Články na téma: Michal Pospíšil

 • Ondřej Lieser
  16

  Bleskovky

  Lieser si na závěr polepšil. Na PGT v Lipsku skončil v TOP 5

  3. července 2019 – pv

  Ondřej Lieser dosáhl na Endergebnis Leipziger Golf Open 2019 dalšího kvalitního umístění na turnaji Pro Golf Tour. Po vítězství v Polsku se hned na následujícím podniku umístil na děleném pátém místě, když zahrál ve finále -1 (71) a s celkovým skóre +1 ztratil na vítěze tři rány.

 • Ondřej Lieser
  17

  Bleskovky

  Lieser je v Lipsku v TOP 10, cut dal na PGT také Pospíšil

  2. července 2019 – haf

  Ondřej Lieser pokračuje ve výborných výkonech z posledních týdnů. Na dalším turnaji Pro Golf Tour je v Lipsku po dvou kolech na děleném sedmém místě, finálovou rundu si ve středu zahraje i Michal Pospíšil.

 • Jan Cafourek
  18

  Bleskovky

  Divočina podle Cafourka. Od TOP 10 ho dělila jediná rána

  4. června 2019 – haf

  Až třináctý turnaj této sezony německé série Pro Golf Tour zamířil konečně do Německa. Na KUHN Maßkonfektion Open se pak neztratili ani čeští hráči, především pak Jan Cafourek, který prožil doslova bláznivé finálové kolo. Cutem prošli i Michal Pospíšil a Aleš Kořínek.

 • Stanislav Matuš
  19

  Zprávy

  Matušovi vyšla sobota skvěle. S Mrůzkem zaútočí na Švýcarsko

  25. května 2019 – pv

  Ze čtyř českých hráčů ve třetím kole D+D REAL Czech Challenge na Kaskádě se nejlépe vedlo Stanislavu Matušovi, který zahrál skvělé kolo za 67 ran (-4). Vyneslo ho na dělené 20. místo. Filip Mrůzek došel v paru a je ve čtvrté desítce. Michal Pospíšil s Petrem Gálem v sedmé.

 • Michal Pospíšil
  20

  Zprávy

  PARÁDA! Na Challenge Tour na Kaskádě dali cut čtyři Češi

  24. května 2019 – haf

  Hned čtyři čeští golfisté si zahrají na D+D REAL Czech Challenge také o víkendu. Cutem na akci Challenge Tour na Kaskádě prošli Filip Mrůzek, Stanislav Matuš, Petr Gál a Michal Pospíšil. Jedná se o vyrovnání druhého největšího počtu Čechů v cutu na Challenge Tour v historii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení