Články na téma: LPGA

 • Jin Young Ko
  1

  Bleskovky

  Ko vyhrála domácí BMW Championship a sesadí Nelly z trůnu

  24. října 2021 – haf

  Báječnou neděli prožila na BMW Ladies Championship korejská profesionálka Jin Young Ko. Nejen že díky skvělému výkonu domácí turnaj na první jamce play-off vyhrála, ale k tomu si připsala jubilejní 200. korejské vítězství na okruhu LPGA a v pondělí se znovu stane světovou jedničkou, když z trůn sesadí Nelly Kordu.

 • Nelly Korda
  2

  Zprávy

  Nelly Korda v ohrožení. Korejka Ko v závěru sezony útočí

  11. října 2021 – ak

  Zdálo se, že tuhle sezonu LPGA má jasně ve své moci Nelly Korda, ale turnaj Cognizant Founders Cup její suverenitu poněkud naboural. Korejka Jin Young Ko svým třetím letošním titulem s ní srovnala krok v počtu turnajových titulů a přiblížila se jí i ve světovém žebříčku.

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  Nepříjemnost pro Nelly, v sobotu si přivodila zranění. Jaké?

  10. října 2021 – haf

  V závěru sezony se Nelly Korda může zapsat do historie LPGA, když momentálně vede prakticky ve všech sledovaných statistikách a tabulkách. Nyní ji ale během třetího kola Cognizant Founders Cupu potkala velká nepříjemnost, když si poranila svou achilovku.

 • Nelly Korda
  4

  Bleskovky

  Nelly Korda se může zapsat do historie. Co ještě má šanci vyhrát?

  8. října 2021 – haf

  Už jen čtyři turnaje zbývá odehrát v aktuální sezoně LPGA, jejíž dosavadní královnou je Nelly Korda. Ta může letos nejen že ovládnout celý okruh, ale i většinu dalších statistických kategorií.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková je doma. Ráda by hrála LET v Dubaji a Saudské Arábii

  7. října 2021 – pv

  Klára Spilková je po nezdolaném cutu na ShopRite LPGA Classic, svém posledním turnaji v této sezóně na LPGA, už zpět doma v Praze. Ještě před návratem si stihla zahrát charitativní turnaj s legendami světového golfu, ale nyní se již snaží získat místo na nadcházejících turnajích Ladies European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení