1

Zprávy

Spilkovou čeká letošní premiéra na LPGA, cítí se svobodná i motivovaná

7. dubna 2021 – GolfExtra.cz

Prvního startu na LPGA 2021 se Klára Spilková dočká na Havaji. Od 14. do 17. dubna čeká 26letou profesionálku turnaj Lotte Championship v Kapolei Golf Clubu na Oahu. Předloni zde obsadila dělené 32. místo s celkovým výsledkem 3 pod par, loni byl turnaj kvůli pandemii zrušen.

2

Bleskovky

Nejen Spilková se prala s větrem, Nelly Korda skončila v TOP 10

29. března 2021 – haf

Těžké finálové kolo čekalo na hráčky na IOA Championship ze série Symetra Tour. Silný vítr trápil všechny, tedy i Kláru Spilkovou, která se v sobotu kolem za mínus tři zachránila v turnaji. Tentokrát si o čtyři rány pohoršila a s celkovým skóre +5 obsadila dělenou 52. pozici.

3

Bleskovky

Spilková zabojovala a dala cut i díky eaglu, Vlčková končí

28. března 2021 – haf

Další blamáž na Symetra Tour Klára Spilková nepřipustila. Poté, co jí vůbec nevyšel úvodní turnaj sezony, si tentokrát zahraje na druhé americké dámské golfové lize alespoň finálové kolo. Děkuje za to povedené druhé rundě, ve které už se ale neukáže Karolína Vlčková.

4

Bleskovky

Spilkové s Vlčkovou se opět nedařilo, ale cut není daleko

27. března 2021 – haf

Ani vstup do druhého turnaje nové sezony Symetra Tour se českým golfistkám nevydařil. Klára Spilková i Karolína Vlčková vstoupily do turnaje IOA Championship kolem za 76 ran (+4) a na průběžnou hranici cutu ztrácejí před pátečním druhým kolem dvě rány.

5

Zprávy

To se nepovedlo. Spilková ani Vlčková nedaly v Arizoně cut

20. března 2021 – ak

Letošní sezona Symetra Tour odstartovala v zámoří v Arizoně. Byly při tom i dvě české golfistky, ale pro obě skončil turnaj Carlisle Arizona Women’s Golf Classic už po dvou kolech. Klára Spilková ani Karolína Vlčková neprošly cutem.