Články na téma: Karolína Vlčková

 • Karolína Vlčková
  1

  Zprávy

  Vlčková letos na Symetra Tour nejlépe. Na děleném 15. místě

  3. května 2021 – ak

  Karolína Vlčková si připsala ve svém pátém startu na Symetra Tour v roce 2021 dosud nejlepší letošní výsledek. Osmadvacetiletá česká hráčka obsadila na turnaji Garden City Charity Classic at Buffalo Dunes v konečném pořadí dělené 15. místo se skóre +2.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Cafourek v Egyptě nedal cut, Vlčková byla v Tucsonu dělená 45.

  19. dubna 2021 – ak

  Druhý turnaj série Pro Golf Tour v Egyptě Janu Cafourkovi vůbec nevyšel. Zahrál po dvou kolech 5 ran nad par a neprošel cutem. Na rozdíl od Karolíny Vlčkové, která si na podniku Symetra Tour v Tucsonu zahrála i finálová kola, ale bez výraznějšího úspěchu.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková na Havaji září. Na LPGA přidala další skvělé kolo

  16. dubna 2021 – pv

  Klára Spilková přidala na Lotte Championship na Havaji další skvělé kolo. Druhou rundu zahrála za 68 ran (-4) a s celkovým skóre -7 je v polovině turnaje LPGA na děleném 20. místě. Stejně je na tom i Jessica Korda. Její mladší sestra Nelly zahrála stejně jako Spilková 68 ran a drží dělené 3. místo se ztrátou pěti ran na vedoucí Yuku Saso.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Spilková zabojovala a dala cut i díky eaglu, Vlčková končí

  28. března 2021 – haf

  Další blamáž na Symetra Tour Klára Spilková nepřipustila. Poté, co jí vůbec nevyšel úvodní turnaj sezony, si tentokrát zahraje na druhé americké dámské golfové lize alespoň finálové kolo. Děkuje za to povedené druhé rundě, ve které už se ale neukáže Karolína Vlčková.

 • Klára Spilková
  5

  Bleskovky

  Spilkové s Vlčkovou se opět nedařilo, ale cut není daleko

  27. března 2021 – haf

  Ani vstup do druhého turnaje nové sezony Symetra Tour se českým golfistkám nevydařil. Klára Spilková i Karolína Vlčková vstoupily do turnaje IOA Championship kolem za 76 ran (+4) a na průběžnou hranici cutu ztrácejí před pátečním druhým kolem dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení