Články na téma: Nelly Korda

 • Jessica a Nelly Korda
  16

  Bleskovky

  Sestry Kordovy na turnaji dvojic LPGA po prvním kole vedou

  15. července 2021 – pv

  Hned po prvním kole je na čele leaderboardu turnaje dvojic na LPGA Dow Great Lakes Bay Invitational favorizovaný a nejsledovanější pár - sestry Kordovy. První den přinesly do klubovny v Midland Country Clubu v Michiganu skóre 65 ran, stejně jako další tři dvojice.

 • Olympijské kruhy
  17

  Zprávy

  Olympijský sen žije 60 golfistek ze 36 zemí. Nechybí Česko

  9. července 2021 – pv

  I ženský golfový turnaj na olympijských hrách v Tokiu zná svou kompletní startovní listinu. Z pohledu českého golfového fanouška je zásadní, že v něm nechybí Klára Spilková. České kořeny mají také dvě americké favoritky na medaili Jessica a Nelly Kordovy. Mladší Nelly bude jako světová jednička velkou adeptkou na zlato.

 • Nelly Korda
  18

  Zprávy

  Nelly Korda v číslech, penězích i jako součást "týmu Jelly"

  30. června 2021 – ak

  Nelly Korda už toho ve 22 letech dosáhla na golfové scéně docela dost. Víc, než drtivá většina golfistek za celou svou kariéru. Posledními přírůstky do její úctyhodné sbírky se staly premiérový titul z majoru, pozice světové jedničky a jistý start na olympijských hrách.

 • Nelly Korda
  19

  Zprávy

  Nelly Korda vyhrála poprvé major a stala se světovou jedničkou

  28. června 2021 – ak

  A vítězkou se stává … Nelly Korda! Ne, není to šotek, kvůli kterému se se sem vloudila týden stará zpráva, že 22letá Američanka s českými kořeny vyhrála turnaj LPGA. Po týdnu totiž Korda vyhrála opět. Poprvé v kariéře major. A poprvé v kariéře se stala světovou jedničkou.

 • Nelly Korda
  20

  Zprávy

  Nelly Korda drží na majoru první místo, opět ji vystrašila voda

  27. června 2021 – haf

  Už jen 18 jamek zbývá odehrát na letošním KPMG Women's PGA Championship a Nelly Korda je velmi blízko zisku svého prvního major titulu. Před finálovým kolem totiž dělí vedení s další Američankou Lizette Salas, se skóre -15 mají na nejbližší soupeřky náskok 5 ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení