Články na téma: Ladies European Tour

 • Šimon Zach
  1

  Bleskovky

  Zach dal ve Švédsku cut, Mrůzek ne. Ženy na LET vyhořely

  14. května 2021 – haf

  Povedené 2. kolo posunulo Šimona Zacha na turnaji Challenge Tour ve Švédsku do víkendu. Po pátečním výsledku 68 ran (-4) si s celkově pěti ranami pod par polepšil o zhruba čtyřicet míst do páté desítky. Filip Mrůzek naopak předčasně končí, stejně tak tři Češky na prvním letošním turnaji Ladies European Tour.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Ladies European Tour letos opět v Berouně. Objeví se i Spilková?

  10. března 2021 – ak

  Navzdory stále aktuální covidové hrozbě nechybí ani letos v turnajovém kalendáři Ladies European Tour zastávka v Česku. Turnaj Tipsport Czech Ladies Open je jedním ze 27 turnajů v programu LET a odehraje se 25. – 27. června 2021 opět na hřišti Beroun Golf Clubu.

 • Ladies European Tour
  3

  Zprávy

  LET letos nabídne rekordní prize money, kdy zavítá do Česka?

  14. února 2021 – haf

  Ladies European Tour (LET) představila kalendář pro rok 2021. A i díky navázané spolupráci s LPGA je především s ohledem na celkové prize money rekordní. Hráčky si celkem zahrají o více jak 19 milion eur, tedy přes 490 milionů korun. A jednou se série představí i v Česku.

 • Emily Kristine Pedersen
  4

  Zprávy

  Pedersen se zapsala do historie LET. Kolik si Dánka vydělala?

  1. prosince 2020 – haf

  Začalo to dominantním srpnovým vítězstvím v Česku a končilo třemi listopadovými triumfy v řadě. Dánka Emily Kristine Pedersen naprosto ovládla letošní zkrácenou sezonu Ladies European Tour ((LET) a svými výkony se zapsala do její historie. A také pořádně zbohatla!

 • Praporková tyč v Dubaji
  5

  Bleskovky

  Esa, kam se podíváš. Padla v noční Dubaji, na PGA Tour i na Kypru

  6. listopadu 2020 – haf

  Už tři esa padla v tomto týdnu na nejlepších golfových okruzích světa. Rovnoměrně se přitom zatím rozprostřela mezi PGA Tour, European Tour a Ladies European Tour. A jedno padlo dokonce v noci!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení