Články na téma: LPGA

 • Nelly Korda
  16

  Zprávy

  Nelly Korda vyhrála poprvé major a stala se světovou jedničkou

  28. června 2021 – ak

  A vítězkou se stává … Nelly Korda! Ne, není to šotek, kvůli kterému se se sem vloudila týden stará zpráva, že 22letá Američanka s českými kořeny vyhrála turnaj LPGA. Po týdnu totiž Korda vyhrála opět. Poprvé v kariéře major. A poprvé v kariéře se stala světovou jedničkou.

 • Nelly Korda
  17

  Zprávy

  Nelly Korda drží na majoru první místo, opět ji vystrašila voda

  27. června 2021 – haf

  Už jen 18 jamek zbývá odehrát na letošním KPMG Women's PGA Championship a Nelly Korda je velmi blízko zisku svého prvního major titulu. Před finálovým kolem totiž dělí vedení s další Američankou Lizette Salas, se skóre -15 mají na nejbližší soupeřky náskok 5 ran.

 • Nelly Korda
  18

  Zprávy

  Nelly Korda po úžasném finiši vede, Spilková na majoru vyhořela

  26. června 2021 – haf

  Naprosto fenomenálním způsobem se rozloučila Nelly Korda s druhým kolem KPMG Women's PGA Championship, po kterém se skóre -11 vede o ránu před Lizete Salas. S turnajem se naopak předčasně loučí Klára Spilková, která v pátek zahrála za 82 ran (+10).

 • Klára Spilková
  19

  Zprávy

  Spilková na majoru skvěle začala! Kordovy chtějí konečně napodobit tátu

  24. června 2021 – pv

  Od čtvrtka do neděle se v Johns Creek v Georgii hraje další ženský major této sezóny. KPMG Women´s PGA Championship není bez české účasti, když ho mezi prvními hráčkami ve startovním poli rozehrála i Klára Spilková.

 • Nelly Korda
  20

  Zprávy

  Přestaň se stresovat, řekla si Nelly Korda a vyhrála turnaj LPGA

  21. června 2021 – ak

  Nelly Korda se prý někdy zapomíná na hřišti usmívat, ale tentokrát měla důvodů k úsměvům víc než dost. Dvaadvacetiletá golfistka vyhrála turnaj Meijer LPGA Classic a slaví jako první hráčka už druhý turnajový titul v letošní sezoně. A svůj pátý na LPGA celkově.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení