Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Silvestrovská kachna Lieserovi nezachutnala, užívá si času s rodinou

  16. února 2021 – haf

  Měl být na počátku životní sezony, zatím ale vůbec neví, jak bude kvůli pokračující pandemii koronaviru vypadat. Ondřej Lieser koncem loňském roku naprosto senzačně ovládl celou sezonu Challenge Tour, čistě fakticky ale v nejhorším možném roce, kdy mu tento velký úspěch nepřináší výhody, jako jeho předchůdcům.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Důsledky pandemie koronaviru, čeští golfisté nemají kde hrát

  15. ledna 2021 – haf

  Hlavní golfové série už se sice v roce 2021 pomalu ale jistě rozjíždějí, a to i přes pokračující pandemii koronaviru COVID-19, ty nižší ale zatím mají smůlu, stejně jako čeští golfisté. Svůj start nyní odkládá také Challenge Tour, Pro Golf Tour avizovala delší pauzu již dříve.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Lieser dostane "covid" výjimku, zahraje si majory i akce WGC

  31. prosince 2020 – Povídala Žejíhrála

  Senzační úspěch Ondřeje Liesera na letošní Challenge Tour nese další nečekané benefity. Jelikož kvůli zmrazeným statusům nemohl i přes vítězství na druhé evropské lize získat plnou kartu na European Tour, rozhodly se vrcholné golfové orgány nejen u něho jednat. A vybraným hráčům vyjednaly výjimky na ty nejlepší světové turnaje.

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  Obří smůla. Lieser má COVID-19, v Dubaji hrát ET nebude

  2. prosince 2020 – haf

  V tomto týdnu si měl zahrát první turnaj European Tour díky nově získané kartě kategorie 20 za dvě listopadová vítězství na Challenge Tour. Místo toho ale musel Ondřej Lieser nastoupit v Dubaji do povinné karantény. Byl totiž pozitivně testován na COVID-19.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Liesera čeká ET v Dubaji, jako 23. nejlepšího sportovce Česka

  1. prosince 2020 – haf

  Už ve středu čeká Ondřeje Liesera první turnaj European Tour, na který se dostal díky výkonům ze závěru poslední sezony Challenge Tour. Těmi na sebe upozornil také české sportovní novináře, kteří ho pro rok 2020 vyznamenali jako 23. nejlepšího českého sportovce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení