Články na téma: Olympijské hry

 • CT Pan
  16

  Bleskovky

  Dlouhé play-off sedmi hráčů o olympijský bronz ovládl C.T. Pan

  1. srpna 2021 – haf

  Zatímco o zlatu a stříbru bylo na olympijském golfovém turnaji mužů jasno hned po skončení finálového kola - získali je Američan Xander Schauffele a Slovák Rory Sabbatini, o bronzu bylo jasno až o hodinu a tři čtvrtě později. Nakonec ho v Tokiu ukořistil C.T. Pan z Tchaj-wanu.

 • Rory Sabbatini
  17

  Zprávy

  Lieser skončil v Tokiu poslední, Slovensko má senzační medaili

  1. srpna 2021 – haf

  Naprosto senzačním úspěchem pro slovenský golf skončil olympijský turnaj v Tokiu. Rory Sabbatini ve finálovém kole zahrál rekordní skóre olympijské historie (61 ran, -10) a řekl si o medaili. Ta je nakonec stříbrná, lépe než on zahrál pouze Američan Xander Schauffele. Čech Ondřej Lieser skončil na posledním 60. místě.

 • Rory McIlroy
  18

  Bleskovky

  McIlroy je rád, že se ohledně golfu na olympiádě (opět) mýlil

  31. července 2021 – haf

  Přestože golf si užívá svou druhou účast na olympijských hrách od svého návratu v roce 2016, pro Roryho McIlroye se letos v Tokiu jedná o první olympijskou zkušenost. A sám přiznává, že je velmi rád, že se opět ve svém dříve skeptickém názoru mýlil.

 • GettyImages-1331569682 (2).jpg
  19

  Zprávy

  Lieserovi nepomohl ani eagle na závěr, finále slibuje velké drama

  31. července 2021 – haf

  Mizérie Ondřeje Liesera na olympijském turnaji v Tokiu bohužel pokračovala i ve třetím kole. Český golfista se v Kasumigaseki Country Clubu trápil i v sobotu, kdy se sice loučil s kolem eaglem na osmičce, ale ani to mu nepomohlo k posunu z posledního místa.

 • Rory Sabbatini
  20

  Bleskovky

  Slovensko v naději. Sabbatini je ve hře o olympijské medaile

  30. července 2021 – haf

  Povedená úvodní dvě kola Roryho Sabbatiniho dávají Slovensku naději na olympijskou medaili. Rodák z jihoafrického Durbanu, který před dvěma lety získal slovenské občanství, je po nedohraném 2. kole se skóre -6 na děleném 11. místě, dvě rány od třetího místa.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení