Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly Korda
  1

  Zprávy

  Někdy ztrácíme sami sebe, chápe Nelly Korda, co prožívá Osaka

  26. října 2021 – pv

  Nikdo z jejích soupeřek nechápe, jaké je to být světovou jedničkou ve 23 letech. Ví to jen Nelly Korda, která finišuje fantastický rok, jaký si jen málokdo umí představit. Odvrácenou stranou úspěchu je ale obrovský tlak, proto Nelly tolik rozumí problémům, jaké prožívá tenistka Naomi Osaka.

 • Petr Korda
  2

  Zprávy

  Nelly Korda si zahraje s tátou Petrem proti legendám

  20. října 2021 – pv

  Bývalý český tenista Petr Korda se stane hvězdou golfového turnaje. Po boku své dcery Nelly, světové golfové jedničky, si v prosinci užije premiéru na turnaji PNC Championship. Od Tigera Woodse a jeho syna Charliho tak oba převezmou roli nejsledovanějšího páru startovního pole.

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  Nelly Korda v ohrožení. Korejka Ko v závěru sezony útočí

  11. října 2021 – ak

  Zdálo se, že tuhle sezonu LPGA má jasně ve své moci Nelly Korda, ale turnaj Cognizant Founders Cup její suverenitu poněkud naboural. Korejka Jin Young Ko svým třetím letošním titulem s ní srovnala krok v počtu turnajových titulů a přiblížila se jí i ve světovém žebříčku.

 • Nelly Korda
  4

  Zprávy

  Nepříjemnost pro Nelly, v sobotu si přivodila zranění. Jaké?

  10. října 2021 – haf

  V závěru sezony se Nelly Korda může zapsat do historie LPGA, když momentálně vede prakticky ve všech sledovaných statistikách a tabulkách. Nyní ji ale během třetího kola Cognizant Founders Cupu potkala velká nepříjemnost, když si poranila svou achilovku.

 • Nelly Korda
  5

  Bleskovky

  Nelly Korda se může zapsat do historie. Co ještě má šanci vyhrát?

  8. října 2021 – haf

  Už jen čtyři turnaje zbývá odehrát v aktuální sezoně LPGA, jejíž dosavadní královnou je Nelly Korda. Ta může letos nejen že ovládnout celý okruh, ale i většinu dalších statistických kategorií.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení