Články na téma: Ladies European Tour

 • Beroun
  1

  Zprávy

  Berounské hřiště se připravuje na turnaj LET, Češky ho neznají

  4. srpna 2020 – haf

  Tipsport Czech Ladies Open dostalo další konkrétní obrysy po návštěvě turnajového ředitele Ladies European Tour v Berouně. Joao Pinto si prohlédl hřiště, kde se bude od 28. do 30. srpna hrát na tři kola o 200 000 euro, a zároveň stanovil tzv. set-up, nastavení jamek a odpališť pro turnaj evropské elity.

 • Beroun
  2

  Bleskovky

  Turnaj LET se bude hrát v Berouně, láká velká jména

  18. července 2020 – haf

  Tipsport Czech Ladies Open nebude chybět ani letos, když se odehraje od 28. do 30. srpna. Po loňské premiéře na Karlštejně se přesouvá do Berouna a mění se z duálního podniku LET/LET Access pouze na turnaj Ladies European Tour. Prize money zvyšuje na 200 000 Eur.

 • MainStoryPic - kopie (2).jpg
  3

  Bleskovky

  LET odhalila svou novou tvář, utvrzuje těsnější kontakt s LPGA

  23. června 2020 – haf

  Ladies European Tour v úterý opět o něco více naznačila, že směr s ohledem na spolupráci s LPGA bude v budoucnosti ještě těsnější. Zatím jde sice "pouze" o nové logo, webové stránky a vzkaz hráček, přesto z něho lze vyčíst některé další kroky, které budou následovat.

 • Paige Spiranac
  4

  Zprávy

  Sexy Paige Spiranac: Chlapi mě zneužívali kvůli golfu

  8. května 2020 – Pavel Poulíček

  Na sociálních sítích je nejvlivnější osobností světového golfu. Na Instagramu ji sleduje více lidí než Tigera Woodse. Ano, je to tak. Přitom se nikdy neprosadila na velkých turnajích. Řeč je o Paige Spiranac.

 • Evian Championship
  5

  Zprávy

  Další major má nový termín, uvolnila mu ho olympiáda

  28. března 2020 – haf

  Golfoví fanoušci se mohou upínat k dalšímu datu, kdy by se nejen na televizní obrazovky mohl vrátit špičkový golf. A paradoxně se jedná o datum, kdy se měl původně konat letošní olympijský turnaj žen. Místo něho se totiž snad uskuteční Evian Championship.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení