Články na téma: Nelly Korda

 • Jeungeon Lee6
  11

  Bleskovky

  Sestry Kordovy zahrály pod par, ale málo. Za titulem míří Lee6

  24. července 2021 – ak

  Korejka Jeongeun Lee6 po rekordním druhém kole na The Amundi Evian Championship, čtvrtém majoru sezony LPGA, zvýšila své vedení už na pět ran. Nelly i Jessica Kordovy sice zahrály svá kola pod par, ale drží pozice daleko od těch nejlepších. Na turnaji LET Access Series o sobě dala vědět česká profesionálka Kristýna Napoleaová, která skončila v top 10.

 • Nelly Korda
  12

  Bleskovky

  Nelly i Jessica Kordovy daly cut, ale hvězdou dne byla Lee6

  23. července 2021 – ak

  Výrazně lepší druhé kolo, než to první, zahrály sestry Kordovy na turnaji The Amundi Evian Championship, který je letos čtvrtým majorem na LPGA. Obě nakonec jistě prošly cutem, ale hvězdou dne byla Korejka Jeongeun Lee6, která zahrála skvělých 10 ran pod par.

 • Nelly Korda
  13

  Bleskovky

  Nelly Korda relaxuje u videoher. Překvapí vás, jaké hraje

  22. července 2021 – haf

  Nelly Korda je světovou golfovou jedničkou a v této pozici vstupuje v tomto týdnu poprvé do turnaje kategorie major. Také na Evian Championship si přitom zabalila svůj herní laptop, se kterým relaxuje a odvádí myšlenky od světa golfu.

 • Nelly Korda
  14

  Bleskovky

  Tým Jelly si polepšil, sestry Kordovy už jsou opět v TOP 10

  17. července 2021 – haf

  Foursomy sestrám Kordovým na Dow Great Lakes Bay Invitational. V prvním kole zahrály společně jedním míčkem za 65 ran, ve třetím jen o ránu hůře. Kvůli horšímu druhému kolu jsou ale po třech rundách jen na skóre -10, což před finále stačí na dělenou sedmou příčku.

 • Jessica Korda a Nelly Korda
  15

  Bleskovky

  Thajské sestry daly kolo za 59 ran. Kordovy si pohoršily

  16. července 2021 – pv

  Sestry Kordovy ve čtvrtek ve 2. kole Dow Great Lakes Bay Invitational nevyužily lépe formátu best ball a na turnaji dvojic na LPGA se propadly z čela až do třetí desítky pořadí. Na prvním místě je vystřídaly sestry Jutanugarnovy z Thajska, které zahrály ve čtvrtek 59 ran (- 11).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení