Články na téma: Ladies European Tour

 • Sára Kousková
  1

  Zprávy

  Nejkrásnější dopis. Kouskové přišla pozvánka do Augusty

  18. ledna 2022 – pv

  Česká amatérka Sára Kousková má za sebou parádní rok 2021. Už na jeho konci věděla, že si v tom dalším zahraje ve slavné Augustě, dějišti Masters. Nyní ji konečně od organizátorů jednoho z nejprestižnějších ženských amatérských turnajů světa došla i oficiální pozvánka.

 • Nelly Korda
  2

  Zprávy

  První žebříček roku 2022. Nelly tvoří americkou historii

  4. ledna 2022 – pv

  V pondělí vyšly první světové golfové žebříčky roku 2022. V tom ženském je na prvním místě stále Nelly Korda, což pro ni znamená zápis do historie amerického golfu. Žádná z Američanek nikdy nebyla světovou jedničkou déle než ona.

 • Sára Kousková
  3

  Zprávy

  Velká škola i zkouška trpělivosti. Kousková požádá o výjimku

  21. prosince 2021 – haf

  Velký golfový příběh napsala v posledních dvou týdnech ve Španělsku Sára Kousková. Zakončila ho v neděli ziskem členství na Ladies European Tour, na plnou kartu si ale jako amatérka ještě bude muset počkat. S týmem je připravena požádat vedení okruhu o výjimku.

 • Sára Kousková
  4

  Zprávy

  Skvělá Kousková. Kartu na LET ale nemá, zůstává ještě amatérkou

  20. prosince 2021 – ak

  Trojice českých golfistek zůstala ve hře v závěrečném pátém kole finálové fáze Q-School o karty na sezonu Ladies European Tour 2022. Stoprocentně uspěla ale jediná: Sára Kousková. Tereza Melecká a Kristýna Napoleaová se musí spokojit s nižší kartou kategorie 15.

 • Sára Kousková
  5

  Zprávy

  Češky zaútočily na Q-School LET na karty! Už tři jsou v TOP 30

  18. prosince 2021 – haf

  Senzačně rozehranou finálovou fázi letošní Q-School Ladies European Tour mají po třech kolech tři české golfistky. Plná karta čeká na hráčky, které budou po pondělním pátém kole do 20. místa, což by aktuálně platilo pro Sáru Kouskovou (T9) a Terezu Meleckou (T14). Na dostřel je navíc i Kristýna Napoleaová (T29).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení