Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  1

  Bleskovky

  Skvělý start Liesera! Na European Tour dělí 13. pozici

  16. září 2021 – ak

  Už minulý týden Ondřej Lieser na podniku Challenge Tour naznačil, že se mu vrací forma ze závěru loňského roku. V Německu obsadil dělené 12. místo. Skvěle vykročil i o „ligu“ výš na turnaji European Tour. Na Dutch Open v rozehraném úvodním kole dělí výborné 13. místo.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Čtveřice českých golfistů jde do akce. V Evropě i za oceánem

  15. září 2021 – ak

  Češi v akci. Ondřej Lieser na podniku European Tour v Nizozemsku, Filip Mrůzek na turnaji Challenge Tour ve Francii, Klára Spilková poprvé po olympijském startu v Tokiu na LPGA a ve hře bude za oceánem i Karolína Vlčková ve druhé lize na Symetra Tour.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Zase ten závěr. Lieser skončil na Challenge Tour ránu za TOP 10

  12. září 2021 – pv

  Ondřej Lieser útočil během finálového kola Big Green Egg German Challenge na špičkové umístění, ale v závěru stejně jako o den dříve přidal několik ran navíc, které ho stály mnohem lepší výsledek. Kolem za 70 ran (-1) se nakonec umístil na děleném 12. místě. Gordan Brixi zahrál v neděli 74 ran (+3) a obsadil dělené 39. místo.

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  Lieser v Německu pokazil závěr kola, Brixi drží TOP 20

  11. září 2021 – pv

  Ondřej Lieser vstupoval do třetího kola turnaje Challenge Tour v Německu z pozice lídra s náskokem jedné rány, ale především vinou nepovedeném závěru, po kterém zapsal 75 ran (+4) se propadl před finále mimo TOP 10. Nad par zahrál v sobotu i Gordan Brixi. Po kole za 72 ran (+1) se udržel v TOP 20.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Skvělí Češi na Challenge Tour! Lieser vede, Brixi v TOP 10.

  10. září 2021 – pv

  Ondřej Lieser a Gordan Brixi si vedli skvěle ve druhém kole turnaje Challenge Tour v Německu. Na Big Green Egg German Challenge ve Wittelsbacher Golfclubu zahráli v pátek oba 67 ran (-4), což pro Liesera po dohráni všech hráčů znamenalo samostatné vedení a pro Brixiho dělené šesté místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení