Články na téma: Masters

 • Dustin Johnson
  1

  Bleskovky

  OBRAZEM: DJ má své zelené sako, slavil i s Paulinou

  17. listopadu 2020 – haf

  Dustin Johnson si v neděli došel pro své první zelené sako. A bylo to v jeho případě v Augustě naprosto dominantní vítězství. Během finálového kola nedával najevo své emoce, ty se začaly projevovat až po posledním puttu. Přímo na greenu přitom slavil i se svou snoubenkou Paulinou Gretzky.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woods zahrál 10 na tříparu, pak zářil. Vyhraje příští rok?

  16. listopadu 2020 – haf

  Zdálo se, že Tiger Woods už nebude nedělním highlightem letošního Masters. Po povedeném prvním kole přišla dvě průměrná a start do toho finálového podprůměrný. Pak ale zahřmělo na tříparové 12, kde Tiger zahrál 10 ran. Na zbylých šesti jamách se pak loučil pěti birdie.

 • Dustin Johnson
  3

  Zprávy

  Johnsona v saku přemohly emoce. "Splnil se mi sen," přiznal v slzách

  16. listopadu 2020 – haf

  Dustin Johnson není žádná plačka a emoce, a to ani na jednu stranu, nedává prakticky nikdy najevo. V neděli to ale dostihlo i jeho. To když si v Augustě poprvé v životě oblékl zelené sako. Oči se mu třpytily, nemohl mluvit... Ukázal, co pro něj vítězství na Masters znamená.

 • Jon Rahm
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Rahm trefil topinu a zahrál dabláče. "Strašný den."

  15. listopadu 2020 – haf

  V úvodu týdne zářil Jon Rahm v Augustě na všechny strany. Na jeho konci mu příliš do zpěvu není. Poté, co po dvou kolech dělil na Masters vedení, se populární Španěl protrápil třetím kolem a před tím finálovým ztrácí na vedoucího Dustina Johnsona sedm ran.

 • Dustin Johnson
  5

  Zprávy

  DJ si jde pro zelené sako. S náskokem čtyř ran a rekordy

  15. listopadu 2020 – haf

  Když hráči v sobotu ráno dohráli druhé kolo, zdálo se, že by letošní podzimní Masters mohlo nabídnout nebývale dramatickou bitvu. Večer však před nedělním finále naznačuje něco jiného - one man show Dustina Johnsona, který potvrzuje pozici světové jedničky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení