Články na téma: LPGA

 • Jessica Korda a Nelly Korda
  11

  Bleskovky

  Thajské sestry daly kolo za 59 ran. Kordovy si pohoršily

  16. července 2021 – pv

  Sestry Kordovy ve čtvrtek ve 2. kole Dow Great Lakes Bay Invitational nevyužily lépe formátu best ball a na turnaji dvojic na LPGA se propadly z čela až do třetí desítky pořadí. Na prvním místě je vystřídaly sestry Jutanugarnovy z Thajska, které zahrály ve čtvrtek 59 ran (- 11).

 • Jessica a Nelly Korda
  12

  Bleskovky

  Sestry Kordovy na turnaji dvojic LPGA po prvním kole vedou

  15. července 2021 – pv

  Hned po prvním kole je na čele leaderboardu turnaje dvojic na LPGA Dow Great Lakes Bay Invitational favorizovaný a nejsledovanější pár - sestry Kordovy. První den přinesly do klubovny v Midland Country Clubu v Michiganu skóre 65 ran, stejně jako další tři dvojice.

 • Karolína Vlčková
  13

  Bleskovky

  Japonka drtí v Ohiu soupeřky. Vlčková zlomila špatnou sérii

  11. července 2021 – pv

  Karolína Vlčková po třech nezdarech v řadě konečně prolomila na nižší zámořské sírii Symetra Tour hranici cutu. Na Donald Ross Classic at French Lick Resort v Indianě pak zahrála závěrečné kolo v paru a obsadila konečné dělené 48. místo. Na LPGA v Ohiu míří za vítězstvím Japonka Nasa Hataoka.

 • Klára Spilková
  14

  Bleskovky

  Spilková se zlepšila, na cut to ale v Ohiu opět nestačilo

  10. července 2021 – pv

  Klára Spilková se na LPGA potřetí v řadě nepodívá do víkendových kol. Tentokrát neprošla cutem na Marathon LPGA Classic v Toledu v Ohiu. I když odehrála dobré 2. kolo v paru (71 ran), na postup to nestačilo a česká jednička tak dokončila turnaj na děleném 122. místě.

 • Klára Spilková
  15

  Bleskovky

  Spilkové se úvod v Ohiu nepovedl, cut je daleko

  9. července 2021 – pv

  Klára Spilková rozehrála svůj další turnaj na LPGA. Úvodní kolo Marathon LPGA Classic se jí nevydařilo, když v něm zahrála 75 ran a se skóre +4 se usadila na děleném 125. místě. Do 2. kola půjde se ztrátou čtyř ran na cut.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení