Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Bleskovky

  Spilková po nepovedeném druhém kole neprošla na LPGA cutem

  3. října 2021 – pv

  První kolo za 71 ran dávalo naději, že si Klára Spilková zahraje v neděli i třetí finálové kolo turnaje ShopRite LPGA Classc, ale v sobotu zahrála 76 ran a s celkovým skóre +5 zůstala v Galloway v New Jersey šest ran za hranicí cutu.

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Spilková zahrála na LPGA na úvod v paru a je na hranici cutu

  2. října 2021 – Petr Vlček

  Česká ženská golfová jednička Klára Spilková rozehrála v Galloway v New Jersey svůj další turnaj na elitní LPGA. Na ShopRite LPGA Classic zahrála na úvod kolo v paru, po kterém jí patří dělená 70. pozice, což je zároveň i aktuální hranice cutu. Na vedení ztrácí šest ran.

 • Klára Spilková
  3

  Bleskovky

  Spilkové přestaly padat putty, ale i tak skončila na LPGA v top 20

  27. září 2021 – ak

  Po dvou kolech figurovala Klára Spilková na výborném děleném 9. místě na turnaji LPGA v Arkansasu a atakovala svůj nejlepší dosavadní výsledek v zámořské sérii. A přestože závěrečné kolo nevyšlo zcela podle jejích představ, bylo z toho umístění v top 20.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Skvělá Spilková. Na turnaji LPGA je v top 10 mezi nejlepšími

  26. září 2021 – ak

  Klára Spilková navázala i ve druhém kole turnaje LPGA v Arkansasu na perfektní hru z úvodní rundy, i když musela překonat i kritické okamžiky. Nakonec česká profesionálka zvládla kolo s výsledkem -2 a celkově se skóre osm pod par je na skvělé dělené 9. pozici.

 • Klára Spilková
  5

  Bleskovky

  Parádní kolo! Spilková předvedla snový vstup do turnaje LPGA

  25. září 2021 – ak

  Tak to byl start! Doslova snový vstup do turnaje LPGA v Arkansasu měla Klára Spilková. Na úvodních dvou jamkách zahrála tři rány pod par a nepolevila až do konce. Díky tomu dělí na turnaji Walmart NW Arkansas Championship výborné páté místo se skóre -6.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení