Články na téma: Klára Spilková

 • Karolína Vlčková
  421

  Zprávy

  Prokletá osmička! Češky na úvod par nepokořily, čeká je boj o cut

  17. června 2016 – Honza Fait

  Zase ta osmá jamka! Kdyby mohly, tak by ji české hráčky nejspíše na Dýšině vyškrtly z mapy. Nejlepší čtyři domácí golfistky po prvním kole, všechny amatérky, zde v pátek na Tipsport Golf Masters ztratily celkem pět ran. I tak ale mají v sobotu reálnou šanci na cut.

 • Klára Spiková
  422

  Zprávy

  Prý jsem úplný blázen, ale tohle je můj týden, řekla bojovnice Spilková

  17. června 2016 – Honza Fait

  Na hřišti místy doslova trpěla. Ale Klára Spilková nechtěla nikoho zklamat. Fanoušky, sponzory, ale především ani sebe sama. Na Dýšině tak do turnaje Ladies European Tour vstoupila, i když má předepsaná antibiotika a doktoři jí start výslovně zakázali. Dohrála za +3.

 • Klára Spilková
  423

  Zprávy

  Spilková hrát na Dýšině bude. I přes antibiotika a nedoporučení lékařů

  16. června 2016 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková se nakonec na letošním Tipsport Golf Masters českým fanouškům ukáže. V pátek ráno vstoupí do 1. kola i přesto, že kvůli akutní angině má předepsaná antibiotika a lékaři jí start nedoporučili.

 • Dýšina
  424

  Zprávy

  LET na Dýšině je tu. Jak se na ni dostat a co potřebujete vědět

  16. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Už v pátek začíná jeden z nejočekávanějších golfových turnajů roku na českém území. Na podnik Ladies European Tour přijede takřka kompletní špička celé série a chybět nebudou ani domácí hvězdy. Pokud plánujete na Dýšinu vyrazit, přinášíme pár tipů a rad, které vám pobyt usnadní.

 • Klára Spilková
  425

  Zprávy

  Dýšina i druhý major. Nabitý golfový týden startuje

  13. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Ač se to ve stínu fotbalového Eura nemusí zdát, Česko bude tento týden znovu žít golfem. A tuzemští fanoušci se připravují na turnajový dvojboj. Přes den mohou naživo sledovat evropskou ženskou sérii na Dýšině a večer si vychutnat přenosy z druhého majoru sezony v americkém Oakmontu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení