Články na téma: Olympijské hry

 • Olympijský turnaj v Tokiu
  1

  Bleskovky

  Když je olympijský bronz z golfu "cennější" než zlatá medaile

  9. srpna 2021 – ak

  Tušíte, jakou hodnotu měla zlatá olympijská medaile Američana Xandera Schauffeleho? Nejspíš asi ne, ale překvapivě nižší, než bronz pro C. T. Pana z Tchajwanu. A také nižší než stříbro pro Roryho Sabbatiniho v barvách Slovenska. Řeč je totiž o finančních odměnách.

 • Nelly Korda
  2

  Zprávy

  Stává se Nelly Korda legendou golfu? Sestra má jasno, už jí je!

  8. srpna 2021 – pv

  Absolutní vrchol, jinak se nedá nazvat místo, na kterém se teď nachází Nelly Korda, vítězka majoru, světová jednička a také čerstvá olympijská šampionka. Momentálně není pochyb, kdo je královnou ženského golfu.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Pyšná Spilková po OH: Mám ráda lidi a tohle mi sedělo

  7. srpna 2021 – pv

  Klára Spilková v Tokiu 23. místem výrazně vylepšila své umístění z předchozí olympiády, kde skončila až v páté desítce. Olympijský turnaj jí sedl, když zahrála tři kola pod par a jedno v paru. Kromě vlastní hry si nejvíc užívala pocit být součástí českého týmu.

 • Nelly Korda
  4

  Zprávy

  Spilková skončila v Tokiu na 23. místě. Nelly Korda je zlatá

  7. srpna 2021 – pv

  Klára Spilková skončila v olympijském Tokiu na děleném 23. místě., čímž výrazně vylepšila 48. příčku z předchozí olympiády v Riu de Janeiru. V sobotním finálovém kole vyrovnala svůj dosud nejlepší výkon z 1. kola za 69 ran (-2) a dohrála s celkovým skóre -5. Zlato vybojovala Nelly Korda.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková v paru, Nelly Korda má olympijské zlato na dosah

  6. srpna 2021 – ak

  Česká golfistka Klára Spilková odehrála třetí kolo olympijského turnaje v paru a klesla o jednu na příčku na dělené 25. místo. První příčku si stále drží Nelly Korda, která vede se skóre -15 o tři rány před druhou Indkou Aditi Ashok a míří za olympijským zlatem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení