Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Challenge Tour na Kaskádě si zahrají také Lieser s Matušem

  11. června 2022 – pv

  Ještě o dva české hráče více bude mít startovní listina druhého letošního turnaje Challenge Tour v Česku. Turnaj Kaskáda Golf Challenge si na svou kategorii zahrají také Ondřej Lieser a Stanislav Matuš. Seznam Čechů na domácím turnaji tak aktuálně čítá 13 jmen.

 • Aleš Kořínek
  2

  Zprávy

  Kořínka a Brixiho čeká boj o cut. Lieser šanci nedostal

  26. května 2022 – pv

  Oba Češi, kteří ve čtvrtek nastoupili do 1. kola turnaje Farmfoods Scottish Challenge supported by The R&A, došli po úvodních 18 jamkách ke stejnému skóre +2 (74 ran), každý však jinou cestou. Do 2. kola turnaje Challenge Tour půjdou z děleného 89. místa.

 • Filip Mruzek
  3

  Bleskovky

  Ve Španělsku prošel cutem jen Mrůzek, ve Francii Melecká

  20. května 2022 – pv

  V pátek na Challenge Tour ve španělském Cádizu to bylo spíš na pouštění draků, než na hru zvanou golf. Vítr dosahoval rychlosti kolem 35 kilometrů za hodinu a tak nebylo divu, že jen šest hráčů dokázalo zahrál kolo pod par a další dva v paru. I s kolem za 78 ran a s celkovým skóre +6 tak dokázal projít cutem Filip Mrůzek, a to dokonce s náskokem jedné rány. Další tři Češi již dohráli.

 • Filip Mrůzek
  4

  Bleskovky

  Z Čechů začali na evropské scéně nejlépe Mrůzek a Melecká

  19. května 2022 – pv

  Ve čtvrtek začaly na evropské úrovní dva turnaje s bohatou českou účastí. Ze čtyř Čechů na Challenge Tour vstoupil do Challenge de Espana nejlépe Filip Mrůzek kolem v paru (72), čímž se zařadil na dělené 30. místo. Kolo také v paru (71) znamená dělené 16. místo pro Terezu Meleckou na elitní Ladies European Tour ve Francii.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Challenge Tour se vrací do Evropy. Jsou u toho i čtyři Češi

  18. května 2022 – pv

  Po šesti úvodních turnajích v Jihoafrické republice se letošní Challenge Tour přesouvá do Evropy. Znamená to také první letošní starty českých profesionálů v této druholigové evropské sérii. Na Challenge de Espana v Cádizu se od čtvrtka představí hned čtyři.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení