Články na téma: Klára Spilková

 • Dýšina
  431

  Zprávy

  LET na Dýšině je tu. Jak se na ni dostat a co potřebujete vědět

  16. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Už v pátek začíná jeden z nejočekávanějších golfových turnajů roku na českém území. Na podnik Ladies European Tour přijede takřka kompletní špička celé série a chybět nebudou ani domácí hvězdy. Pokud plánujete na Dýšinu vyrazit, přinášíme pár tipů a rad, které vám pobyt usnadní.

 • Klára Spilková
  432

  Zprávy

  Dýšina i druhý major. Nabitý golfový týden startuje

  13. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Ač se to ve stínu fotbalového Eura nemusí zdát, Česko bude tento týden znovu žít golfem. A tuzemští fanoušci se připravují na turnajový dvojboj. Přes den mohou naživo sledovat evropskou ženskou sérii na Dýšině a večer si vychutnat přenosy z druhého majoru sezony v americkém Oakmontu.

 • Klára Spilková
  433

  Zprávy

  OBRAZEM: Česká stopa v zámoří. Spilková se předvedla Americe

  12. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Premiéru na zámořském majoru KPMG Women’s PGA Championship má za sebou česká golfistka Klára Spilková. Přestože se jí nepovedlo postoupit do víkendových kol, byla to pro tuzemskou jedničku dobrá průprava před blížící se olympiádou a také kvalifikační školou na americkou LPGA Tour.

 • Klára Spilková
  434

  Zprávy

  Cut byl daleko. Spilková v Americe na Evian nenavázala

  11. června 2016 – GolfExtra.cz

  Dvě vyrovnaná kola zahrála česká golfistka Klára Spilková na KPMG Championship. Na majoru v USA to však znamenalo dvakrát devět ran nad par, celkem +18 a konec už po prvních dvou dnech.

 • Klára Spilková
  435

  Bleskovky

  Birdie na závěr náladu nezlepšilo. Spilková hrála na úvod za +9

  10. června 2016 – GolfExtra.cz

  Říká se, že konec dobrý, všechno dobré. V případě Kláry Spilkové to však v 1. kole na KPMG Women’s PGA Championship úplně neplatilo. Až by se chtělo říci - konec dobrý, jinak ale všechno špatně. Nejlepší Češka zahrála 1. kolo za +9 a je na děleném 129. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení