Články na téma: LPGA

 • Jessica Korda
  1

  Zprávy

  Jessica Korda to dokázala, Kang porazila v play-off a slaví 6. titul

  25. ledna 2021 – haf

  Dlouho to vypadalo, že Danielle Kang na letošním Turnaji šampionek PGA Tour nedá nikomu šanci. V závěru finálového kola ale přeci jen zaváhala, čehož využila Jessica Korda a svou krajanku nakonec na Floridě udolala v play-off. Nelly Korda skončila o dvě rány zpět třetí.

 • Jessica Korda
  2

  Zprávy

  S Kang drží krok už jen Jessica, hrála za úžasných 60 ran (-11)

  24. ledna 2021 – haf

  Den, na který jen tak nezapomene, má za sebou Jessica Korda. Ta vystřihla ve třetím kole Turnaje šampionek LPGA rekordních 60 ran (-11) a je díky tomu jedinou reálnou soupeřkou vedoucí Danielle Kang. Před finálovým kolem na ni ztrácí se skóre -19 jen dvě rány.

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  Nelly Korda drží druhé místo. Jessica vedla, ale finiš nezvládla

  23. ledna 2021 – haf

  Turnaj šampionek LPGA se dál vyvíjí velmi nadějně pro sestry Kordovy. Mladší Nelly i po druhém kole drží s minimální ztrátou druhé místo, starší Jessica se pak dokonce v pátek dostala na chvíli do vedení, ale v závěru si pohoršila o tři rány. Stále vede Danielle Kang.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  LPGA odtajnila svůj kalendář, Spilková si zahraje o více peněz

  28. prosince 2020 – haf

  Klára Spilková už si může dělat kalendář na rok 2021. A nezbývá než doufat, že do něho opět drasticky nezasáhne pandemie koronaviru. Pokud ne, čeká na hráčky 34 akcí, na kterých si zahrají o rekordní prize money ve výši 76,45 milionu dolarů (cca 1,6 miliardy korun).

 • Jin Young Ko
  5

  Bleskovky

  Jin Young Ko potvrdla post světové 1, vyhrála finále LPGA

  21. prosince 2020 – haf

  Finále letošní LPGA ovládla první hráčka světa Jin Young Ko. Ta se jako jediná dostala na CME Group Tour Championship ve všech čtyřech kolech pod 70 a se skóre -18 vyhrála jasně o pět ran. Nelly Korda o víkendu nehrála podle svých představa skončila dělená devatenáctá.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení