Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly Korda
  6

  Zprávy

  Spilková skončila v Tokiu na 23. místě. Nelly Korda je zlatá

  7. srpna 2021 – pv

  Klára Spilková skončila v olympijském Tokiu na děleném 23. místě., čímž výrazně vylepšila 48. příčku z předchozí olympiády v Riu de Janeiru. V sobotním finálovém kole vyrovnala svůj dosud nejlepší výkon z 1. kola za 69 ran (-2) a dohrála s celkovým skóre -5. Zlato vybojovala Nelly Korda.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Spilková v paru, Nelly Korda má olympijské zlato na dosah

  6. srpna 2021 – ak

  Česká golfistka Klára Spilková odehrála třetí kolo olympijského turnaje v paru a klesla o jednu na příčku na dělené 25. místo. První příčku si stále drží Nelly Korda, která vede se skóre -15 o tři rány před druhou Indkou Aditi Ashok a míří za olympijským zlatem.

 • Klára Spilková
  8

  Zprávy

  Spilková opět pod parem, Nelly Korda si jde v Tokiu pro zlato

  5. srpna 2021 – pv

  Klára Spilková předvádí na olympiádě v Tokiu velmi solidní výkony, když i 2. kolo v Kasumigaseki Country Clubu zahrála pod par. Po rundě za 70 ran (-1) ji s celkovým skóre -3 patří dělené 24. místo. Všem utekla Američanka Nelly Korda, která zahrála 62 ran (-9) a vede o čtyři rány.

 • Jessica Korda
  9

  Bleskovky

  Stín nad zlato, platilo v rozpálené výhni na golfovém hřišti

  4. srpna 2021 – ak

  Jakýkoliv stín a ochlazení nad zlato. To bylo heslo dne při úvodním kole olympijského golfového turnaje žen. Teploty totiž vystoupaly hodně nad 40 stupňů Celsia a proměnily hřiště Kasumigaseki Country Clubu ve žhavé peklo, navíc s vysokou vlhkostí.

 • Klára Spilková
  10

  Zprávy

  Na OH startuje turnaj žen i se Spilkovou a sestrami Kordovými

  3. srpna 2021 – pv

  Ve středu ráno tokijského času, tedy v noci z úterka na středu českého času, odstartuje prvním kolem očekávaný olympijský golfový turnaj žen. Mezi šedesátkou účastnic nechybí Klára Spilková nebo sestry Kordovy, z nichž mladší Nelly patří mezi největší favoritky na medaili.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení