Články na téma: Karolína Vlčková

 • Šideri Váňová
  1

  Bleskovky

  Váňová na LETAS čtrnáctá, Vlčková na finále Symetry nedala cut

  10. října 2021 – haf

  Povedený turnaj, předposlední na LETAS v této sezoně, za sebou má Šideri Váňová. Česká profesionálka skončila ve Francii na Terre Blanche Ladies Open na děleném čtrnáctém místě.

 • Karolína Vlčková
  2

  Bleskovky

  Vlčková se loučila parem, těší se na velké finále sezony

  4. října 2021 – haf

  Na předposledním turnaji sezony Symetra Tour sice prošla Karolína Vlčková cutem, o víkendu se jí ale na Carolina Golf Classic příliš nedařilo. Po sobotních 75 ranách došla v nedělní finálové rundě alespoň v paru a s celkovým parem obsadila dělenou 60. příčku.

 • Klára Spilková
  3

  Bleskovky

  Spilková po nepovedeném druhém kole neprošla na LPGA cutem

  3. října 2021 – pv

  První kolo za 71 ran dávalo naději, že si Klára Spilková zahraje v neděli i třetí finálové kolo turnaje ShopRite LPGA Classc, ale v sobotu zahrála 76 ran a s celkovým skóre +5 zůstala v Galloway v New Jersey šest ran za hranicí cutu.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Spilková prožila další divoké kolo, cut dala díky skvělému finiši

  18. září 2021 – haf

  Klára Spilková to měla na dalším turnaji LPGA pořádně nahnuté. Na Cambia Portland Classic ztrácela v závěru druhého kola po divokém dni dvě rány na cut, díky senzačnímu závěru jím ale nakonec prošla. To Karolína Vlčková je na Symetra Tour ze hry o cut už po kole prvním.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Čtveřice českých golfistů jde do akce. V Evropě i za oceánem

  15. září 2021 – ak

  Češi v akci. Ondřej Lieser na podniku European Tour v Nizozemsku, Filip Mrůzek na turnaji Challenge Tour ve Francii, Klára Spilková poprvé po olympijském startu v Tokiu na LPGA a ve hře bude za oceánem i Karolína Vlčková ve druhé lize na Symetra Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení