Články na téma: Ladies European Tour

 • Emily Kristine Pedersen
  1

  Zprávy

  Pedersen se zapsala do historie LET. Kolik si Dánka vydělala?

  1. prosince 2020 – haf

  Začalo to dominantním srpnovým vítězstvím v Česku a končilo třemi listopadovými triumfy v řadě. Dánka Emily Kristine Pedersen naprosto ovládla letošní zkrácenou sezonu Ladies European Tour ((LET) a svými výkony se zapsala do její historie. A také pořádně zbohatla!

 • Praporková tyč v Dubaji
  2

  Bleskovky

  Esa, kam se podíváš. Padla v noční Dubaji, na PGA Tour i na Kypru

  6. listopadu 2020 – haf

  Už tři esa padla v tomto týdnu na nejlepších golfových okruzích světa. Rovnoměrně se přitom zatím rozprostřela mezi PGA Tour, European Tour a Ladies European Tour. A jedno padlo dokonce v noci!

 • Tiia Koivisto
  3

  Bleskovky

  Na Zbraslavi vyhrála Finka Koivisto, Češky mimo TOP 10

  18. září 2020 – GolfExtra.cz

  ​Vítězkou turnaje Amundi Czech Ladies Challenge s dotací 37 500 euro na hřišti Prague City Golf na Zbraslavi se stala Finka Tiia Koivisto. Šestadvacetiletá seveřanka zvítězila s celkovým skóre -9 a radovala se ze svého premiérového vítězství na LET Access Series.

 • Pia Babnik
  4

  Bleskovky

  Babnik vede turnaj LETAS na Zbraslavi, čtvrtá je Kousková

  16. září 2020 – haf

  Jak to tak vypadá, talentovaná Slovinka Pia Babnik přijela do Česka vyhrát další turnaj. Na Amundi Czech Ladies Challenge po prvním kole vede, když se ve středu dostala na Zbraslavi pět ran pod par hřiště. Z mnoha domácích hráček je na tom nejlépe čtvrtá Sára Kousková.

 • Amy Boulden
  5

  Zprávy

  Nelly Korda přestála krizi, na LET vyhrála Amy Boulden

  13. září 2020 – haf

  Nelly Korda si prošla na letošním ANA Inspiration ve třetím kole první krizí, kterou ale přečkala a před finálovým kolem dělí první místo s Brooke Henderson. Na akci Ladies European Tour ve Švýcarsku pak vyhrála Amy Bouldem, Tereza Koželuhová byla nejlepší amatérkou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení