Články na téma: Olympijské hry

 • Bryson DeChambeau
  6

  Zprávy

  Nenaočkovaný DeChambeau po Covidu zhubl. Vakcínu už neodmítá

  5. srpna 2021 – pv

  Poté, co se olympijské sny Brysona DeChambeaua rozplynuly pozitivním testem na Covid-19, se jeden z nejdiskutovanějších a nejsledovanějších hráčů současnosti vrací zpět do akce. Ztráta na váze a nasální přízvuk však dokumentovaly ještě stále patrné následky prodělané nemoci.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Spilková opět pod parem, Nelly Korda si jde v Tokiu pro zlato

  5. srpna 2021 – pv

  Klára Spilková předvádí na olympiádě v Tokiu velmi solidní výkony, když i 2. kolo v Kasumigaseki Country Clubu zahrála pod par. Po rundě za 70 ran (-1) ji s celkovým skóre -3 patří dělené 24. místo. Všem utekla Američanka Nelly Korda, která zahrála 62 ran (-9) a vede o čtyři rány.

 • Jessica Korda
  8

  Bleskovky

  Stín nad zlato, platilo v rozpálené výhni na golfovém hřišti

  4. srpna 2021 – ak

  Jakýkoliv stín a ochlazení nad zlato. To bylo heslo dne při úvodním kole olympijského golfového turnaje žen. Teploty totiž vystoupaly hodně nad 40 stupňů Celsia a proměnily hřiště Kasumigaseki Country Clubu ve žhavé peklo, navíc s vysokou vlhkostí.

 • Klára Spilková
  9

  Zprávy

  Parádní start Spilkové. V Tokiu dělí po 1. kole sedmé místo

  4. srpna 2021 – ak

  Klára Spilková vstoupila do olympijského turnaje v Tokiu parádně. Se skóre dvě rány pod par dělí 7. pozici. Navíc na dostřel těch nejlepších. Po úvodním kole vede Švédka Madelene Sagström se skóre -5. Druhou příčku o ránu zpět dělí i mladší ze sester Kordových Nelly.

 • Xander Schauffele a jeho caddie Austin Kaiser
  10

  Bleskovky

  Měli by dostávat olympijské medaile i caddie? Ano, či ne?

  2. srpna 2021 – ak

  Golfový olympijský turnaj v Tokiu na hřišti Kasumigaseki Country Clubu vyhrál Američan Xander Schauffele. O jednu ránu před Slovákem Rorym Sabbatinim. Každý měl po ruce svého caddieho, ale ti si za svou pomoc neodnesou žádný cenný kov. Měli by ho dostat?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení