Články na téma: Michal Pospíšil

 • Michal Pospíšil
  21

  Bleskovky

  Na Kaskádě si zahrají i Pospíšil a nejlepší slovenský amatér

  20. května 2019 – haf

  Celkem 14 Čechů a dva Slováci si tento týden zahrají D+D REAL Czech Challenge na Kaskádě. Na poslední chvíli byli do startovní listiny dopsáni český profík Michal Pospíšil a slovenský amatér Pavol Mach.

 • Michal Pospíšil
  22

  Zprávy

  Na Slavkově vyhrál Pospíšil, slaví první titul mezi profíky

  17. května 2019 – haf

  Úvodní turnaj nové sezony Moneta Czech PGA Tour vyhrál na Slavkově u Brna Michal Pospíšil. Ten zvládl obě kola turnaje Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy za 66 ran a s celkovým skóre -12 vyhrál o ránu před Filipem Mrůzek. Bylo to ale obrovské drama!

 • Marek Siakala
  23

  Bleskovky

  Siakala aspoň v paru. Na Ypsilonce byl z Čechů nejlepší

  12. května 2019 – pv

  Finálové kolo EXTEC Trophy 2019 by ATOMIC DRINKS na liberecké Ypsilonce se odehrávalo za velmi chladného počasí, které vesměs neumožnilo hrát nízká kola. Ze tří Čechů, kteří prošli na turnaji série Pro Golf Tour cutem, se nejlépe umístil Marek Siakala, který jako jediný z domácích hráčů udržel celkové skóre aspoň v paru.

 • Ondřej Lieser
  24

  Bleskovky

  Finále PGT na Ypsilonce si zahrají Lieser, Siakala a Pospíšil

  11. května 2019 – pv

  Tři Češi z jedenácti prošli na domácím podniku Pro Golf Tour na Ypsilonce cutem. Finálové kolo EXTEC Trophy 2019 by ATOMIC DRINKS si zahrají Ondřej Lieser, Marek Siakala a Michal Pospíšil.

 • Jan Cafourek
  25

  Zprávy

  SENZACE! Cafourek vyhrál v Haugschlagu turnaj Pro Golf Tour

  26. dubna 2019 – haf

  Pro Golf Tour poznala dalšího českého šampiona. Tři roky poté, co v rakouském Haugschlagu triumfoval Stanislav Matuš, se na stejném místě raduje Jan Cafourek. O svém vítězství rozhodl až v play-off, ve kterém udolal Francouze Jeana Bekiriana.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení