Články na téma: LPGA

 • Nelly Korda
  21

  Zprávy

  To byla jízda! Nelly Korda po životním kole vede na LPGA

  20. června 2021 – ak

  Nelly Korda odehrála famózní třetí kolo na turnaji Meijer LPGA Classic. Zahrála v něm 62 ran, tedy 10 pod par, což je její nejlepší výsledek v kariéře. Na podniku LPGA ji vyneslo do vedení s celkovým skóre -20 a náskokem tří ran před druhou Irkou Leonou Maguire.

 • Klára Spilková
  22

  Bleskovky

  Spilková nedala na LPGA cut. "Nohu na plynu" drží Irka Maguire

  19. června 2021 – ak

  Klára Spilková si víkendová kola na turnaji Meijer LPGA Classic for Simply Give nezahraje. Česká golfistka ve druhém kole zahrála 76 ran, tedy čtyři nad par a s celkovým skóre +2 zůstala daleko pod hranicí cutu. V čele turnaje je Irka Leona Maguire se skóre 15 ran pod par.

 • Klára Spilková
  23

  Bleskovky

  Spilková začala skvěle, pak přibrzdila. Čeká ji boj o cut

  18. června 2021 – haf

  Naprosto senzačně vstoupila Klára Spilková do turnaje Meijer LPGA Classic, když po deseti jamkách úvodního kola byla už čtyři rány pod parem a atakovala elitní desítku. Pak ale přestala skórovat, přišly také dvě chyby, a tak je po čtvrtku se skóre -2 na děleném 49. místě.

 • Klára Spilková
  24

  Zprávy

  Kláru Spilkovou přibrzdila ztuhlá záda, opět si užívá fanoušky

  16. června 2021 – GolfExtra.cz

  Po zvládnutém cutu na LPGA Mediheal Championship v Kalifornii se Klára Spilková chystá hned na další turnaj americké série. Je jím Meijer LPGA Classic v Grand Rapids v Michiganu, kde se hraje od 17. do 20. června a vysílat ho bude opět exkluzivně Golf Channel.

 • Klára Spilková
  25

  Bleskovky

  Spilková si nepolepšila. První titul na LPGA slaví Finsko

  14. června 2021 – ak

  Ani závěrečné kolo nepřineslo Kláře Spilkové nějaký výrazný posun leaderboardem turnaje LPGA Mediheal Championship vzhůru. Po kole dvě rány nad par obsadila 70. místo se skóre +8. Z prvního finského vítězství na LPGA se raduje Matilda Castren.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení