Články na téma: LPGA

 • Nelly Korda
  6

  Bleskovky

  Nelly Korda je k nezastavení. Dělí vedení i na British Open

  19. srpna 2021 – ak

  Nelly Korda má skvělou formu. Letos v červnu vyhrála svůj první major a stala se poprvé v kariéře světovou jedničkou. Před pár týdny získala v Tokiu olympijské zlato a parádně rozjela i další major. Po prvním kole dělí se skóre -5 vedení na AIG Women’s British Open.

 • Minjee Lee
  7

  Bleskovky

  Kordovy se loučily eagly, první titul z majoru slaví Minjee Lee

  25. července 2021 – ak

  Ve finálové rundě Evian Championship se děly věci. Sestry Kordovy se loučily eagly na závěrečné osmnáctce, Irka Leona Maguire se blýskla kolem za 61 ran a vyrovnala historický rekord LPGA na majorech. Vítěznou trofej ale zvedla nad hlavu Australanka Minjee Lee.

 • Jeungeon Lee6
  8

  Bleskovky

  Sestry Kordovy zahrály pod par, ale málo. Za titulem míří Lee6

  24. července 2021 – ak

  Korejka Jeongeun Lee6 po rekordním druhém kole na The Amundi Evian Championship, čtvrtém majoru sezony LPGA, zvýšila své vedení už na pět ran. Nelly i Jessica Kordovy sice zahrály svá kola pod par, ale drží pozice daleko od těch nejlepších. Na turnaji LET Access Series o sobě dala vědět česká profesionálka Kristýna Napoleaová, která skončila v top 10.

 • sestry Jutanugarnovy
  9

  Zprávy

  Znovu 59! Titul na LPGA slaví sestry, ale ne Kordovy

  18. července 2021 – haf

  Jako den a noc se lišily výkony thajských sester Jutanugarnových na týmovce LPGA. Během dvou kol foursomů se dostaly jen dvě rány pod par hřiště, ve furballech ale doslova excelovaly. V neděli si stejně jako v pátek připsaly magické golfové skóre 59 a slaví vítězství.

 • Nelly Korda
  10

  Bleskovky

  Tým Jelly si polepšil, sestry Kordovy už jsou opět v TOP 10

  17. července 2021 – haf

  Foursomy sestrám Kordovým na Dow Great Lakes Bay Invitational. V prvním kole zahrály společně jedním míčkem za 65 ran, ve třetím jen o ránu hůře. Kvůli horšímu druhému kolu jsou ale po třech rundách jen na skóre -10, což před finále stačí na dělenou sedmou příčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení