Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly Korda
  21

  Zprávy

  Nelly Korda po úžasném finiši vede, Spilková na majoru vyhořela

  26. června 2021 – haf

  Naprosto fenomenálním způsobem se rozloučila Nelly Korda s druhým kolem KPMG Women's PGA Championship, po kterém se skóre -11 vede o ránu před Lizete Salas. S turnajem se naopak předčasně loučí Klára Spilková, která v pátek zahrála za 82 ran (+10).

 • Klára Spilková
  22

  Zprávy

  Spilková na majoru skvěle začala! Kordovy chtějí konečně napodobit tátu

  24. června 2021 – pv

  Od čtvrtka do neděle se v Johns Creek v Georgii hraje další ženský major této sezóny. KPMG Women´s PGA Championship není bez české účasti, když ho mezi prvními hráčkami ve startovním poli rozehrála i Klára Spilková.

 • Nelly Korda
  23

  Zprávy

  Přestaň se stresovat, řekla si Nelly Korda a vyhrála turnaj LPGA

  21. června 2021 – ak

  Nelly Korda se prý někdy zapomíná na hřišti usmívat, ale tentokrát měla důvodů k úsměvům víc než dost. Dvaadvacetiletá golfistka vyhrála turnaj Meijer LPGA Classic a slaví jako první hráčka už druhý turnajový titul v letošní sezoně. A svůj pátý na LPGA celkově.

 • Nelly Korda
  24

  Zprávy

  To byla jízda! Nelly Korda po životním kole vede na LPGA

  20. června 2021 – ak

  Nelly Korda odehrála famózní třetí kolo na turnaji Meijer LPGA Classic. Zahrála v něm 62 ran, tedy 10 pod par, což je její nejlepší výsledek v kariéře. Na podniku LPGA ji vyneslo do vedení s celkovým skóre -20 a náskokem tří ran před druhou Irkou Leonou Maguire.

 • Nelly Korda
  25

  Bleskovky

  Jessica Korda na USWO dala cut, Nelly končí. Vede 19letá Filipínka

  5. června 2021 – haf

  Druhý ženský golfový major roku sestrám Kordovým patřit nebude. Alespoň o víkendu si na US Women's Open zahraje Jessica Korda, ale na špici leaderboardu výrazně ztrácí. Mladší Nelly dokonce jede předčasně domů, když září náctileté golfové hvězdičky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení