Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  21

  Zprávy

  Kláru Spilkovou přibrzdila ztuhlá záda, opět si užívá fanoušky

  16. června 2021 – GolfExtra.cz

  Po zvládnutém cutu na LPGA Mediheal Championship v Kalifornii se Klára Spilková chystá hned na další turnaj americké série. Je jím Meijer LPGA Classic v Grand Rapids v Michiganu, kde se hraje od 17. do 20. června a vysílat ho bude opět exkluzivně Golf Channel.

 • Klára Spilková
  22

  Bleskovky

  Spilková si nepolepšila. První titul na LPGA slaví Finsko

  14. června 2021 – ak

  Ani závěrečné kolo nepřineslo Kláře Spilkové nějaký výrazný posun leaderboardem turnaje LPGA Mediheal Championship vzhůru. Po kole dvě rány nad par obsadila 70. místo se skóre +8. Z prvního finského vítězství na LPGA se raduje Matilda Castren.

 • Klára Spilková
  23

  Bleskovky

  Spilková na LPGA ubrala ránu. Do finále půjde z osmé desítky

  13. června 2021 – pv

  Klára Spilková ubrala na LPGA Mediheal Championship v Daly City oproti 2. kolu jednu ránu, když v sobotu zahrála 75 (+3), přesto se v leaderboardu opět propadla. Do finálového kola půjde s celkovým skóre +6 z děleného 73. místa.

 • Klára Spilková
  24

  Bleskovky

  Spilková si pohoršila, ale v Daly City si zahraje i o víkendu

  12. června 2021 – pv

  Klára Spilková v pátek nezopakovala svůj dobrý výkon z 1. kola, po kterém byla na LPGA Mediheal Championship na děleném 14. místě, když zahrála 76 ran (+4). S celkovým skóre +3 přesto s náskokem jedné rány prošla cutem a do sobotního 3. kola půjde z děleného 58. místa.

 • Klára Spilková
  25

  Bleskovky

  Spilková začala v Daly City skvěle, po 1. kole je dělená 14.

  11. června 2021 – haf

  Povedený vstup do dalšího turnaje LPGA prožila v kalifornském Daly City česká golfová profesionálka Klára Spilková. Ta je po prvním kole Mediheal Championship na děleném čtrnáctém místě, když se jí povedl především úvod a závěr jejího kola.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení