Články na téma: Lee Westwood

 • Ryder Cup
  1

  Zprávy

  Den rozhodnutí je tu! Kdo bude v týmu Evropy pro Ryder Cup?

  12. září 2021 – pv

  Mnoho otazníků, jen jediná jistota, rozhodne se ještě v neděli. Pět míst v týmu Evropy pro nadcházející Ryder Cup je již obsazených. Finálové kolo BMW PGA Championship rozhodne, kteří čtyři hráči tým doplní z kvalifikací. A hned po turnaji oznámí Pádraig Harrington své tři kapitánské volby.

 • Euro 2020
  2

  Zprávy

  Reakce na finále Eura: Ital se vysmíval, Westy gratuloval

  13. července 2021 – pv

  Poslední neděli se v Británii nehrálo jen finálové kolo Scottish Open. Krátce po jeho dokončení začalo i finále mistrovství Evropy ve fotbale v londýnském Wembley a i díky účastí Angličanů v tomto zápase měly obě události příběhové propojení. Zajímavé pak byly i reakce golfistů na výsledek finále.

 • Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  Divák ukradl Rorymu hůl. Ten pak ve Skotsku neprošel cutem

  9. července 2021 – pv

  Opravdu hodně divný moment se v pátek v osm ráno udál na odpališti 10. jamky těsně předtím, něž hvězdná trojice Rory McIlroy, Jon Rahm a Justin Thomas vstoupila do 2. kola Abrdn Scottish Open. McIlroy zůstal jako opařený, než zasáhla ochranka.

 • Lee Westwood
  4

  Zprávy

  Narušitel na US Open! Westwood reagoval geniálně

  22. června 2021 – pv

  Zajímavá scéna byla minulý týden k vidění na US Open v Torrey Pines, když jeden z diváků narušil obvyklý kolorit golfového turnaje tím, že v ženském převlečení s duhovou vlajkou vběhl na 13. jamku s holí. Než byl zajištěn ochrankou, stihl odpálit dva míčky a předvést pár tanečků.

 • Lee Westwood a Helen Storey
  5

  Zprávy

  Líbánky Westyho a Helen během US Open? Až jindy a bez holí

  17. června 2021 – pv

  Lee Westwood se minulý týden v Las Vegas oženil se svou partnerkou Helen Storey. Ta mu tak bude na US Open v Torrey Pines v San Diegu poprvé nosit hole jako manželka. Že by však pár pojal Westyho 87. start v kariéře na majoru jako líbánky, to se prý nestane.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení