Články na téma: Ladies European Tour

 • Jana Melichová
  1

  Bleskovky

  Češky na LET v Berouně válí. Dvě dělí skvělé 3. místo

  25. června 2022 – ak

  Letošní turnaj Tipsport Czech Ladies Open v Berouně se rozhodně zapíše do historie českého golfu. Čím? Ještě nikdy neprošlo na podniku Ladies European Tour cutem osm českých hráče. A co víc, Klára Spilková a amatérka Jana Melichová dělí skvělé 3. místo a v top 15 figurují před finálovým kolem další tři domácí golfistky.

 • Sára Kousková
  2

  Bleskovky

  Parádní start! Tři Češky dělí na LET v Berouně čtvrté místo

  24. června 2022 – ak

  Když promotér turnaje Tipsport Czech Ladies Open Luboš Koželuh na předturnajové tiskovce mluvil o osobním tipu, že cutem turnaje LET v Berouně projde sedm českých hráček, vypadalo to spíš jako zbožné přání. Po prvním kole turnaje s dotací 200 tisíc euro má ale velkou šanci hrát i finálové kolo devět českých golfistek.

 • Štěpán Daněk
  3

  Bleskovky

  To se povedlo! Daněk i Kořínek skončili na PGT v Polsku v top 10

  24. června 2022 – ak

  Na pomyslné stupně vítězů sice ani Štěpán Daněk ani Aleš Kořínek na turnaji Pro Golf Tour Polish Gradi Open nedosáhli, ale oba si vezou z Polska cenné umístění v top 10. Cutem prošel i Gordan Brixi na Challenge Tour ve Francii.

 • Czech Ladies Open
  4

  Zprávy

  Czech Ladies Open opět v Berouně, také s českými hvězdami

  23. června 2022 – GolfExtra.cz

  I s největšími hvězdami českého ženského golfu ve startovní listině odstartuje v pátek třetí ročník Tipsport Czech Ladies Open, na kterém se představí celkem 16 domácích hráček. Mezi nimi i profesionálky Klára Spilková, Sára Kousková, Tereza Melecká nebo Kristýna Napoleaová. A chybět nebudou ani amatérky.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Přichází boj o post české jedničky? Beru to jako motivaci, říká Spilková

  22. června 2022 – Petr Vlček

  Česká ženská golfová jednička Klára Spilková se po dvou letech konečně ukáže v turnaji také českým fanouškům, pro které bude hlavní hvězdou nadcházejícího turnaje Ladies European Tour Tipsport Czech Ladies Open v Berouně. Skvělou zprávou je, že domů přijela dobře naladěná jak po mentální, tak i herní stránce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení