Články na téma: Matthew Fitzpatrick

 • Billy Foster a Matt Fitzpatrick
  1

  Zprávy

  Démoni mohli odejít. Kedík hvězd se po 35 letech dočkal svého majoru

  21. června 2022 – pv

  Když v neděli Matt Fitzpatrick vyhrál na US Open v Brookline svůj první major, stál vedle něj muž, který se očividně radoval také sám za sebe. Nesmíme mu to mít za zlé, šampionův kedík Billy Foster totiž právě také "vyhrál" svůj první major. A to po 35 letech služby po boku těch největších hvězd včetně Tigera Woodse.

 • Matt Fitzpatrick
  2

  Zprávy

  Hloupý nápad? Fitzpatrick trefil ránu do historie

  20. června 2022 – pv

  Na letošní US Open se bude ještě dlouho vzpomínat. A nejen Angličan Matt Fitzpatrick už nikdy nezapomene na to, jak v památné bitvě udolal dva Američany Willa Zalatorise a Scottieho Schefflera a získal svůj první major titul v kariéře.

 • Matthew Fitzpatrick
  3

  Zprávy

  Na Valderramě triumfoval bezchybný Fitzpatrick

  17. října 2021 – haf

  Matthew Fitzpatrick letos na Andalucia Masters možná nezahrál tolik berdíků, jako jeho konkurent v boji o titul, ale rozhodně ve Valderramě méně chyboval. Naprosto dokonale to reflektovalo finálové kolo, ve kterém nezaváhal ani jednou a díky dvěma birdie si došel pro titul.

 • Matthew Fitzpatrick
  4

  Zprávy

  Ať nás nenávidí. Chceme je umlčet, těší se Fitzpatrick na Američany

  21. září 2021 – pv

  Jen s malou podporou mohou počítat evropští golfisté v nadcházejícím Ryder Cupu, který od pátku vysílá v Česku exkluzivně stanice Golf Channel. Kvůli anticovidovým restrikcím bude mít tým Evropy na americké půdě ve Whistling Straits nejspíš jen málo fanoušků, ale Matt Fitzpatrick tvrdí, že mu to nevadí.

 • Euro 2020
  5

  Zprávy

  Reakce na finále Eura: Ital se vysmíval, Westy gratuloval

  13. července 2021 – pv

  Poslední neděli se v Británii nehrálo jen finálové kolo Scottish Open. Krátce po jeho dokončení začalo i finále mistrovství Evropy ve fotbale v londýnském Wembley a i díky účastí Angličanů v tomto zápase měly obě události příběhové propojení. Zajímavé pak byly i reakce golfistů na výsledek finále.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení