Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly Korda
  146

  Zprávy

  Nelly Korda vede před finále na LPGA, Čejka si pohoršil

  23. července 2017 – GolfExtra.cz

  Mladší dcera tenisové legendy Petra Kordy je na prahu svého prvního velkého golfového vítězství mezi profesionálkami. Ve své nováčkovské sezoně LPGA je po třech kolech Marathon Classic na prvním místě, na kterém drží před nedělním finále náskok dvou ran.

 • Nelly Korda
  147

  Zprávy

  Jak se rodí hvězda. Nelly již není jen tou mladší sestrou

  27. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nelly Korda je kometou letošní sezony na LPGA. Po příchodu z nižší Symetra Tour se mezi elitou dokonale zabydlela a definitivně vystoupila ze stínu starší sestry Jessiky. I kvůli ní se tu ale cítím pohodlně, popsala Nelly jednu z příčin svého průlomu.

 • Nelly Korda
  148

  Bleskovky

  Nelly Korda má další TOP 10! Jessice chyběla jedna rána

  29. května 2017 – GolfExtra.cz

  Talentovaná Nelly Korda si o víkendu připsala druhé TOP 10 ve své nováčkovské sezoně na LPGA. Tentokrát skončila dělená devátá na LPGA Volvik Championship a i nadále potvrzuje, že je velkou nadějí ženského golfu. Starší sestra Jessica se tentokrát musela sklonit.

 • Jessica Korda
  149

  Bleskovky

  Sestry Kordovy spolu nezářily, vyhrála bezchybná Thompson

  22. května 2017 – GolfExtra.cz

  Prožily prakticky naprosto totožný turnaj, který si okořenily vůbec prvním společným flightem na jakémkoliv oficiálním turnaji. Bok po boku to ale Jessice a Nelly Kordovým příliš nešlo a ve finálovém kole Kingsmill Championship si pohoršily.

 • Nelly Korda
  150

  Bleskovky

  Kordy půjdou poprvé v životě spolu, zaútočí na TOP 10?

  21. května 2017 – GolfExtra.cz

  Možná vás to překvapí, ale sestry Kordovy si v neděli odbudou premiéru v podobě společného flightu v oficiálním turnaji. Ano, Jessica a Nelly (na snímku) si spolu poprvé zahrají až během finálového kola Kingsmill Championship na LPGA.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení