Články na téma: LPGA

 • Nelly Korda
  1

  Bleskovky

  Spilkové první kolo nevyšlo, Nelly Korda je dělená osmá

  7. srpna 2020 – haf

  Tentokrát má Klára Spilková na LPGA ke cutu po prvním kole daleko. Na Marathon Classic v Ohiu ztrácí po čtvrtku na jeho hranici čtyři rány, když je se skóre +4 na děleném 137. místě. Vstup do turnaje se naopak povedl Nelly Kordové, která se drží v TOP 10.

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Spilková par opět nepokořila, při restartu LPGA slavila Kang

  3. srpna 2020 – haf

  Ani v neděli Klára Spilková na Drive On Championship par nepokořila. Při restartu LPGA v Ohiu po kolech za 75, 75 a 76 ran obsadila se skóre +10 dělené 73. místo, zvítězila Američanka Danielle Kang.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Vyšlo to! Klára Spilková prošla cutem na LPGA přesně na ránu

  2. srpna 2020 – haf

  Byly to velké nervy, ale s dobrým koncem. Klára Spilková si připsala při restartu LPGA po koronavirové pauze druhý cut v sezoně. Ten si na Drive On Championship zajistila až berdíkem v samém závěru druhého kola, které výrazně ovlivnil silný déšť a těžké podmínky. Po jeho skončení je se skóre +6 dělená šedesátá.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Spilková má za sebou první kolo po restartu, zabojuje o cut

  1. srpna 2020 – haf

  Poprvé od poloviny února se v pátek představila Klára Spilková v soutěžním kole. Nejlepší česká golfistka nechybí u restartu LPGA po koronavirové pauze a po prvním kole Drive On Championship v Ohiu jí patří se skóre +3 dělené 69. místo. V sobotu tak zabojuje o cut.

 • Gaby Lopez
  5

  Zprávy

  Mexická kráska první pozitivně testovanou hráčkou na LPGA

  30. července 2020 – haf

  Také LPGA má před restartem sezony, který proběhne v tomto týdnu v Ohiu, svou první pozitivně testovanou hráčku na koronavir COVID-19. Ten do turnaje Drive On Championship v Toledu nepustí Mexičanku Gaby Lopez, kterou tak čeká minimálně desetidenní karanténa.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení