Články na téma: Ladies European Tour

 • Filip Mrůzek
  1

  Bleskovky

  Mrůzek prožil ve Francii povedený den, ženy na LETAS nikoliv

  17. září 2021 – haf

  Úspěšný den za sebou má na Challenge Tour Filip Mrůzek. Ten musel na Hopps Open de Provence odehrát necelých prakticky kolo a půl, ale popasoval se s tím na výbornou, celkově si polepšil o čtyři rány a bez problémů projde cutem. Finále na LETAS naopak nevyšlo Češkám.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Čtyři Češi na Challenge Tour v Německu, tři Češky na LET

  8. září 2021 – haf

  Méně turnajů než obvykle mohou v tomto týdnu sledovat golfoví fanoušci, ale i ti čeští budou mít komu držet palce. Na Challenge Tour v Německu se představí hned čtyři Češi, tři jejich krajanky si pak zahrají turnaj Ladies European Tour ve Švýcarsku.

 • Kristýna Napoleaová
  3

  Bleskovky

  Napoleaová na LETAS čtvrtá, Kořínkovi na PGT závěr nevyšel

  4. září 2021 – haf

  Blízko svému první vítězství na LETAS byla v tomto týdnu ve Švýcarsku česká golfová profesionálka Kristýna Napoleaová. Ta po dvou kolech za 69 ran dělila první místo, sobotní finále ale patřilo jiným a nakonec skončila dělená čtvrtá. Na Pro Golf Tour si také pohoršil Aleš Kořínek.

 • Nelly Korda
  4

  Bleskovky

  Šance Nelly na majoru žije. Před finále je stále ve hře o vítězství

  21. srpna 2021 – pv

  Nelly Korda zahrála v sobotu na AIG Women´s Open 70 ran a umazala tak dvě rány ze svého skóre, které je po 3. kole na mínus šesti. Udržela se tak v závěsu za nejlepšími hráčkami britského majoru a před finále je pořád ve hře o vítězství, když na čelo leaderboardu ztrácí tři rány.

 • Stanislav Matuš
  5

  Bleskovky

  "Invaze" Čechů v Adamstalu. Devět jich hraje na Euram Bank Open

  14. července 2021 – ak

  Na několika "frontách" se v týdnu představí čeští golfisté a golfistky. Nejpočetnější zastoupení – devět hráčů – budou mít na turnaji Challenge Tour Euram Bank Open na vyhlášeném hřišti v Adamstalu. České hráčky se ukáží na podnicích LET a LET Access Series.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení