Články na téma: Michal Pospíšil

 • Aleš Kořínek
  6

  Bleskovky

  Kořínek začal jamkovku Pro Golf Tour v Polsku nadějně

  5. července 2021 – ak

  Hodně rozdílně rozehráli jamkovku v rámci Pro Golf Tour jediní dva čeští zástupci ve startovním poli. Zatímco Aleš Kořínek má velkou šanci dostat se mezi 32 nejlepších, kteří se ve vyřazovacím pavouku utkají o vítězství, Michala Pospíšila čeká těžký boj o záchranu.

 • Šimon Zach
  7

  Bleskovky

  V oblíbeném Haugschlagu startuje na PGT hned deset Čechů

  27. dubna 2021 – pv

  Zatímco dvou zahajovacích turnajů nové sezóny Pro Golf Tour v Egyptě se zúčastnil z Čechů pouze Jan Cafourek, tento týden je na rakouském Haugschlag NÖ Open by perfect eagle 2021 ve startovní listině hned deset českých zástupců.

 • Jakub Bareš
  8

  Bleskovky

  Bareš je po 1. kole PGT v Polsku čtvrtý, v TOP 10 je i Pospíšil

  29. července 2020 – haf

  Za účasti devíti českých golfistů došlo ve středu 29. července k restartu letošní Pro Golf Tour. Do turnaje Gradi Polish Open přitom vstoupil senzačně Jakub Bareš, který především díky drtivému finiši dělí po prvním kole se skóre -7 čtvrtou pozici.

 • Michal Pospíšil
  9

  Zprávy

  Mononukleóza, poté dva týdny sádra. Pospíšil i přesto zase vítězí

  22. července 2020 – Honza Fait

  První polovinu roku 2020 si Michal Pospíšil představoval úplně jinak. A to v jeho případě rozhodně nejde pouze o pandemii koronaviru, ta jeho přípravu na novou sezonu ovlivnila méně, než jiné problémy, které českého golfového profíky potkaly. On ale všechny překonal a v minulém týdnu se stal domácím šampionem ve hře na rány.

 • Jan Cafourek
  10

  Bleskovky

  Cafourek rozehrál finále PGT výborně, v TOP 10 i Lieser

  30. září 2019 – pv

  V pondělí začalo v Castanea Golf Resortu v německém Adendorfu finále letošní sezóny Pro Golf Tour. V prvním ze tří kol se z pěti Čechů ve startovní listině vedlo nejlépe Janu Cafourkovi, který zahrál 69 ran a se skóre -3 se usadil na děleném čtvrtém místě. Také Ondřej Lieser je o ránu za ním v TOP 10.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení