Články na téma: Masters

 • Hideki Matsuyama
  1

  Zprávy

  5 klíčových věcí, které rozhodly o dění na 85. Masters

  12. dubna 2021 – ak

  První major roku je minulostí. Triumf slaví poprvé v historii Japonec, a to i přesto, že Hideki Matsuyama zahrál ve finálové rundě jednu ránu nad par. Stačilo to i proto, že i další hráči v Augustě National ztráceli. Nabízíme pět klíčových věcí, které rozhodovaly o dění na Masters.

 • Hideki Matsuyama
  2

  Zprávy

  Oslavné proslovy Matsuyamy? Stejně krátké jako jeho perfektní švih

  12. dubna 2021 – ak

  Kdo čekal dlouhé oslavné projevy, byl zklamán. Hideki Matsuyama nezměnil své obvyklé chování ani po životním triumfu na slavném Masters. Jeho závěrečná řeč po obléknutí zeleného saka netrvala o moc déle, než jeho dokonale propracovaný golfový švih.

 • Hideki Matsuyama
  3

  Zprávy

  Matsuyama je prvním japonským major šampionem, vyhrál Masters

  12. dubna 2021 – haf

  Bez větších problémů si v neděli došel Hideki Matsuyama pro své první zelené sako. V Augustě se během finálového kola Masters dostal do problémů jen v úvodu, a pak na konci vše opticky zdramatizoval. Celý den měl ale vše ve svých rukou a ostatním nedal šanci.

 • Corey Conners
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Další hole-in-one trefil na Masters Kanaďan Conners

  11. dubna 2021 – haf

  Kanaďan Corey Conners je lehce překvapivým jménem na špici leaderboardu letošního Masters, když mu po třech kolech patří šestá příčka se ztrátou pěti ran na vedoucího Hidekiho Matsuyamu. Ve hře o zelené sako je pak mimo jiné i díky trefenému esu z třetího kola.

 • Hideki Matsuyama
  5

  Zprávy

  Japonsko je blízko prvního major titulu. Pomohla bouřka i hry v mobilu

  11. dubna 2021 – haf

  V neděli se bude, jako každý rok, psát v Augustě golfová historie. Tentokrát do ní v mužském golfu možná vůbec poprvé na této úrovni promluví Japonsko. Hideki Matsuyama se totiž může stát prvním mužským šampionem golfového majoru. Před finále vede o čtyři rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení