Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  16

  Zprávy

  Spilková potvrzena pro olympiádu. Sestry Kordovy nadějí pro USA

  29. června 2021 – pv

  Klára Spilková se letos v srpnu stane dvojnásobnou účastnicí olympiády. Po hrách v Riu de Janeiru v roce 2016 si zahraje na olympiádě i o pět let později v Tokiu. Reprezentovat Spojené státy mohou americké dcery českých rodičů Nelly a Jessica Kordovy.

 • Nelly Korda
  17

  Zprávy

  Nelly Korda po úžasném finiši vede, Spilková na majoru vyhořela

  26. června 2021 – haf

  Naprosto fenomenálním způsobem se rozloučila Nelly Korda s druhým kolem KPMG Women's PGA Championship, po kterém se skóre -11 vede o ránu před Lizete Salas. S turnajem se naopak předčasně loučí Klára Spilková, která v pátek zahrála za 82 ran (+10).

 • Klára Spilková
  18

  Zprávy

  Spilková na majoru skvěle začala! Kordovy chtějí konečně napodobit tátu

  24. června 2021 – pv

  Od čtvrtka do neděle se v Johns Creek v Georgii hraje další ženský major této sezóny. KPMG Women´s PGA Championship není bez české účasti, když ho mezi prvními hráčkami ve startovním poli rozehrála i Klára Spilková.

 • Klára Spilková
  19

  Bleskovky

  Spilková nedala na LPGA cut. "Nohu na plynu" drží Irka Maguire

  19. června 2021 – ak

  Klára Spilková si víkendová kola na turnaji Meijer LPGA Classic for Simply Give nezahraje. Česká golfistka ve druhém kole zahrála 76 ran, tedy čtyři nad par a s celkovým skóre +2 zůstala daleko pod hranicí cutu. V čele turnaje je Irka Leona Maguire se skóre 15 ran pod par.

 • Klára Spilková
  20

  Bleskovky

  Spilková začala skvěle, pak přibrzdila. Čeká ji boj o cut

  18. června 2021 – haf

  Naprosto senzačně vstoupila Klára Spilková do turnaje Meijer LPGA Classic, když po deseti jamkách úvodního kola byla už čtyři rány pod parem a atakovala elitní desítku. Pak ale přestala skórovat, přišly také dvě chyby, a tak je po čtvrtku se skóre -2 na děleném 49. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení