Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  6

  Zprávy

  Spilková v paru, Nelly Korda má olympijské zlato na dosah

  6. srpna 2021 – ak

  Česká golfistka Klára Spilková odehrála třetí kolo olympijského turnaje v paru a klesla o jednu na příčku na dělené 25. místo. První příčku si stále drží Nelly Korda, která vede se skóre -15 o tři rány před druhou Indkou Aditi Ashok a míří za olympijským zlatem.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Spilková opět pod parem, Nelly Korda si jde v Tokiu pro zlato

  5. srpna 2021 – pv

  Klára Spilková předvádí na olympiádě v Tokiu velmi solidní výkony, když i 2. kolo v Kasumigaseki Country Clubu zahrála pod par. Po rundě za 70 ran (-1) ji s celkovým skóre -3 patří dělené 24. místo. Všem utekla Američanka Nelly Korda, která zahrála 62 ran (-9) a vede o čtyři rány.

 • Jessica Korda
  8

  Bleskovky

  Stín nad zlato, platilo v rozpálené výhni na golfovém hřišti

  4. srpna 2021 – ak

  Jakýkoliv stín a ochlazení nad zlato. To bylo heslo dne při úvodním kole olympijského golfového turnaje žen. Teploty totiž vystoupaly hodně nad 40 stupňů Celsia a proměnily hřiště Kasumigaseki Country Clubu ve žhavé peklo, navíc s vysokou vlhkostí.

 • Klára Spilková
  9

  Zprávy

  Parádní start Spilkové. V Tokiu dělí po 1. kole sedmé místo

  4. srpna 2021 – ak

  Klára Spilková vstoupila do olympijského turnaje v Tokiu parádně. Se skóre dvě rány pod par dělí 7. pozici. Navíc na dostřel těch nejlepších. Po úvodním kole vede Švédka Madelene Sagström se skóre -5. Druhou příčku o ránu zpět dělí i mladší ze sester Kordových Nelly.

 • Klára Spilková
  10

  Zprávy

  Na OH startuje turnaj žen i se Spilkovou a sestrami Kordovými

  3. srpna 2021 – pv

  Ve středu ráno tokijského času, tedy v noci z úterka na středu českého času, odstartuje prvním kolem očekávaný olympijský golfový turnaj žen. Mezi šedesátkou účastnic nechybí Klára Spilková nebo sestry Kordovy, z nichž mladší Nelly patří mezi největší favoritky na medaili.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení