Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Bleskovky

  Spilková se loučila dobrým kolem, cut jí utekl o dvě rány

  24. října 2020 – haf

  Nepovedené první kolo stálo Kláru Spilkovou na Drive On Championship cut. Ve druhém se totiž nevzdala a nakonec jí k postupu do víkendových kol chyběly dvě rány. Mohlo za to mimo jiné double bogey ze závěru kola, Češka na LPGA neuspěla pošesté v řadě.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Spilková i Woods se trápili, jsou (před)poslední

  23. října 2020 – haf

  Pokud patříte mezi ty golfové fanoušky, kteří drží palce Kláře Spilkové a Tigeru Woodsovi, tak jste si čtvrteční pozdní večer a noc příliš neužili. Woods vstoupil do turnaj ZOZO Championship jako obhájce kolem za 76 ran (+4) a je předposlední, Spilková je pak po výsledku 80 ran (+8) na Drive On Championship dokonce na posledním místě.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spousta pocitů a emocí. Spilková je po trestu pro sebe sama vítězkou

  12. října 2020 – haf

  Šla si po čtyřech nezdarech v řadě pro svůj první cut na LPGA po skoro dvou měsících. Místo toho se ale musela Klára Spilková smířit s tím, že ji z oblíbeného KPMG Women's PGA Championship vyřadilo rozhodnutí rozhodčích. Ti ji udělili dvě trestné za pomalou hru.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková dostala dvě trestné za pomalou hru, cut nedala o jednu

  10. října 2020 – haf

  Už už to vypadalo, že Klára Spilková zlomí nepříznivou bilanci a po čtyřech neúspěších v řadě na LPGA projde cutem. Jenže pak z ničeho nic dostala v závěru druhého kola dvě trestné rány za pomalou hru, což mělo za následek jediné - cutem neprošla o jednu ránu.

 • Klára Spilková
  5

  Bleskovky

  Hráčky se na KPMG praly s větrem, Spilkovou čeká boj o cut

  9. října 2020 – haf

  Jakoby hřiště v Aronimink Golf Clubu nebylo těžké už samo o sobě. Během prvního kola KPMG Women's PGA Championship se přidal ještě silný vítr, a tak měly hráčky na třetím letošním majoru co dělat. Byla mezi nimi také Klára Spilková, kterou v pátek čeká boj o cut.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení