Články na téma: Olympijské hry

 • Ondřej Lieser
  21

  Zprávy

  Lieser se v Tokiu trápí, je poslední. McIlroy zaútočil

  30. července 2021 – haf

  Chtěl na olympijském turnaji v Tokiu najít ztracenou formu, ale zatím se mu to nedaří. Ondřej Lieser je v polovině čtyřkolové akce na posledním 60. místě, když v pátek zahrál za 77 ran (+6) a celkově je na plus sedmi. Do boje o medaile se pak přihlásila velká jména.

 • Rory McIlroy
  22

  Zprávy

  Casey i McIlroy hrají v Tokiu. O čem ale oba golfisté sní?

  29. července 2021 – ak

  Oba startují na olympijském golfovém turnaji v Tokiu, pro oba je to premiéra pod olympijskými kruhy, oba už nasbírali řadu golfových trofejí, ale jejich pohled na úspěch na olympijských hrách se liší. Jak a v čem se liší názory Roryho McIlroye a Paula Caseyho?

 • Olympijské hry Tokio
  23

  Bleskovky

  Lieser začal olympijský turnaj kolem za +1 a dělí 48. místo

  29. července 2021 – ak

  Ondřej Lieser má svou olympijskou premiéru za sebou. Po nadějné první devítce ta druhá už tak povedená nebyla. Český profesionál odehrál první kolo olympijského turnaje se skóre +1 a dělí 48. místo. Nečekaným lídrem je Rakušan Sepp Straka, který zahrál 8 ran pod par.

 • Jon Rahm
  24

  Zprávy

  Rahm sleduje golf z Tokia v televizi a pořád nechápe, co se stalo

  29. července 2021 – ak

  Olympijský golfový turnaj mužů odstartoval, ale bez světové jedničky a jednoho z největších favoritů Jona Rahma, který byl v tu chvíli na šest tisíc mil daleko a sledoval turnaj pouze z domova v televizi. Šestadvacetiletý Španěl stále nemůže uvěřit tomu, proč v Tokiu není.

 • Klára Spilková
  25

  Zprávy

  Spilková vyrazila do Tokia. Bude vyzvídat informace od Liesera

  28. července 2021 – GolfExtra.cz

  Na svůj druhý olympijský turnaj odlétá Klára Spilková. Po startu v Riu de Janeiru 2016, kam se golfový program vrátil po 112 letech, vyrazila ve středu 28. července linkou přes Frankfurt nad Mohanem do Tokia.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení