Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Bleskovky

  Spilková par opět nepokořila, při restartu LPGA slavila Kang

  3. srpna 2020 – haf

  Ani v neděli Klára Spilková na Drive On Championship par nepokořila. Při restartu LPGA v Ohiu po kolech za 75, 75 a 76 ran obsadila se skóre +10 dělené 73. místo, zvítězila Američanka Danielle Kang.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Vyšlo to! Klára Spilková prošla cutem na LPGA přesně na ránu

  2. srpna 2020 – haf

  Byly to velké nervy, ale s dobrým koncem. Klára Spilková si připsala při restartu LPGA po koronavirové pauze druhý cut v sezoně. Ten si na Drive On Championship zajistila až berdíkem v samém závěru druhého kola, které výrazně ovlivnil silný déšť a těžké podmínky. Po jeho skončení je se skóre +6 dělená šedesátá.

 • Klára Spilková
  3

  Bleskovky

  Spilková má za sebou první kolo po restartu, zabojuje o cut

  1. srpna 2020 – haf

  Poprvé od poloviny února se v pátek představila Klára Spilková v soutěžním kole. Nejlepší česká golfistka nechybí u restartu LPGA po koronavirové pauze a po prvním kole Drive On Championship v Ohiu jí patří se skóre +3 dělené 69. místo. V sobotu tak zabojuje o cut.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilkovou čekají čtyři turnaje v řadě, v Česku hrát neplánuje

  29. července 2020 – GolfExtra.cz

  Po téměř půlroční přestávce se znovu rozbíhá LPGA a Klára Spilková u toho nebude chybět. Nejlepší česká golfistka odcestovala po dvoutýdenní aklimatizaci a karanténě z Floridy do Ohia, kde ji čekají dva turnaje za sebou. A pak se ukáže na dvou akcích ve Skotsku!

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Další změna pro Spilkovou, bez diváků i PGA Championship

  17. června 2020 – haf

  Restart LPGA má opět jiné datum. Tentokrát se ale jedná rozhodně o změnu pozitivní. Namísto zrušení turnaje totiž jeden v kalendáři zámořské golfové série přibyl, další se pak o dva týdny posunul do termínu, kdy se měl konat nedávno zrušený Evian Championship.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení