Články na téma: LPGA

 • Nelly Korda
  1

  Bleskovky

  Nelly Korda se loučila báječným kolem a skončila dělená třetí

  5. dubna 2021 – haf

  To nejlepší si Nelly Korda nechala na ANA Inspiration až na konec. V nedělním finálovém kole se dostala šest ran pod par hřiště a s celkovým skóre -11 obsadila dělenou třetí příčku. Její starší sestra Jessica po kole v paru skončila na děleném 36. místě.

 • Nelly Korda
  2

  Bleskovky

  Nelly Korda útočí na majoru na TOP 10, skvěle zahrála i Jessica

  4. dubna 2021 – haf

  Povedený den prožily v sobotu sestry Kordovy na úvodním letošním majoru. Mladší Nelly je před finálovým kolem ANA Inspiration na děleném 11. místě, jen ránu za elitní desítkou. Starší Jessica pak mohla vystřihnout nejlepší rundu dne, nebýt dabláče na závěr.

 • Nelly Korda
  3

  Bleskovky

  Nelly Korda je na ANA Inspiration dvacátá, Jessica se trápila

  3. dubna 2021 – haf

  Na první golfový major pro rodinu Kordových to v tomto týdnu na ANA Inspiration nevypadá. Jessica Korda se po povedeném prvním kole trápila a nakonec jen tak tak, přesně na ránu, prošla cutem. Mladší Nelly je na tom sice lépe, ale na první místo ztrácí šest ran.

 • Yealimi Noh
  4

  Bleskovky

  Krásná novicka na LPGA dostala tučnou pokutu. Co provedla?

  1. dubna 2021 – haf

  Pomalá hra byla o uplynulém víkendu tématem nejen na akci WGC, ale i na LPGA. Její vedení se rozhodlo vyslat signál, že pomalou hru nebude tolerovat, potrestáním 19leté novicky na okruhu Yealimi Noh. Fanouškům golfu se ale její potrestání příliš nezamlouvá.

 • Klára Spilková
  5

  Bleskovky

  Nejen Spilková se prala s větrem, Nelly Korda skončila v TOP 10

  29. března 2021 – haf

  Těžké finálové kolo čekalo na hráčky na IOA Championship ze série Symetra Tour. Silný vítr trápil všechny, tedy i Kláru Spilkovou, která se v sobotu kolem za mínus tři zachránila v turnaji. Tentokrát si o čtyři rány pohoršila a s celkovým skóre +5 obsadila dělenou 52. pozici.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení