké zahrál nejlépe Stanislav Matuš. Na European Tour pak pokračoval turnaj na Mallorce, kde v pátek prošel cutem Ondřej Lieser. Ten v sobotu zahrál ránu pod par a posunul se na dělenou 57. příčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení