Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly Korda
  1

  Bleskovky

  Nelly Korda musela kvůli sraženině na operaci. Měla také covid

  9. dubna 2022 – haf

  Takto si svůj vstup do nového roku Nelly Korda určitě nepředstavovala. Nejenže to nebylo ono na hřišti a americká profesionální golfistka s českými kořeny přišla o post světové jedničky, ale přidaly se k tomu i zdravotní problémy.

 • Nelly Korda
  2

  Bleskovky

  Nelly Korda přijde o první major. Stále není v pořádku

  23. března 2022 – ak

  Nelly Korda chybí ve startovním poli turnaje LPGA JTBC Classic v kalifornském Carlsbadu a nenastoupí ani v prvním majoru sezony, který se hraje o týden později. Světová dvojka je mimo hru od poloviny března, kdy jí byla diagnostikována krevní sraženina v paži.

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  Nelly Korda má problém. Zastavila ji krevní sraženina

  14. března 2022 – ak

  Aktuální světová dvojka Nelly Korda se měla příští týden vrátit na golfové turnaje, ale její start je v ohrožení. Poté, co 23leté olympijské vítězce z Tokia po tréninku otekla ruka, vyhledala lékařskou pomoc a byla jí diagnostikována krevní sraženina v paži.

 • Nelly Korda
  4

  Zprávy

  Nelly Korda si bere pauzu. Potřebuje ji. Vynechává Asii

  7. února 2022 – ak

  Málem neprošla na posledním turnaji LPGA Drive on Championship cutem. Zachránila finálové kolo až na posledních třech jamkách. V něm už sice hrála jako z partesu, ale i tak si Nelly Korda dává od golfu pauzu. Přiznala, že cítí především psychickou únavu.

 • Nelly Korda
  5

  Zprávy

  Nelly Korda prožila báječný den, ve finále si polepšila o 30 míst

  6. února 2022 – haf

  Dvě kola to nebylo na Drive On Championship z pohledu Nelly Kordy ono. V pátek málem neprošla cutem, v sobotu ale vystřihla parádní finálovou rundu, díky které se posunula na konečně dělené 15. místo. Svůj premiérový titul na LPGA získala Irka Leona Maguire.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení