Články na téma: Olympijské hry

 • Olympijské hry
  11

  Komentáře

  Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se

  2. srpna 2021 – Honza Fait

  Osobně tohle heslo nemám moc rád, skoro ho nesnáším. Často vytváří zbytečné alibi pro neúspěch, ale v případě startu Ondřeje Liesera na letošní olympiádě v Tokiu prostě sedí. Český golfový profesionál opět posunul hranice dosud nemožného, na zázraky je ale krátký i on.

 • Ondřej Lieser
  12

  Zprávy

  Lieser po Tokiu: Mrzí mě, že se mi nepodařil lepší výsledek

  2. srpna 2021 – ak

  Ještě před rokem to byla věc nemyslitelná: český golfista na olympijských hrách v Tokiu. Rok se s rokem sešel a nemyslitelné se stalo skutkem. Ondřej Lieser hájil české barvy na olympijském turnaji. Sám ale přiznal, že jeho velká premiéra skončila neúspěšně.

 • Rory McIlroy
  13

  Bleskovky

  McIlroy: Ještě nikdy v životě jsem se tak nesnažil skončit třetí

  2. srpna 2021 – ak

  Hodně dlouho se Rory McIlroy stavěl k olympijským hrám hodně odtažitě. Jeho start v Tokiu byl zpočátku spíš zvědavostí poznat dosud nepoznané. Během několika dní na turnaji pod olympijskými kruhy ale vítěz čtyř majorů svůj pohled změnil. Zcela a totálně.

 • Rory Sabbatini
  14

  Zprávy

  Od nápadu, který se mu líbil, až po stříbro pro Slovensko

  2. srpna 2021 – ak

  Jeden úder od zlata. Golfový zázrak. Senzace… Jen pár titulků oslavujících olympijské stříbro z golfového turnaje v Tokiu pro Slovensko. Postaral se o něj Rory Sabbatini. Rodák z jihoafrického Durbanu, žijící na Floridě a třetím rokem občan Slovenska.

 • Xander Schauffele
  15

  Zprávy

  Schauffele málem do Japonska na OH nejel, teď letí z Tokia se zlatem

  1. srpna 2021 – haf

  Američan Xander Schauffele stejně jako řada dalších golfistů zvažoval svou letošní cestu na olympijské hry do Tokia. Nakonec se pro ni ale rozhodl a udělal dobře. Po dramatickém finálovém kole si mohl jako nový šampion vyslechnout se zlatem na krku americkou hymnu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení