Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  LPGA odtajnila svůj kalendář, Spilková si zahraje o více peněz

  28. prosince 2020 – haf

  Klára Spilková už si může dělat kalendář na rok 2021. A nezbývá než doufat, že do něho opět drasticky nezasáhne pandemie koronaviru. Pokud ne, čeká na hráčky 34 akcí, na kterých si zahrají o rekordní prize money ve výši 76,45 milionu dolarů (cca 1,6 miliardy korun).

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Spilková se otužovala v mrazivé vodě, jak teď posiluje?

  25. listopadu 2020 – haf

  Pokud momentálně mrznete pouze při tom, když se ráno musíte přesunout z bytu do auta, ostanete možná při pohledu na následující fotku zimnici. Klára Spilková se totiž v úterý ráno otužovala ve Vltavě, když bylo venku na nule. A jak nynítrénuje, když jsou zavřená fitka?

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková letos možná dohrála. Můj golf se zase obrátí správným směrem, věří

  31. října 2020 – haf

  S jistotou karty pro LPGA i v příštím roce už Klára Spilková vyhlíží nový ročník americké série. Momentálně 93. hráčka pořadí sezonního žebříčku Race to CME Globe se vrátila ze šňůry zámořských turnajů domů, kde bude odpočívat, trénovat a čekat, zda se přece jen ještě neuvolní místo na posledních turnajích roku.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Spilková se loučila dobrým kolem, cut jí utekl o dvě rány

  24. října 2020 – haf

  Nepovedené první kolo stálo Kláru Spilkovou na Drive On Championship cut. Ve druhém se totiž nevzdala a nakonec jí k postupu do víkendových kol chyběly dvě rány. Mohlo za to mimo jiné double bogey ze závěru kola, Češka na LPGA neuspěla pošesté v řadě.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Spilková i Woods se trápili, jsou (před)poslední

  23. října 2020 – haf

  Pokud patříte mezi ty golfové fanoušky, kteří drží palce Kláře Spilkové a Tigeru Woodsovi, tak jste si čtvrteční pozdní večer a noc příliš neužili. Woods vstoupil do turnaj ZOZO Championship jako obhájce kolem za 76 ran (+4) a je předposlední, Spilková je pak po výsledku 80 ran (+8) na Drive On Championship dokonce na posledním místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení