Články na téma: Masters

 • Angel Cabrera
  1

  Bleskovky

  Tvrdý pád vítěze Masters a US Open. Jde na dva roky do vězení

  8. července 2021 – pv

  Dramatický pád na dno zažívá někdejší argentinská golfová hvězda Angel Cabrera. Dvojnásobný vítěz z majorů byl ve své domovině odsouzen ke dvěma letům vězení za napadení své bývalé partnerky. Cabrera, který všechna obvinění popírá, musí nastoupit výkon trestu okamžitě. A může být ještě hůř.

 • Změny v Augustě National
  2

  Bleskovky

  Co se děje v Augustě National? Mění se hned několik jamek

  21. června 2021 – ak

  V dubnu se tady radoval z premiérového titulu na Masters a ze zisku zeleného saka pro japonského golfistu v celé golfové historii Hideki Matsuyama, teď to ale vypadá, že proslulé hřiště Augusta National prochází poměrně velkými změnami.

 • Hideki Matsuyama
  3

  Zprávy

  Efekt Matsuyama. Japonští výrobci čekají zlatou horečku

  15. dubna 2021 – pv

  Japonští výrobci golfového vybavení věří, že jim první japonský vítěz Masters v historii Hideki Matsuyama udělal skvělou reklamu. Rádi by se svezli na vlně jeho úspěchu a doufají, že jim přinese ekonomický profit doma i v zahraničí.

 • Slavné trio Jack Nicklaus, Gary Player a Lee Elder a golfové míčky
  4

  Zprávy

  Wayne Player, syn slavného Garyho Playera, byl vykázán z Masters

  14. dubna 2021 – ak

  Na první pohled nevinný trik, krabička golfových míčků v ruce, ale v nevhodnou chvíli a na nevhodném místě. A k tomu všímaví diváci a průšvih Wayna Playera, syna golfové legendy Garyho Playera, byl na světě. Za nevhodnou a nedovolenou reklamu byl vykázán z Masters.

 • Hideki Matsuyama
  5

  Zprávy

  5 klíčových věcí, které rozhodly o dění na 85. Masters

  12. dubna 2021 – ak

  První major roku je minulostí. Triumf slaví poprvé v historii Japonec, a to i přesto, že Hideki Matsuyama zahrál ve finálové rundě jednu ránu nad par. Stačilo to i proto, že i další hráči v Augustě National ztráceli. Nabízíme pět klíčových věcí, které rozhodovaly o dění na Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení